PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا فایل مولتی مدیا در لپتاپ و مشاهده در تلویزیون

h_kh_1367
24-10-2014, 17:46
دوستان سلام

عصر جمعه تون بخیر

یه سوال دارم از حضورتون

ببینید من تو خونه یه تلویزیون اسمارت ال جی دارم که از طریق وای فای به شبکه وصل هست . میتونم فیلم و موزیک و تصاویر داخل گوشیم رو از طریق وای فای (lumia play to - windows phone) تو تلویزیون پخش کنم ولی نمیتونم تو لپتاپم این کار رو انجام بدم !! از طریق ویندوز مدیا پلیر لپتاپ میشه ولی این نرم افزار فقط از یه سری فایل ها پشتیبانی میکنه و دسترسیش هم فقط فایل های داخل پوشه های music, video و pictures هست و به فایل های دیگه خصوصا mkv و فضای دیگه ای مثل هارد اکسترنال دسترسی نداره :-(

راهی هست که بتونم فایل های مختلف صوتی و تصویری (مالتی مدیا) رو تو کامپیوتر اجرا ولی از طریق تلویزیون مشاهده کنم ؟ یا نرم افزاری مثل lumia play to که واسه پلتفرم windows phone موجود هست برای لپتاپ هم هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

bestmovie
24-10-2014, 17:59
درود با نرم افزارهایی که فایلها رو استریم میکنند میشه بهترینشون که من خودم استفاده کردم WILD MEDIA SERVER هست یکم کار باهاش سخته اولش ولی امکاناتش خیلی خوبه و کاراییش هم بقیه نرم افزار ها بهتره

h_kh_1367
24-10-2014, 18:26
درود با نرم افزارهایی که فایلها رو استریم میکنند میشه بهترینشون که من خودم استفاده کردم WILD MEDIA SERVER هست یکم کار باهاش سخته اولش ولی امکاناتش خیلی خوبه و کاراییش هم بقیه نرم افزار ها بهتره

چه خوب !! فکر کنم پولی هست ، کرک هم داره ؟ امکان داره لینک دانلود بهم بدید ؟