PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پر شدن حجم درایو غیر از درایو ویندوز+ عدم امکان فرمت درایو ها در ویندوز

ase_pase
21-10-2014, 11:51
سلام

حدود 10-15 روز سیستمم هیچ آنتی ویروسی روش نبود و البته اینترنت و ... هم نمیرفتم باهاش اما فکر میکنم آلوده شده باشه....
اول درایو ویندوزم شروع کرده به ثانیه ای 10 مگ حجم پر شدن خودکار (آپدیت خودکار و ریستور و recycle bin و ... هم همه درست بودن و از اونا نبود) که البته با پاک کردن power dvd و Nero به نظر درست شد (البته اونا هم چیزی نمیگرفتن و اصلا معلوم نبود از کجا حجم پر میشد)
ولی مشکلی که به وجود اومد این بود که درایو D لپ تاپم به صورت خودکار 16 گیگ از حجمش پر شد فوری و هیچ فایلی هم توش نبود و جالب تر اینکه نمیشد درایو رو از ویندوز فرمت کرد ارور میداد که تو یک برنامه بازه و نمیتونه فرمت کنه به هیچ عنوان.(این مشکل فرمت نکردنن توی همه درایو هام به وجود اومده)
از راه نصب ویندوز قبل از بالا اومدن ویندوز درایو رو فرمت کردم که باز هم بعد از بالا اومدن ویندوز همون مقدار حجم از همون درایو بلافاصله پر شد. ایندفعه هم فرمت کردم و هم درایو رو پاک کردم و دوباره ساختم اما اینبار یک درایو دیگه (درایو F) این مشکل رو پیدا کرده.
Kaspersku pure هم که کاملا آپدیت هست نصب کردم و دوبار Full scan و Rootkit Scan هم کردم اما مشکل حل نشده.
مشکل دیگه ای واسم ایجاد نشده و میزان استفاده از CPU نرمال هست و سرعت و همه چیز عادی هست. (CPU usage 1% و physical Memory هم 13% )
لپ تاپ MSI دارم و دوتا هارد داره که یکی SSD و یکی هم یک هارد معمولی هست. (درایو D توی هارد SSD بود و درایو F توی هارد معمولی)
اینم عکسی که با Unlocker گرفتم از برنامه هایی که ویندوز میگه باز هست و نمتونه فرمت کنه. (با Kill Process یا Unblock کردن هم نشد که فرمت کنم)
لطفا کمک کنید که چیکار کنم.......:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]