PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید در محدوده 1500 تا 1800

hossein.az
27-10-2014, 12:46
سلام دوستان
دنبال گوشی توی این محدوده هستم
بین sony experia z3 compact
galaxy s5
و htc one m8
از نظر سخت افزار و عملکرد ,دوربین و کیفیت تصویر شما کدوم مورد را پیشنهاد میدید؟

زیاد اهل گوشی بازی نیستم .الان4-5 ساله iphone4 32 دارم , میخوام مثه این چند سال بدون گیر و هنگ کردن کار بده

sonkia
27-10-2014, 16:37
من از بین این گزینه ها وان ام8 رو بهت پیشنهاد میدم. شمایی که آیفون داشتین قطعا به گوشی های پلاستیکی راضی نمیشین و دوسدارین یه گوشی با کیفیت ساخت بالا داشته باشین پس مطمئنا ام8 با اون بدنه آلومینیومی و کیفیت ساخت فوق‌العادش یه حس خوبی به شما میده.
سخت افزار قدرتمند (اسنپ 801 )
صفحه نمایش عالی (کیفیت و میزان نور )
باتری خوب
رابط کاربری زیبا ( سنس 6 )
کیفیت صدای فوق‌العاده (هم پخش هم مکالمه)
گوشیه بسیار سریع و رَوونیه

hossein.az
27-10-2014, 18:55
من از بین این گزینه ها وان ام8 رو بهت پیشنهاد میدم. شمایی که آیفون داشتین قطعا به گوشی های پلاستیکی راضی نمیشین و دوسدارین یه گوشی با کیفیت ساخت بالا داشته باشین پس مطمئنا ام8 با اون بدنه آلومینیومی و کیفیت ساخت فوق‌العادش یه حس خوبی به شما میده.
سخت افزار قدرتمند (اسنپ 801 )
صفحه نمایش عالی (کیفیت و میزان نور )
باتری خوب
رابط کاربری زیبا ( سنس 6 )
کیفیت صدای فوق‌العاده (هم پخش هم مکالمه)
گوشیه بسیار سریع و رَوونیه

ممنون از پاسختون
بهم گفتن sony هم دورش آلومینیومیه .درسته ؟
بیشتر نظرم روی سونی بود.
یکی از دوستام lg g3 امروز پیشنهاد دادن
اگه میشه نظرتون روی این دو مورد هم بفرمائید.

sonkia
27-10-2014, 19:17
ممنون از پاسختون
بهم گفتن sony هم دورش آلومینیومیه .درسته ؟
بیشتر نظرم روی سونی بود.
یکی از دوستام lg g3 امروز پیشنهاد دادن
اگه میشه نظرتون روی این دو مورد هم بفرمائید.

ببین دوست عزیز من از بین گزینه های خودتون سعی کردم پیشنهاد بدم, اینم بدون که تمام این گوشی ها اینقد قدرتمند هستن که تمام نیازهای شمارو برآورده میکنن.
من هفته پیش با دوستم رفتیم یکی از پرچمدارا رو بخره که وقتی جی3 رو دید مجذوب زیباییش شد. گوشی بسیار شیک و زیباییه. با سخت افزاری قدرتمند, صفحه فوق‌العاده با کیفیت( کوآد اچ دی ) . دوربین عالی , باتری خوب,رابط کاربری بسیار جذاب, رم 3 پ 2 سال گارانتی و یک کیف مخصوص(1,720 اهواز ) در کل عالیه شک نکن. یه خوبی داره میتونی باتریش رو خودت عوض کنی.
زد2 هم فوق‌العادس, کیفیت ساخت بسیار خوبی داره, صفحه نمایش عالی, رم 3 باتری عالی, ضد آب فقط و فقط از تنها چیزیش که من به شخصه بدم میاد رابط کاربری خسته کننده سونیه وگرنه عالیه زد2

به نظرم اول خودت برو همه گوشی هارو ببین , باهاشون کار کن ببین کدوم به دلت بیشتر میشینه

MOSTAFA_ABBASI
27-10-2014, 23:06
عزیز ام ۸ رو بخر دیگه خیالت راحت باشه.
حدود دو ساله ام ۷ دارم ۵ ۶ بار از دستم افتاد کیفیت ساختش فوق العادس.
ام ۸ رو بخر حال کن

Sent from my HTC One using Tapatalk