PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن

pesar.golden
25-10-2014, 21:44
سلام.با تشکر فراوان از این انجمن درجه یک....من سیستمم وقتی دارم باش کار میکنم ناگهان تصویر قفل نیکنه و صداهای عجیب غریب از اسپیکر میزنه بیرون .چند بار ریست میکنم تا درست بشه.اخطار صفحه ابیم نمیده.مشکل از چیه.ممنون،

EXTREME
25-10-2014, 22:33
هنگ کردن علت های زیادی داره یکی میتونه نرم افزاری باشه از ویندوز ویروس درایورهای سیستم و درایور گرافیک
و سخت افزاری مثل دمای قطعات پاور هارد سیستم رم و گرافیک و مین
یعنی هنگ کردن از هرچیزی میتونه باشه اگه از نظر نرم افزاری مطمئن هستید که مشکلی نیست باید با قطعه سالم سیستم رو بررسی کنید

sky1sky
26-10-2014, 12:13
هنگ کردن علت های زیادی داره یکی میتونه نرم افزاری باشه از ویندوز ویروس درایورهای سیستم و درایور گرافیک
و سخت افزاری مثل دمای قطعات پاور هارد سیستم رم و گرافیک و مین
یعنی هنگ کردن از هرچیزی میتونه باشه اگه از نظر نرم افزاری مطمئن هستید که مشکلی نیست باید با قطعه سالم سیستم رو بررسی کنید
سلام سیستم من همین مشکل رو داره وهنگ می کنه مثلا اگه درکروم بیش از8 تا تب همزمان بازباشه هنگ می کنه کل سیستم و یاحتی اگه هنگ نکنه ، زمان خاموش شدن سیستم ،بسسیار طولانی تر ازمعمول میشه ولی اگه حتی سیستم 10 ساعت هم مدام روشن باشه اما اصلا به اینترنت متصل نشه و ازمرور گر ها استفاده نشه ، سرعت خاموش شدن سیستم بسیار عادی هست
خلی اوقات هم فن داخلی سیستم هم خیلی زود روشن میشه و داغ می کنه
روشن شدن فن هم به هنگ کردن ارتباط داره و میشه عوضش کرد ؟؟ راه حل ؟:n01:
چه طوری خودم بدونم کدوم قطعات سخت افزاری مشکل دارن؟:n13:مرسی

EXTREME
26-10-2014, 12:16
سلام سیستم من همین مشکل رو داره وهنگ می کنه مثلا اگه درکروم بیش از8 تا تب همزمان بازباشه هنگ می کنه کل سیستم و یاحتی اگه هنگ نکنه ، زمان خاموش شدن سیستم ،بسسیار طولانی تر ازمعمول میشه ولی اگه حتی سیستم 10 ساعت هم مدام روشن باشه اما اصلا به اینترنت متصل نشه و ازمرور گر ها استفاده نشه ، سرعت خاموش شدن سیستم بسیار عادی هست

سلام شما باید مطمئن بشید که مشکل نرم افزاری ندارید همون مواردی که گفتم بعد برید سراغ سخت افزار سخت افزارهم همینطوری نمیشه حدس زد کدومه باید با قطعه سالم تست کنید

رم سیستمتون چقدر است ؟

vissoto
26-10-2014, 12:18

سلام

میزان رم سیستم شما چقدر است؟

sky1sky
26-10-2014, 12:57
سلام

میزان رم سیستم شما چقدر است؟

سلام شما باید مطمئن بشید که مشکل نرم افزاری ندارید همون مواردی که گفتم بعد برید سراغ سخت افزار سخت افزارهم همینطوری نمیشه حدس زد کدومه باید با قطعه سالم تست کنید

رم سیستمتون چقدر است ؟

سلام Ram 1 G

CPU Dual 1.7 G.hz

vissoto
26-10-2014, 14:20
سلام Ram 1 G

CPU Dual 1.7 G.hz

رم شما برای باز کردن 8 تب در مرورگرها کافی نیست .

احتمالا انتی ویروس هم نصب هست و با این اوصاف با اجرای اولین نرم افزار (علاوه بر تب های مرورگر )کمبود رم به شدت حس می شود .(سیستم هنگ می کند )

اگر قصد ارتقای رم را ندارید ؛باید تعداد تب های کمتری را در مرورگرها باز کنید. و با روش های نرم افزاری (غیرفعال کردن نرم افزارهای

غیرضروری کنار ساعت ؛ عدم استفاده از تم های سنگین ؛ عدم استفاده از تم های aero در ویندوز 7 و ..... مقداری از رم را ازاد نمایید)

هنگام خاموش کردن سیستم هم به صورت دستی مرورگرها را ببندید تا سیستم سریعتر خاموش شود.