PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک، چکار کنم برای کاهش جای زخم روی پیشانی؟

pashangparsi6
22-10-2014, 14:12
با درود

دوستان امروز یک میلگرد شکسته شد (در هنگام خم کرن) و برخورد شدیدی با پیشانیم داشت و نزدیک به 6 سانت از پوست پیشانی رو به صورت مورب برید.
مشکلی از نظر سلامتی وجود نداشت ولی مشکل موندن جای زخم در صورت بود در نتیجه به پزشک مراجعه کردم و پزشک با 6 بخیه نازک زخم رو بخیه کرد ولی گفت جاش 100% خواهد موند چون برش مورب بوده و مستقیم نبوده و لبه های پوست مرده و ...

حالا به نظرتون برای اینکه جای زخم به کم ترین حالت روی صورت بمونه من پس از باز کردن پانسمان چکار باید بکنم؟ خود پزشک پماد ((باکتروماد) رو داده گفته بزن روش. ولی چه کارهایی می شه کرد که این اثر در کم ترین حالت بمونه؟

با سپاس

kakero1
22-10-2014, 14:19
هیچی راهی نیس با جای زخم سلام کن چون میاد واسه همیشه ام موندگار ... منم کلی جای زخم رو صورتم

Sent from my LG-D802

محرمانه
22-10-2014, 14:23
رژودرم ........

Meysam Raz
22-10-2014, 16:03
با درود

دوستان امروز یک میلگرد شکسته شد (در هنگام خم کرن) و برخورد شدیدی با پیشانیم داشت و نزدیک به 6 سانت از پوست پیشانی رو به صورت مورب برید.
مشکلی از نظر سلامتی وجود نداشت ولی مشکل موندن جای زخم در صورت بود در نتیجه به پزشک مراجعه کردم و پزشک با 6 بخیه نازک زخم رو بخیه کرد ولی گفت جاش 100% خواهد موند چون برش مورب بوده و مستقیم نبوده و لبه های پوست مرده و ...

حالا به نظرتون برای اینکه جای زخم به کم ترین حالت روی صورت بمونه من پس از باز کردن پانسمان چکار باید بکنم؟ خود پزشک پماد ((باکتروماد) رو داده گفته بزن روش. ولی چه کارهایی می شه کرد که این اثر در کم ترین حالت بمونه؟

با سپاس
توی اینطور موارد بهترین و اولین چیز پیدا کردن یک بخیه کننده خوب هستش
همین اتفاق برای من افتاد و یک زخم از بالا به پایین روی یکی از ابروها قسمت بالای بینی افتاد و به قول خودشون تا اسکال رفت
به خاطر یکی از اعضای خانواده که توی بیمارستان کار میکنه رفتم اونجا و حدود یک و نیم الی دو ساعت بهترین فرد بخیه کنندشون روی صورتم داشت کار میکرد
بعدش هم مستقیم رفتم پیش متخصص پوست و اونم یک پماد با یک چسب نازک داد و گفت اگر درست خاطرم باشه هر روز زخم رو تمیز کن و از این پماد بزن و روش چسب بزن
منم به بهترین شیوه هرچی گفته بودن انجام دادم و از طرفی شدیدا مراقب بودم که به زخم فشار نیاد
حتی دولا هم نمیشدم
خلاصه الان تقریبا جاش نمونده و باید خیلی دقت کنی تا جاش رو ببینی
متخصص پوست گفته بود بعد از دوران بهبودی رژودرم بگیر بزن اما انقدر خوب بخیه زده شده بود و خوب مراقبت کردم که واقعا نیازی به اون احساس نمیشه
خداروشکر به خیر گذشت
امیدوارم شما هم زخمت به بهترین وجه خوب بشه .
تصویر قبل و بعد از بخیه رو میذارم ببینید . 18+ هستش :n02:
یک تصویر هم برای همین الان هستش اینم 18+ هستش :n05:
میتونید اینجا عکس ها رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kakero1
22-10-2014, 16:06
چقد زخم ناپدید شده

Sent from my LG-D802

Meysam Raz
22-10-2014, 16:25
چقد زخم ناپدید شده

Sent from my LG-D802
بله همه چیز به بخیه زدن و مراقبت بعدش ربط داره
خوش زخمی طرف هم هست
من الان جای یک سنگ که توی بچگی خورده به یرم رو هنوز روی پیشونیم دارم
نور نیوفتاده روش و توی عکس معلوم نیست
بعد از گذشت 15 سال هنوز کمی مشخصه ( مشخص تر از این زخم جدید ) فقط به این خاطر که اون موقع رفتیم یکی از همین آمپول زنا :n02: بخیش کرد .
اینی که این بخیه خوب رو برام زد حتی دکتر یا متخصص نبود و فقط پرستار بود و مهارت داشت و واقعا داشت

kakero1
22-10-2014, 16:27
اره مشخص ... منم چهره مناسبی داشتم اما حالا ک حدودی جای زخم رو صورتم افتاده دیگه به مناسب بودن و.نبودن دقت نمیکنم چون مشخص

Sent from my LG-D802

Atghia
22-10-2014, 17:01
در مرحله اول بلافاصله بعد از باز کردن زخم با استفاده مداوم ظرف مدت چند ماه احتمالا وضعیت جای زخم خیلی بهتر خواهد شد (منتهی زمان بر هست! اما واقعا موثره)
رژودرم به زخمهای تازه خیلی خیلی بهتر از زخم های کهنه و قدیمی جواب میده

نهایتا اگر سختتونه و اگر جواب خیلی سریع میخواید با لیزر خیلی راحت جای زخم به طور قابل قبولی بهبود پیدا میکنه

pashangparsi6
22-10-2014, 18:49
در مرحله اول بلافاصله بعد از باز کردن زخم با استفاده مداوم ظرف مدت چند ماه احتمالا وضعیت جای زخم خیلی بهتر خواهد شد (منتهی زمان بر هست! اما واقعا موثره)
رژودرم به زخمهای تازه خیلی خیلی بهتر از زخم های کهنه و قدیمی جواب میده

نهایتا اگر سختتونه و اگر جواب خیلی سریع میخواید با لیزر خیلی راحت جای زخم به طور قابل قبولی بهبود پیدا میکنه

رژودرم دوتا کرم داره. من ابن رو دارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از باز کردن پانسمان اینو بزنم؟

Atghia
22-10-2014, 20:08
رژودرم دوتا کرم داره. من ابن رو دارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از باز کردن پانسمان اینو بزنم؟

بله من منظورم همین محصول هست
ولی رژودرم دیگه ای نمیشناسم:n13: ولی
شاید منظورتون پماد آلفا باشه ...
چون پیشنهاد میشه قبل از استفاده از رژودرم ابتدا از پماد آلفا استفاده بشه:n06:
چگونگی استفاده مدتش و سایر توضیحات داخل دفترچه کامل نوشته و برای زخم های مختلف دستور العمل متفاوت هست
برای اطمینان قبل از استفاده از پزشکتون هم مشورت بگیرید خیالتون راحت خواهد بود:n17:
ولی بازم تایید میکنم که اثرش رو دیدم:n16: