PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام بدجوری کمک لازم دارن رم میخام گیر نمیاد!

aria irani
05-09-2006, 21:29
سلام
من یه رم 256 مگ اسپکتک با کلی دردسر گیر اوردم شانسم هم زد اصل بود حالا یه رم 256 مگ دیگه با این مارک میخام اما راستش گیر نیاوردم حالا چی کار کنم آدرسی یا جایی تو تهران دارید بهم بدید

یه سوال دیگه هم دارم کینگستون از اسپکتک بهتره یانه؟ آخه کینگستون هم خیلی سخت گیر میاد

نظرتون در مورد رم میکرون چیه؟چون توسایت میکرون دیدم که تکنولوژی میکرون و اسپکتک یکی و از میکرون هست

میشه یه رم با مارک و چیپهای متفاوت بزنم کنار اون رم 256مگ اسپکتک یانه؟

منتظرم

ممنون

0o1
06-09-2006, 02:27
رم كينگ استون از اسپك تك خيلي بهتره. البته اگه اصلش رو گير بياري . من خودم چند وقت پيش دنبال رم بودم و به هزار بد بختي يه رم كينگ اصل گير اوردم. خيلي خوب بهم جوا بداده و ازش راضيم. الان نمي دونم گير مياد يا نه . براي ياد گرفتن اينكه چه رمي اصله و چه رمي تقلبي البته كينگ استون به سايتش سر بزن.

ولي شما كه اسپك تك داري بهتر اينه كه يه اسپك تك بزاري جفتش تا ست بشن.

در ضمن الان تو بازار يه رمي هست به نام ژل كه آخرشه ولي گرونه ....

aria irani
09-09-2006, 16:03
رم كينگ استون از اسپك تك خيلي بهتره. البته اگه اصلش رو گير بياري . من خودم چند وقت پيش دنبال رم بودم و به هزار بد بختي يه رم كينگ اصل گير اوردم. خيلي خوب بهم جوا بداده و ازش راضيم. الان نمي دونم گير مياد يا نه . براي ياد گرفتن اينكه چه رمي اصله و چه رمي تقلبي البته كينگ استون به سايتش سر بزن.

ولي شما كه اسپك تك داري بهتر اينه كه يه اسپك تك بزاري جفتش تا ست بشن.

در ضمن الان تو بازار يه رمي هست به نام ژل كه آخرشه ولي گرونه ....

ببینم منظورت رم ddr بود دیگه نه؟
ولی من رم sd ram منظورمه در ضمن اصل کینگستون این رمها که خیلی سخت پیدا می شه؟ تازه تو سایت کینگستون دیگه اگه دقت کنی می بینی فقط برا رم های ddr ساپورت می کنه اگه رم اس دی رو هم ساپورت کنه سریهای جدید هست نه رمهای دست دو تو بازار تهران:biggrin: که برا سه 4سال پیش رو شاید گیر بیاری اونهم از نوع تقلبی مثل خیلی دیگه از وسایل تقلبی دیگه کامپیوتری :sad:

حالا چی ؟