PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي دوستاني كه با بيبيلون (چه بدون آكسفورد و چه با آكسفورد) مشكل دارند !!

leuven
28-04-2005, 21:36
--------------------------------------------------------------------------------
براي دوستاني كه با بيبيلون (چه بدون آكسفورد و چه با آكسفورد) مشكل دارند يك توضيح كامل دارم كه فكر مي كنم ديگه نيازي به سؤال در اين مورد نباشه. چون با اين روش حتما مشكلشون حل مي شه.
دوستاني كه ببيلون بدون آكسفورد رو مي خواهند استفاده كنند از اين شماره سريال استفاده كنند كه اين طور كه يكي از دوستان مي گفتند اين شماره سريال مال كسي است كه خودش بيبيلون رو از شركتش خريداري كرده و وقتي به اينترنت هم وصل هستيد اين شماره سريال رو بيبيلون چك مي كنه و تاييد مي كنه و هيچ مشكلي نيست. (ولي براي آكسفورد كار نمي كنه)
شماره سريال مورد نظر:

User Name: Ahmad
License Code: 5DZCR5MGHPD9RQ42444K0XY6H576

من چند وقت بود در بدر اين سريالش بودم و حالا تو با اين کارت کلي حال دادي ...
خدايي مطمئن باش اگه عرضشو داشته باشم يه جايي جبران مي کنم
فداي تو عزيز.... :wink:

mpsjavad
29-04-2005, 00:20
با سلام ..

دوست عزيز leuven, عنوان تاپيكت ؟؟؟

براي ببيلون با آكسفورد

User: emporu
S/N: 3XQFFG5YUAKACJYR2S8J6KFMUD0PKMY4
:wink:

Meisam
29-04-2005, 13:14
سلام
من نام تاپيك رو ويرايش كردم :arrow:

Mehdi_Best
29-04-2005, 18:49
هم دوست عزیزمون که این تاپیک رو باز کردند و هم دیگر دوستانی که این تاپیک رو می خونند توجه داشته باشند که من در تاپیکی که در این مورد هست و sticky هم قرار داده شده عین همین جملات رو آوردم.
حالا موندم که چطور دوباره اینجا و بدون نقل از من تکرار شده.
البته دوستمون تشکر هم کردند (نتیجه می گیریم که ایشون خواستن نقل قول کنند) اما نه نقل قول کردند و در ثانی نیاز به تاپیک جدید برای تشکر نبود. (البته اگه قصدشون از این تاپیک تشکر بوده باشه(.

از آقا میثم هم خواهش می کنم در صورت امکان این تاپیک قفل شود. چون قرار شده بود هر موردی در مورد بیبیلون در تاپیک مذکور قرار داده شود.
به این تاپیک مراجعه کنید لطفا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید