PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی جدید الان چی خوبه؟

sia mohamadi
25-10-2014, 17:25
سلام رفقا
من چند سالی گرفتار بودم تازگیا آزاد شدم میخوام ببینم الان گوشی خوب چیه؟ قدیما وقتی تو کارش بودم نوکیا آخر گوشی بود الان میگن این شرکتای تازه وارد مثلا اپل بهتر شدن آیا درسته؟ واقعا نوکیا با این عظمتش الان دیگه خوب نیس؟
بعد بازار معامله چطوریه خرید از دبی یا ترکمنستان و فروش در ایران
یه مدت می شنیدم میگفتن گوشیا باید برای مخابرات ثبت بشه وگرنه کار نمیکنه آیا درسته؟
قربونتون
سیا

sonkia
25-10-2014, 23:35
چقد میخوای هزینه کنی؟

sia mohamadi
26-10-2014, 06:42
چقد میخوای هزینه کنی؟

فعلا سه تومن بیشتر ندارم ولی بزودی کارم جور میشه یکم پول میاد دستم که برم جنس بخرم
شما همه قیمت بگو
قربونت
سیا

mohsen0000000000
26-10-2014, 09:23
3 تومن این روزا گوشی خوب گیر نمیاد. باید بیشتر هزینه کنی!:n02:

sonkia
26-10-2014, 11:44
فعلا سه تومن بیشتر ندارم ولی بزودی کارم جور میشه یکم پول میاد دستم که برم جنس بخرم
شما همه قیمت بگو
قربونت
سیا

شما انتظاراتت رو هم بگو, مثلا چه سیستم عاملی میخوای؟ اندروید, آی او اس, ویندوز فون؟
اگه انتظاراتت رو بگی شاید حتی با نصف این قیمت هم بشه گزینه های خوبی بهت معرفی کرد.
در حال حاضر پرچمدارای بازار همه تو رنج 1,700 -800 هستن
الجی جی3
سامسونگ اس5
اچ تی سی وان ام8
سونی زد2
البته من گوشی هایی مثل آیفون6 و نوت4 رو نگفتم چون هنوز بنظرم قیمتشون حُبابی و خریدشون(تا تثبیت قیمت ) عاقلانه بنظر نمیرسه. وگرنه اگه مشکل مالی نداری خب قطعا انتخاب از بین این دوتا فوق‌العادس(قیمت ها هم حدود 3 تومن شاید کمی کمتر )

ulsss
26-10-2014, 15:36
الان باید یک اسم را یاد بگیری
- اندروید -

sia mohamadi
26-10-2014, 19:51
قربونتون رفقا
من مدتها زندان بودم و نمی دونم الان چی مده.
اندروید چیه؟ مثل اپله؟ به این شرکتای جدید میشه اعتماد کرد؟
زمان ما میگفتن شرکت جدید باید تست بشه تا مطمئن بشیم کاربلدن
نمیدونم اینا تست شدن یا نه
آخرین گوشی که داشتم نوکیا بود بر مبنای سیمبیان
چی شده الان؟
قربونتون
سیا

Atghia
26-10-2014, 20:30
قربونتون رفقا
من مدتها زندان بودم و نمی دونم الان چی مده.
اندروید چیه؟ مثل اپله؟ به این شرکتای جدید میشه اعتماد کرد؟
زمان ما میگفتن شرکت جدید باید تست بشه تا مطمئن بشیم کاربلدن
نمیدونم اینا تست شدن یا نه
آخرین گوشی که داشتم نوکیا بود بر مبنای سیمبیان
چی شده الان؟
قربونتون
سیا

الان سیستم عامل اندروید مد شده و ویندوز فون (اینا به جای سیمبین اومده)
نوکیا اندروید زیاد کار نمیکنه فقط دوتا مدل اندورید تولید کرده! از سیمبین کوچ کرده به ویندوزفون

برندهایی مثل اچ تی سی و سامسونگ خیلی گوشی های موفق و خوبی دارند (بر مبنای اندروید)
گوشی چینی هم خیلی زیاد شده در بازار (برند چینی منظورمه وگرنه الان نوکیا و اپل رو هم چین میسازه!)
از بین برندهای چینی برند هواوی محصولات خوش ساخت با قیمت مناسب تولید کرده

شما باید انتظاراتتون رو بگید و حداکثر بودجه اونوقت دوستان میتونن بهتون گوشی مناسب برای خرید پیشنهاد بدن

موفق باشید

sia mohamadi
27-10-2014, 04:14
الان سیستم عامل اندروید مد شده و ویندوز فون (اینا به جای سیمبین اومده)
نوکیا اندروید زیاد کار نمیکنه فقط دوتا مدل اندورید تولید کرده! از سیمبین کوچ کرده به ویندوزفون

برندهایی مثل اچ تی سی و سامسونگ خیلی گوشی های موفق و خوبی دارند (بر مبنای اندروید)
گوشی چینی هم خیلی زیاد شده در بازار (برند چینی منظورمه وگرنه الان نوکیا و اپل رو هم چین میسازه!)
از بین برندهای چینی برند هواوی محصولات خوش ساخت با قیمت مناسب تولید کرده

شما باید انتظاراتتون رو بگید و حداکثر بودجه اونوقت دوستان میتونن بهتون گوشی مناسب برای خرید پیشنهاد بدن

موفق باشید

سلام
قربونت آقا اتقیا شما خیلی لطف داری به من همیشه سوالمو جواب میدی دمت گرم
من جنس چینی علاقه ندارم ولی همه چیز چینی شده من دیشب نگاه میکردم روی دمپایی ابری هم نوشته مید این چینا
باید سوخت و ساخت
پس به جای سیمبیان دو تا اومده یعنی اندروید و ویندوز فون
سامسونگ نوکیا اپل اچ تی سی هم بر مبنای اینا گوشی می زنن
چه جالب
من اصلا آشنا نیستم ولی میگن با گوشیهای جدید میشه اینترنت رفت و عکس خوب می گیرن و بازی های درجه یک دارن
خودمم نمیدونم چه انتظاری دارم چون آشنا نیستم
اصلا نمیدونم چه انتظاراتی میشه داشت
گوشی های الان صفحه بزرگ شدن لمسی هم هستن
من قبلا گوشیهای کیبرد کشویی دوست داشتم ولی چرا کسی نمیسازه؟ تو بازار هیچی ندیدم
قبلا گوشی آی میت i-mate بود می گفتن آخرت گوشیه از همه بهتره بین صفحه بزرگا الانم همینطوره؟ ساخت تایوان
قربونتون
سیا

ulsss
27-10-2014, 10:40
i-mate
منقرض شده.
شما تا به خوای به همچی مسلت بشی خیلی طول میکشه. الان بهترین گوشی و گرونترین گوشیهای اندرویدی یکی سامسونگ اس5 و سامسونگ نوت4 هست و اچ تی سی ام8 و سونی زد3
همشون مثل هم هستن و همگی عالی هستن و توی جزئیات با هم فرق دارن ، برو یکی از اینا رو بخر تا همچیز دستت بیاد.

Amir-Rainman
27-10-2014, 12:02
شما همه قیمت بگو
قربونت
سیا

نمیدونم درست متوجه شدم یا نه، ولی فک کنم منظور شما در مورد فروش موبایل هست نه اینکه خودتون یه گوشی واسه مصارف شخصیتون بخرین .

دوستان دارن بیشتر برا استفاده مصارف شخصی نظر میدن

الان نمیشه گفت کدوم برند بیشتر فروش داره، فروش های بیشتر اکثرا واسه مدل های خاص از برند های مختلفِ

مثلا کسایی که تازه میخوان گوشی اندروید بخرن ( البته با هزینه کم ) میرن سمت هوآوی، چون نسبت به بقیه ارزون تره، صفحه نمایشش بزرگ تره ، سیستم سخت افزاری نسبتا خوبی داره ( راضی کننده ست برا یه کاربر عادی )

شما تو سایتای فروش اینترنتی هم نگاه کنین، تو قسمت پرفروش ترین ها، میبینین که بیشتر گوشیا فقط واسه یه برند خاص نیست و بیش از 50 % شون هم تو بازه قیمتی 500 هزار تومن یا 1 میلیون هستن

نوکیا هم تقریبا چند روز پیش به لقاح الهی پیوست :n02: مایکروسافت چند مدتش پیش خریدتش و الآن دیگه اسمش رو تغییر داده

اصن شما اگه چند صفحه از همین تالار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نگاه کنین، میتونین متوجه بشین مردم دنبال چه نوع گوشیایی هستن

به غیر از گوشی بازار تبلت ها هم فروش خوبی داره

sia mohamadi
29-10-2014, 17:50
قربونت آقا امیر
حرفت درسته
من میخوام یکی بخرم و اگه شد برم تو کار معامله
واردات کنم از همسایه
آشنا دارم با لنج جنس میارن از کویت و دبی
بهشون بگم برام بیارن و خودم برم جنوب تحویل بگیرم
یا همونجا بفروشم یا بیارم تهران
نظرت چیه؟
قربونت
سیا

Atghia
29-10-2014, 17:58
قربونت آقا امیر
حرفت درسته
واردات کنم از همسایه
نظرت چیه؟
قربونت
سیا

خب دوست گرامی با این اوصاف بودجه حتی برای شروع بنظر خیلی کم میرسه...چون این پول نهایتا پول یک گوشی رده بالا+ یک گوشی میان رده خواهد بود

فقط شاید بشه برای شروع روی گوشی های ارزون قیمتتر تمرکز کنید
کلا به نظر من بازار گوشی سه دسته هست :

گوشی های رده بالا
میان رده ها
و خیلی ساده ها

این خیلی ساده ها پرفروش هم هستن اتفاقا چون چه کسانی که وضعیت مالی چندان جالبی ندارن و چه کسانی که گوشی های تاپ دارن معمولا دنبال این مدل ها هم هستن مثل نوکیا 100 یا نوکیا 101 یا آشاهای نوکیا

احتمالا با حدود 15 تا از گوشی های اینچنینی شروع کنید شاید کمی کارتون راه بیفته
بعدا که سرمایه دستتون رسید بیشتر میان رده کار کنید با همین ساده ها
و در مرحله اخر که سرمایتون بیشتر شد به سراغ رده بالاترها برید

(نظر شخصی بود ممکنه خیلی درست نباشه)

sia mohamadi
29-10-2014, 18:18
خب دوست گرامی با این اوصاف بودجه حتی برای شروع بنظر خیلی کم میرسه...چون این پول نهایتا پول یک گوشی رده بالا+ یک گوشی میان رده خواهد بود

فقط شاید بشه برای شروع روی گوشی های ارزون قیمتتر تمرکز کنید
کلا به نظر من بازار گوشی سه دسته هست :

گوشی های رده بالا
میان رده ها
و خیلی ساده ها

این خیلی ساده ها پرفروش هم هستن اتفاقا چون چه کسانی که وضعیت مالی چندان جالبی ندارن و چه کسانی که گوشی های تاپ دارن معمولا دنبال این مدل ها هم هستن مثل نوکیا 100 یا نوکیا 101 یا آشاهای نوکیا

احتمالا با حدود 15 تا از گوشی های اینچنینی شروع کنید شاید کمی کارتون راه بیفته
بعدا که سرمایه دستتون رسید بیشتر میان رده کار کنید با همین ساده ها
و در مرحله اخر که سرمایتون بیشتر شد به سراغ رده بالاترها برید

(نظر شخصی بود ممکنه خیلی درست نباشه)

سلام
ممنونم ازت
شما همیشه به من لطف داری
نمیدونم چطور جبران کنم
من 3 تومن پول دارم برای خرید گوشی برای خودم
نزدیک 25 تومن میتونم جور کنم برای واردت گوشی
به نظرم برای شروع کافی است
اولئیت خودم با جنسیه که سریع بفروشه بره
حتی اگر سود کم باشد
اینطوری مطمئن تره
پس شما میگین گوشی ارزون
فکر میکنم درست باشه
قربونت
سیا

Amir-Rainman
29-10-2014, 19:48
قربونت آقا امیر
حرفت درسته
واردات کنم از همسایه
نظرت چیه؟
قربونت
سیا

گوشی های ارزون قیمت هم مشتری های خاص خودشون رو دارن، ولی خب در کنار گوشی های میان رده و بالارده خوبه

الآن شما اگه حتی 10 تا آیفون6 یا نوت4 بیارین ، اگه قیمت واقعا مناسب باشه، شاید خیلی خیلی زود همه ش بفروش بره، چون این دوتا الآن جزء پر متقاضی ترین گوشیا هستن البته در کنار گوشی های دیگه در کنار Z3 و Z3 کامپکت سونی

به هر صورت با توجه به گفته خودتون که الویت با جنسیه که زود بفروش بره حتی با سود کم، من پیشنهادم همچین گوشی های بالا رده ای هست که متقاضیشون زیاده

ولی خب باید ببینین براتون میصرفه یا نه چون من دیدم که آیفون 6 16گیگ آنلاک 2500 هم قیمت داشته

البته وارد کردن نوت4 شاید الآن وقت خوبی نباشه چون من شنیدم که از هفته دیگه بصورت رسمی و شرکتی وارد بازار میشه با قیمت حدودی 2200 - 2400 !!