PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در share کردن اینترنت

hassan_mojtahedi
25-10-2014, 11:16
سلام من یک pc شخصی دارم که وایرلس نداره و یک مودم adsl دارم که wireless نداره و فقط با کابل وصل شده به پی سی .
من یک usb adapter خریدم که مدلش اینه :
wireless N 150 USB Adapter

وصلش کردم و درایورشو نصب کردم و الان کامپیوترم دیگه wifi داره .
بعدش اومدم connectify hotspot 3.7.0 رو نصب کردم و همه مراحلو انجام دادم تا اینترنتو روی wifi شیر کنم تا بتونم با گوشیم وصل شم به اینترنت .
روی hotspot نشون میده که اینترنت share شده اما توی گوشیم نمیاد.
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
آیا امکانش هست که این usb ، شیر کردن رو ساپورت نکنه ؟ یا تنظیمات دیگری هست که باید انجام بدم ؟ از فروشنده که پرسیدم گفت امکان نداره که نشه حتما تنظیماتشو درست انجام ندادی اما من نمیدونم دیگه باید کجاشو تنظیم کنم ؟؟؟؟ لطفا یکی راهنمایی کنه .

EXTREME
25-10-2014, 11:55
سلام من یک pc شخصی دارم که وایرلس نداره و یک مودم adsl دارم که wireless نداره و فقط با کابل وصل شده به پی سی .
من یک usb adapter خریدم که مدلش اینه :
wireless N 150 USB Adapter

وصلش کردم و درایورشو نصب کردم و الان کامپیوترم دیگه wifi داره .
بعدش اومدم connectify hotspot 3.7.0 رو نصب کردم و همه مراحلو انجام دادم تا اینترنتو روی wifi شیر کنم تا بتونم با گوشیم وصل شم به اینترنت .
روی hotspot نشون میده که اینترنت share شده اما توی گوشیم نمیاد.
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
آیا امکانش هست که این usb ، شیر کردن رو ساپورت نکنه ؟ یا تنظیمات دیگری هست که باید انجام بدم ؟ از فروشنده که پرسیدم گفت امکان نداره که نشه حتما تنظیماتشو درست انجام ندادی اما من نمیدونم دیگه باید کجاشو تنظیم کنم ؟؟؟؟ لطفا یکی راهنمایی کنه .

شما روی pc تون از نرم افزار virtual router plus استفاده کنید این نرم افزار که من استفاده کردم خیلی بهتر از mhotspot است راحت باهاش میتونید pc رو به یک اکسس پوینت تبدیل کرده و باگوشی بهش متصل شوید قبلش pc باید به اینترنت متصل باشه مودم رو هم روی pppoe ست کنید

راه دیگری که برای اینکار دارید اینه که بین pc و موبایل یک شبکه ادهاک درست کنید و اینترنت رو شیر کنید

mehdigori
25-10-2014, 12:55
سلام حتما باید فایر وال انتی ویروس را غیر فعال کنی

mehdigori
25-10-2014, 12:57
برا منم نمیشد انتی ویروسم نود بود وقتی فایر وال را غیر فعال کردم روی گوشی شیر شد