PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لنوو K910 یا سونی T2

مديريت
25-10-2014, 18:00
سلام از عنوان تایپیک مشخصه دیگه
من قصد خرید گوشی دارم نسبت به سونی که تقریبا کیفیت جنسشو میدونم ولی نسبت به لنوو شناختی ندارم ولی از این مدل K900 خیلی خوشم اومده که دیدم جدیدترش k910 هست تو بازار
قیمت سونی تی 2 طبق دیجی کالا 996 تومنه
و لنوو خیلی کمه تو بازار گارانتیم نداره اکثرا ولی قیمتش 1.200 تا 1.050 هستش
کدومو بخرم مقابیسه هم کردم تو دیجی کالا ولی بازم مرددم

sonkia
26-10-2014, 11:49
من با گوشی لنوو تا حالا کار نکردم, ولی شنیدم کیفیت خوبی داره. هرچند بنظرم به دلایلی که خودت گفتی خریدش توصیه نمیشه.
با تی2 کار کردم بنظرم اونم اصلا ارزش این همه هزینه رو نداره.
تو رنج 1200 بهترین گزینه الجی جی2 که واقعا امتحانش رو هم پس داده و فوق‌العادس.
صفحه نمایش 5.2 بسیار عالی
سخت افزار قدرتمند
باتری بسیار عالی
رابط کاربری جذاب و دلنشین و . . .
اگه گوشی بزرگتر هم بخوای میتونی روی وان مکس حساب کنی که بسیار زیبا و خوش ساخته

ulsss
26-10-2014, 16:00
t2 با اون صفحه 6 اینچیش ، مشکلی نیست؟
t2 بدون گارانتی حدود 820 هست و قیمت لنوو با گرانتی سازگار 1050 بود .
اگه میخوای تا 1200 هزینه کنی واقعا جی2 بهتره .
در مورد اون دوتا هم بگم که اگه اهل بازی هستی 8 گیگ داخلی سونی باعث میشه که نتونی چنئتا بازیهای دیتا دار را توی گوشیت داشته باشی. لنوو هم مموری نمیخوره ولی 16 داخلی خوب هست.من خودم یک تبلت لنوو دارم و کیفیت ساخت بدنش خیلی بالاست .ظاهر 910 هم خیلی زیباست.
در کل این دوتا برند خیلی امکانات نرمافزاری ندارن و دوربیناشون بی کیفیت هست ولی جی2 فقط یک هفته پیدا کردن نرمافزارهای الجی داخلش زمان میبره.

mohammadv2
26-10-2014, 16:37
اگه با طراحی سامسونگ مشکلی نداری الان S4 بیشترین افت قیمت رو داره. از همشون هم قویتره.
همه گوشیها تقریبا عکسهای خوبی میگیرن ولی دو تا مشکل اصلی تو فیلمبرداری دارن.
1- کنترل نور : کافیه یه لحظه گوشیهای مختلف رو جلوی مثلا پنجره امتحان کنی میبینی که تصویر یا کلا سیاه میشه یا نورش شدید میشه یا مثلا توی یک اتاقک مثل تله کابین میبینی که اگه از فلش استفاده نکنی عکس محیط عالی افتاده ولی عکس افراد داخل کاملا کم نور و سیاهه که این مشکل در هنگام فیلمبرداری بیشتر خودشو نشون میده.
2- فوکوس خودکار : متاسفانه سونی تو Z3 هم نتونسته این مشکل رو حل کنه و شاهد تاخیرهای فراوان تو این ضمینه هستیم.

خوشبختانه این موضوع توی s4 و G3 و note 3 کمتر دیده میشه. S5 و Note4 و iphone 6 چون از phase detection به جای contrast derection استفاده میکنن بحثشون جداست.