PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب برای خودآموزی

Life24
21-10-2014, 00:47
سلام
من چندین بار رفتم کلاس زبان و یکم خوندیم و ول کردیم متاسفانه
interchange میخوندیم
یک کتاب جدید و درست و حسابی که واقعا به درد بخور باشه اگر میشه معرفی کنید . خودم تو خونه بخرم که گوش بدم و بخونم. ترجیحا راحت بشه یاد گرفت
همان چیزی که در کلاس زبان یاد میدن . من در خانه کار کنم.

binaafarin
21-10-2014, 00:52
منم مثل تو
نمیدونم چرا این قدر ادم در یادگیری زبان بیانگیزه است
امیدوارم بالاخره یک راهی پیدا بشه برای یادگیری سریعو اسون

Life24
21-10-2014, 12:27
کتاب TopNotch چطوره؟

javad2015
26-10-2014, 07:49
کتاب top ntch هم کتاب خوبیه........
من خودم اینتر چنج خوندم تا لول 12 یعنی تا اخرش.
ولی به نظر خودم چیزی که باعث شده زبانم قوی بشه این بازی های کامپیوتری و فیلم ها بودن:n02:
تو زبان 80 درصد کلمه مهمه و 20 درصد قواعد یعنی اگه معنی کلمات رو بدونی و هیچ از قواعد سرت نشه راحت میتونی 90 درصد متنا رو ترجمه کنی.....
برای یادگیری قواعد ساختاری برای سخن گفتن هم به جای حفظ قواعد باید برات عادت بشه که راحترتین راهش اونیه که من گفتم.

Life24
26-10-2014, 10:38
کتاب top ntch هم کتاب خوبیه........
من خودم اینتر چنج خوندم تا لول 12 یعنی تا اخرش.
ولی به نظر خودم چیزی که باعث شده زبانم قوی بشه این بازی های کامپیوتری و فیلم ها بودن:n02:
تو زبان 80 درصد کلمه مهمه و 20 درصد قواعد یعنی اگه معنی کلمات رو بدونی و هیچ از قواعد سرت نشه راحت میتونی 90 درصد متنا رو ترجمه کنی.....
برای یادگیری قواعد ساختاری برای سخن گفتن هم به جای حفظ قواعد باید برات عادت بشه که راحترتین راهش اونیه که من گفتم.

آخه مشکل این هست من ی دفعه کل جمله رو کلماتش رو بلدم/ اما چون گرامر نمیدونم کامل. نمیتونم خوب ترجمه کنم و منظور رو بفهمم

karin
26-10-2014, 13:40
خیلی دنبال کتاب خاص نباشید. همون اینترچنج‌ها هم کتاب های خوبی هستن. ما تو دانشگاه یکی دو ترم اول همه ش رو خوندیم. بیشتر باید زبان خوندنتون تداوم داشته باشه و سعی کنید تا اونجا که میشه باهاش درگیر باشید. مثل کتاب انگلیسی خوندن، فیلم، بازی های کامپیوتری، دیدن و گوش کردن به برنامه ی انگلیسی زبان و ... .

javad2015
26-10-2014, 19:44
آخه مشکل این هست من ی دفعه کل جمله رو کلماتش رو بلدم/ اما چون گرامر نمیدونم کامل. نمیتونم خوب ترجمه کنم و منظور رو بفهمم

تجربه نیازه.........یه کم ترجمه کنی راه میفتی....

hamidchi
26-10-2014, 20:37
کتاب واسه گرامر grammar in use هست تو چند سطح مختلف

شما هر چیزی که میخونید رو باید ازش استفاده مداوم داشته باشید تا یادتون بمونه
دقیقا مثل یه سری واحد های دانشگاهی که فقط یه بار خونده شده و دیگه هم ازش استفاده نشده طبیعتا ازونا چیزی یادمون نیس ولی دروس یا فرمولایی که بعدا ازش استفاده کردیم هنوز هم یادمونه
پس بهتره کلمات یا قواعد زبان جدیدی که یاد میگیرید رو یه فکری واسه مرور و درگیر شدن باهاش داشته باشین

winter93
01-11-2014, 01:55
ببین بخش زیادی از یادگیری زبان ژنتیکیه و فرد باید یه پتانسیل ذاتی داشته باشه اما نباید ناامید باشی. اولا سراغ یادگیری با تصاویر رنگی باش تا یادگیری واست شیرین شه دوما فیلم و ویدئو کلیپ هارو با متنش ببین و گوش بده. هرچی از قسمت های مختلف مغزت بیشتر استفاده کنی بازدهی ات بالاتر می ره:n16:

sah_6969
17-11-2014, 18:41
سلام به همه مديران و عضويت ها
من oxford elementary learners (اين کتاب با لهجه بريتيش و آمريکايي مي باشد ) با تاليف آنجلا کراولي و ترجمه خيام فولادي تالاري را دارم لطفا نظرتون رو درباره اين کتاب (براي کسي که تازه شروع کرده ) مولف و مترجم بگيد و آيا اين کتاب با مولف و مترجم بهتري وجود دارد و يا اصلا کتاب بهتري براي يادگيري زبان معرفي کنيد