PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم رو روت کنم یا نه؟

FOURTH RETURN
20-10-2014, 19:49
گوشیم رو روت کنم یا نه؟ میگن دیگه بعدش نمیتونه گوشیت رو آپدیت کنی

amo.reza
20-10-2014, 21:28
حافظه داخلی کم اوردی میخوای روت کنی؟
با pc میشه آپدیت کرد خیالت راحت اگه هم نشد یا مشکلی پیش اومد آنروت میکنی.

FOURTH RETURN
21-10-2014, 12:38
حافظه داخلی کم اوردی میخوای روت کنی؟
با pc میشه آپدیت کرد خیالت راحت اگه هم نشد یا مشکلی پیش اومد آنروت میکنی.

سیستم عاملش Android 4.2 Jelly Bean هست صد در صد کمبود حافظه مطرحه اما من الان روت رو برای حذف لایسنس بازی ها و نصب بازی میخوام توی تنظیمات برنامه های خود گوشی انتقال به کارت sd هست اما دیتای بازیها رو فقط باید روی حافظه داخلی خود گوشی بریزم تا بازی اجرا بشه و اگه دیتا رو بریزم روی کارت sd بازی اجرا نمیشه یه پوشه android و obb هم در کارت sd درست کردم برای دیتاها با روت گوشی این مشکل هم حل میشه؟

max_3d
25-11-2014, 21:04
درود
من موفق شدم گوشیمو روت کنم دلیل هم همون کمبود حافظه داخلی داخلی 4 گیگ هست و 4 گیگ هم مموری خارجی حالو میخوام برنامه هایی که داخل مموری داخلیم نصب شدن انتقال دم به مموری خارجی
برنامه App 2 SD نصب کردم اما بازم نتونستم این کارو بکنم جریان چیه من بلد نیستم یا تنظیماتی داره انجام ندادم

PLAΨMID
26-11-2014, 13:24
گوشیم رو روت کنم یا نه؟ میگن دیگه بعدش نمیتونه گوشیت رو آپدیت کنی

من گوشی روت شده رو با خود گوشی آپدیت کردم . اگه درست انجام بدید مشکلی پیش نمیاد .
روت واسه کاربرایی که به طور عادی از گوشی استفاده نمی کنند! لازم هست .
مثلا بعضی از گوشی ها درشون اندروید کیت کت اجازه حذف فایل از مموری رو نمیده . واسه حل این مشکل حتما نیاز به روت هست .
روت هم چیز خاصی نیست اگه خودتون گوشی رو باهاش خراب نکنید مشکلی نداره .

درود
من موفق شدم گوشیمو روت کنم دلیل هم همون کمبود حافظه داخلی داخلی 4 گیگ هست و 4 گیگ هم مموری خارجی حالو میخوام برنامه هایی که داخل مموری داخلیم نصب شدن انتقال دم به مموری خارجی
برنامه App 2 SD نصب کردم اما بازم نتونستم این کارو بکنم جریان چیه من بلد نیستم یا تنظیماتی داره انجام ندادم
بعد از روت حتما باید برنامه super user یا برنامه superSu نصب بشه . این کار رو کردید ؟