PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال داشتم

hes25
27-10-2014, 15:37
سلام
من چند مورد سوال داشتم

اول اینکه من ویندوزم و نمی تونم پاک کنم اما الان یه چند وقتیه هرچی رو باز می کنم این عکس میاد (فک کنم فایل cvchost رو پاک کردم اینطوری شد چون الکی cpu رو میزد 25 درصد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم اینکه من تو برنامه های سرچ وقتی فارسی می نویسیم بجاش علامت سوال میاد و یا همه رو اینطوری میاره (تو ویندوز Xp اینطوری نبود )

سوم اینکه من ویندوز 32 دارم و می خوام یه ویندوز 64 هم داشته باشم اما هادرم اینطوری تقسیم شده

الان من بخوام مثلا 20 گیگ از درایو Game و 20 گیگ هم از درایو soft جدا کنم بعد اونا رو با هم ادغام کنم چکار باید بکنم که اطلاعات اسیب نبینه?
(یه برنامه پاراگون پارتیشن 10 تو هاردم دارم.... بدرد اینکار می خوره؟)

vissoto
29-10-2014, 15:04
سلام

در مورد نرم افزار جستجو ؛ ابتدا آخرین ورژن این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس تنظیمات زبان را چک کنید و مطمئن شوید ؛ زبان فارسی (persian) انتخاب شده باشد و زبانهای عربی انتخاب نشده باشند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد نصب ویندوز 64بیتی بهتر است ؛ 50 گیگ (یا حجم دلخواه)از انتهای درایو GAME کم کنید و سپس پارتیشن جدیدی بسازید .برای این کار بر درایو GAME راست کلیک و resize را بزنید و با استفاده از موس از قسمت انتهای آن (سمت راست) به میزان لازم حجم را کاهش دهید و سپس بر فضای ایجاد شده راست کلیک نموده و new partition را انتخاب نمایید. هنگام ساختن پارتیشن جدید اگر امکان ساخت پارتیشن primary وجود نداشت به صورت logical بسازید. و سپس از طریق بوت ویندوز 64 بیتی را نصب و هنگام نصب درایو ساخته شده را برای نصب معرفی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صانعی
24-12-2014, 10:51
سلام
ویندوزم رو عوض کردم تا پارتیشن بندیش رو دوباره انجام بدم
همه اطلاعات رو ریختم رو هارد
حالا که ویندوز رو عوض کردم میخام یکی از درایو های کم حجم رو برای عکسای خصوصیمون قفل بذارم
قبلا هم یکی از درایوهام قفل داشت
الان که میخام قفل کنم به این تصویر مواجه میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلا همه درایو ها رو اینجا نشون میداد ولی الان فقط درایو سی هستش

صانعی
24-12-2014, 11:08
کسی هست کمکم کنه؟
میخام اطلاعات رو بریزم رو درایو ها..هارد امانته...

afshin b
24-12-2014, 14:18
کسی هست کمکم کنه؟
میخام اطلاعات رو بریزم رو درایو ها..هارد امانته...

اگر انگلیسیتون خوبه فکر کنم اینجا بتونین جوابتون رو بگیرین