PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن برخی فایل ها در ویندوز 7

fariborz.j
21-10-2014, 00:42
با سلام
فایل های تصویری من هیچ کدوم اصلا با برنامه خود ویندوز باز نمیشن و ارور can naot find رو میدن این در حالی هس که اصلا عکس کوچیکش همون جا دیده میشه یا با برنامه پاینت دیده میشه
2- در برنامه winrar هم عکس انگار با نات پد اجرا میشه و یه چیز عجیب و غریب میاره
3- در ویندوز سونم کلا فایلها اجرایی ( فایل ستاپ با پسوند msi ) اصلا اجرا ونصب نمیشن
لطفا راهنمایی کنید

fariborz.j
23-10-2014, 18:22
با سلام
فایل های تصویری من هیچ کدوم اصلا با برنامه خود ویندوز باز نمیشن و ارور can naot find رو میدن این در حالی هس که اصلا عکس کوچیکش همون جا دیده میشه یا با برنامه پاینت دیده میشه
3- در ویندوز سونم کلا فایلها اجرایی ( فایل ستاپ با پسوند msi ) اصلا اجرا ونصب نمیشن
لطفا راهنمایی کنید

منتظر راهنمایی دوستان هستیم آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآ

shayan0o21
23-10-2014, 18:26
یک بار باید ویندوز رو عوض کنید
به احتمال قوی ویروسی شده سیتمتون

fariborz.j
26-10-2014, 01:39
یک بار باید ویندوز رو عوض کنید
به احتمال قوی ویروسی شده سیتمتون

نمی خوام ویندوز عوض کنم اگه می خواستم اینکار رو بکنم تاپیک نمیزدم

لطفا بگین چطوری این مکشل رو حل کنم

fariborz.j
31-10-2014, 02:31
با سلام
لطفا راهنمایی کنید

اقا تو انجمن کسی نیس کمک کنه مشکل حل شه؟

fariborz.j
01-11-2014, 00:47
همه خوابیدن ٰ نمیشه چیزی گقت

fariborz.j
05-11-2014, 01:11
با سلام
لطفا راهنمایی کنید

:n13::n13: چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟

milad_gta
05-11-2014, 02:04
ظاهرا سیستم عاملتون به شدت تخریب شده، از ابزاری که در تایپیکتون پیرامون ویروس قرار دادم استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه؟ هرچند بهترین کار نصب مجدد ویندوز هست.

fariborz.j
08-11-2014, 04:13
ظاهرا سیستم عاملتون به شدت تخریب شده، از ابزاری که در تایپیکتون پیرامون ویروس قرار دادم استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه؟ هرچند بهترین کار نصب مجدد ویندوز هست.

کدوم ابزار ؛ تو کدوم تاپیک ؛ لینک بدین لطفا

milad_gta
08-11-2014, 04:20
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که پیرامون ویروس سوالاتی مطرح کرده بودید.