PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور تصویر نداره

shafei
23-10-2014, 13:00
باسلام
دوستم خودش ویندوز سیستمش رو عوض کرد(ادم حرفه ای نیس). بعد از چندروز با این مشکل مواجه شد که موقع کار یهو تصویرمانیتور میرفت. کم کم زمان روشن ماندن مونیتور کاهش یافت. کیسش رو با مانیتور خودم که از کابل دیتا و پاورش مطمئنم امتحان کردم. بازم تصویر نشون نمیده
باتری مادربورد رو دراوردم و دوباره سرجاش زدم. اما وقتی کامپیوتر رو روشن کردم بازم مونیتورم تصویر نداره
الان نمیدونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری
باید سیستمش رو زود پس بدم. میشه راهنمایی کنید چی کار کنم؟

EXTREME
23-10-2014, 16:50
باسلام
دوستم خودش ویندوز سیستمش رو عوض کرد(ادم حرفه ای نیس). بعد از چندروز با این مشکل مواجه شد که موقع کار یهو تصویرمانیتور میرفت. کم کم زمان روشن ماندن مونیتور کاهش یافت. کیسش رو با مانیتور خودم که از کابل دیتا و پاورش مطمئنم امتحان کردم. بازم تصویر نشون نمیده
باتری مادربورد رو دراوردم و دوباره سرجاش زدم. اما وقتی کامپیوتر رو روشن کردم بازم مونیتورم تصویر نداره
الان نمیدونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری
باید سیستمش رو زود پس بدم. میشه راهنمایی کنید چی کار کنم؟

اگه از همون با روشن نشدن سیستم سیستم تصویر نمیده و مانیتور و کابل دیتا و باتری هم سالم است ابتدا جای رم ها رو عوض کنید و اسلات رم و گرافیک سیستم رو عوض کنید
درست نشد باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید یعنی با یک رم گرافیک و پاور دیگه سیستم رو تست کنید درست نشد ایراد میتونه از مین و بایوس مین باشه

shafei
24-10-2014, 20:20
ممنون لطف کردین پاسخ دادین
فقط یه دونه رم داره. منظور شما از عوض کردن اسلات رم اینه که درش بیارم ، بذارمش در یه جایگاه رم دیگه که کنار اونه؟ اینکارو کردم. فرقی نکرد
برای گرافیک فقط یه جایگاه وجود داشت که کارتش همون جا بود.چندبار دراوردم زدم جا.باز مانیتور تصویر نداشت
با گرافیک خودم امتحان کردم. بعضی وقتا تصویر می اومد . بعضی وقتها نه
از کجا باید فهمید بایوس مین ایراد داره یا مین؟ میتونم خودم ایراد مین رو با راهنمایی خوب شما برطرف کنم؟

saifianc
27-11-2014, 14:45
من همه اینها را کردم یه مدت درست میشه بعد باز دوباره این حالت پیش میاد
حالا فرضا از ایراد از مادربورد یا بایوس باشه چقد هزینه داره؟
آیا مادر برد تعمیر میشه؟
من دوتا سیستم دارم هر دو تا این مشکل را دارن

فرستاده شده از HUAWEI Y300-0100ِ من با Tapatalk

EXTREME
27-11-2014, 15:40
من همه اینها را کردم یه مدت درست میشه بعد باز دوباره این حالت پیش میاد
حالا فرضا از ایراد از مادربورد یا بایوس باشه چقد هزینه داره؟
آیا مادر برد تعمیر میشه؟
من دوتا سیستم دارم هر دو تا این مشکل را دارن

معمولا قابل تعمیر است...

saifianc
27-11-2014, 16:08
تعمیرگاه در استان گلستان سراغ دارید؟
ترجیحا گنبد