PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus LED-VX229H یا LG 22MP55HQ

darkpriest
21-10-2014, 22:11
سلام
من واقعا بین این 2 تا موندم،
هم گرافیست هستم هم گیم خور :)
قیمتاشون زیاد با هم تفاوت ندارند این وسط موندم چه کنم
چند تا نکته :
من معمولا روزی 15-18 ساعت پای سیستم هستم و با سیستم کار میکنم
پس :
1- عمر مانیتور خیلی برام مهم هست(حالا برای کی مهم نیست :n02:)
2- عمر چشای خودم که از همه اینها مهمتر هست.

خیلی ممنون میشم بتونین یه راهنمایی جامع بکنین تا از 2 دلی بیام بیرون

بسیار سپاسگذارم :n01:

xaxi
22-10-2014, 22:21
این سوال منم هست!
به نظرم Asus یه سر و گردن بالاتر از برندهای دیگه (حداقل LG) باشه!

-----

یه سوال ک میدونم اینجا جاش نیست اما، عایا میرزه به جای اینکه الان مانیتور بگیریم صبر کنیم تا مانیتورهای 4K بیان؟ (البته خیلی طول میکشه تا قیمتاشون بیاد پایین)! ولی میرزه؟

mmf66
22-10-2014, 23:56
این asus vx229h رو من تصویرش رو دیدم کنارش مانیتور asus nn247h به نظر اصلا تصویر خوبی نداشت کنتراست پایین تری داشت و چیزهایی که توی اون یکی مانیتور دیده میشد تو این مدل دیده نمیشد کلا من که ازش خوشم نیومد قیافشم اولش شاید خوشت بیاد ولی کم کم دلتو میزنه مثل این عشق های توی راه میمونه:n18:

یک مشکل دیگه هم که مانیتور های ایسوس داره البته من فقط از چند تا از دوستان در فورمهای مختلف شنیدم میگن مانیتور های ایسوس بعد چند وقت کارکرد مورد دار میشه و گارانتی هم به خوبی پاسخگو نیست

این الجی رو هم از نزدیک دیدم تصویرش رو کیفتش معمولی بود ولی قیمتش بالاست ولی خوبش اینه که گارانتی خوبی داره

سامسونگ هم دو مدل جدید آورده به نظر خوب میان البته من فقط خاموشش رو دیدم Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor و Samsung 24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor که با گارانتی سام سرویس عرضه میشه همین مدل 595 چشم منو گرفت به نظر خوب میاد قیمتشم 750 هزار تومان البته تصویرش رو ندیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].ir/product/4475/Samsung+24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

امید رض
23-10-2014, 00:30
من خودم یدونه مانیتور سامسونگپریروز گزفتم که محشره اصلا کف کردم ایشون راست میگن خیلی خوبه اصلا گیم اجرامیکنم بازی خودشو نمیدونه چجوری اجراکنه
Samsung 24D595 Plus 24inch PLS LED
ازهردیدی نگاه میکنم بدون ایراد اصلا تصویر نورش این واونورنمیشه بابهترگول نخوردم >شوخی<اجرانشون میده
همین اقایه mmf66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به ماگفت بروasusبخر حالانظرش عوض شده:n15: بهترگول نخوردم >شوخی<درضمن asusایرادداره منم اول میخواستم 23اینچ vxبخرم ولی بارفتن پیش دوستان نظرم عوض شد تازه یه چندتاازاین مانیتورهایه 22و23اینچ vx دوستان دارن به قیمت دسته دومشومیفروشن :n15:
ازنمایندگیش گرفتم 700تومن :n10:

mmf66
23-10-2014, 09:37
من خودم یدونه مانیتور سامسونگپریروز گزفتم که محشره اصلا کف کردم ایشون راست میگن خیلی خوبه اصلا گیم اجرامیکنم بازی خودشو نمیدونه چجوری اجراکنه
Samsung 24D595 Plus 24inch PLS LED
ازهردیدی نگاه میکنم بدون ایراد اصلا تصویر نورش این واونورنمیشه بابهترگول نخوردم >شوخی<اجرانشون میده
همین اقایه mmf66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به ماگفت بروasusبخر حالانظرش عوض شده:n15: بهترگول نخوردم >شوخی<درضمن asusایرادداره منم اول میخواستم 23اینچ vxبخرم ولی بارفتن پیش دوستان نظرم عوض شد تازه یه چندتاازاین مانیتورهایه 22و23اینچ vx دوستان دارن به قیمت دسته دومشومیفروشن :n15:
ازنمایندگیش گرفتم 700تومن :n10:

سلام خدمت شما دوست گرامی
این سامسونگ که شما گرفتی 5 میلی ثانیه هست از این لحاظ مشکلی نداره برای بازی و این که کنتراست تصویر خوب هست
راستش ایسوس مانیتورهای خوبی داره مخصوصا vn247h که از همه این مانیتورها بهتره 1 میلی ثانیه هم هست اسپیکر هم داره ولی چند نفر از دوستان گفتند خرابی داره البته خیلی عجیب هست
راستی این مدلی که شما گرفتین من قیمت کردم حدود 750 تا 770 میدادن شما چجوری 700 گرفتی

xaxi
23-10-2014, 20:28
آقا چون منم سوالم تقریبا مثل سوال نویسندنس، دیگه تاپیکه جدید باز نمیکنم ..

نظرتون راجع به VX239 چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].ir/product/3405/ASUS+VX239H+AH-IPS+LED+Monitor/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان این سامسونگرو دیدم! چطوریاس ک 22 اینچ ایسوز 834 تومنه ولی 24 ساموسنگ 740 تومن!؟ یعنی پنل IPS از PLS بهتره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].ir/product/4475/Samsung+24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا 800 - 850 بهترین مانیتوری ک میشه گرفت چیه؟
کاربرد هم وب گردی و فیلم و بازی!

mmf66
23-10-2014, 22:12
آقا چون منم سوالم تقریبا مثل سوال نویسندنس، دیگه تاپیکه جدید باز نمیکنم ..

نظرتون راجع به VX239 چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].ir/product/3405/ASUS+VX239H+AH-IPS+LED+Monitor/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان این سامسونگرو دیدم! چطوریاس ک 22 اینچ ایسوز 834 تومنه ولی 24 ساموسنگ 740 تومن!؟ یعنی پنل IPS از PLS بهتره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].ir/product/4475/Samsung+24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا 800 - 850 بهترین مانیتوری ک میشه گرفت چیه؟
کاربرد هم وب گردی و فیلم و بازی!

بین مانیتور های asus بهترین مدلی که من تو این قیمت دیدم vn247h بود که تصویرش از vx239 بهتر بود
اگه خراب نشه به نظر من بهترین مانیتور برای گیم همین vn247h هست
این سامسونگ 595 که 24 اینچه و جدید هم اومده به نظر خوب میاد البته من هنوز تصویرش رو ندیدم ولی همه مشخصاتش خوب بود فقط زمان پاسخدهیش مثل vx239 5 میلی ثانیه هست بقیه چیزها مثل کنتراست 1 به 1000 و غیره خوب بود
این سایت هم مدل 395 رو بررسی کرده که ظاهرا مثل همین مدل هست ولی خوبیش اینه که گارانتی بهتری داره حداقل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xaxi
24-10-2014, 00:45
بین مانیتور های asus بهترین مدلی که من تو این قیمت دیدم vn247h بود که تصویرش از vx239 بهتر بود
اگه خراب نشه به نظر من بهترین مانیتور برای گیم همین vn247h هست
این سامسونگ 595 که 24 اینچه و جدید هم اومده به نظر خوب میاد البته من هنوز تصویرش رو ندیدم ولی همه مشخصاتش خوب بود فقط زمان پاسخدهیش مثل vx239 5 میلی ثانیه هست بقیه چیزها مثل کنتراست 1 به 1000 و غیره خوب بود
این سایت هم مدل 395 رو بررسی کرده که ظاهرا مثل همین مدل هست ولی خوبیش اینه که گارانتی بهتری داره حداقل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خودت ایسوس رو پیشنهاد میکنید یا این سامسونگه؟

تو سایت خود سامسون این مدل هست؟ من چیزی ندیدم!
Samsung 24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor

mmf66
24-10-2014, 03:13
شما خودت ایسوس رو پیشنهاد میکنید یا این سامسونگه؟

تو سایت خود سامسون این مدل هست؟ من چیزی ندیدم!
Samsung 24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor

سامسونگ رو من تصویرش رو ندیدم نمیدونم چجوریه
vn247h رو دیدم تصویرش خوب بود ولی میگن احتمال خرابی داره مانیتورهای ایسوس و گارانتی هم زیاد معتبر نیست البته شاید شایعه باشه

xaxi
24-10-2014, 10:17
سامسونگ رو من تصویرش رو ندیدم نمیدونم چجوریه
vn247h رو دیدم تصویرش خوب بود ولی میگن احتمال خرابی داره مانیتورهای ایسوس و گارانتی هم زیاد معتبر نیست البته شاید شایعه باشه
مرسی از جوابت! فقط یه چیزی! این مدل 595 چرا تو سایت خود سامسونگ نیست؟

mmf66
24-10-2014, 12:14
مرسی از جوابت! فقط یه چیزی! این مدل 595 چرا تو سایت خود سامسونگ نیست؟

این مدلهای مونتاژ ایران هست و مدلها و عرضه محصولات در کشورهای مختلف متفاوت هست

xaxi
25-10-2014, 19:42
این مدلهای مونتاژ ایران هست و مدلها و عرضه محصولات در کشورهای مختلف متفاوت هست
شرمنده انقد مزاحم وقتت میشم ..
فقط چون میخوام این همه پول بدم نمیخوام چیزه بدی بگیرم ک 2 روز بعد پشیمون شم!

شما نظرت رو کدوم برند و مدله؟
تا 800 تومن!
کاربردمم تو صفحه قبل گفتم..

mmf66
25-10-2014, 20:17
شرمنده انقد مزاحم وقتت میشم ..
فقط چون میخوام این همه پول بدم نمیخوام چیزه بدی بگیرم ک 2 روز بعد پشیمون شم!

شما نظرت رو کدوم برند و مدله؟
تا 800 تومن!
کاربردمم تو صفحه قبل گفتم..

والا چی بگم تو مانیتور های ایسوس بهترین مدل تا این قیمت vn247h است ولی خوب بعضی ها از خراب میگفتن
سامسونگ هم همین مدل s24d595p من خاموشش رو دیدم نمیدونم تصویرش چجوریه ولی تو یک سایت بررسی کرده بودن نوشته بود خوبه همچنین صفحه قبل یکی از دوستان خرید بود ظاهرا راضی بود
به نظر من با توجه به گارانتی بهتر و قیمت ارزانتر همون سامسونگ بهتره