PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 4Gو NFC چقدر مهمه؟

greena
18-10-2014, 23:43
سلام ودرود

من یه گوشی میخوام زیر 900 ترجیحا سامسونگ (سونی خوب هم باشه بد نیست):

کیفیت دوربین برای عکس و فیلم خوب و بالای 5

صفحه نمایش با کیفیت و بالای 4 انیچ

gps اش خوب کار کنه و فطب نما هم داشته باشه

مقاوم در برابر ضربه

به روز به شه کردش

رادیو و ضبط صدا داشته باشه

حالا یه سوال اینکه امکانات 4G و NFC

چقدر مهما ؟

چون من از Samsung Galaxy S4 mini dual I919 خوشم اومده اما 4G نداره

ممنون

miladsalary
18-10-2014, 23:52
سلام ودرود

من یه گوشی میخوام زیر 900 ترجیحا سامسونگ (سونی خوب هم باشه بد نیست):

کیفیت دوربین برای عکس و فیلم خوب و بالای 5

صفحه نمایش با کیفیت و بالای 4 انیچ

gps اش خوب کار کنه و فطب نما هم داشته باشه

مقاوم در برابر ضربه

به روز به شه کردش

رادیو و ضبط صدا داشته باشه

حالا یه سوال اینکه امکانات 4G و NFC

چقدر مهما ؟

چون من از Samsung Galaxy S4 mini dual I919 خوشم اومده اما 4G نداره

ممنون

سلام دوست عزیز اگه میتونی گوشی LG G3 beat بگیر قیمتش هم 910 تومن هست سخت افزار قوی داره.همچنین نرم افزاریش هم هیچ کمو کسری از G3 نداره.
و اینکه فقط نسخه تک سیمکارتش 4g داره و Nfc هم فکر نکنم داشته باشه.

ulsss
19-10-2014, 20:37
NFC که مهم نیست مثل بلوتوث عمل میکنه در فاصله نزدیک و چندتا کار دیگه که خیلی مهم نیست توی کشورهای خارجی ازش بعنوان کیف پول الکترونیک هم استفاده میکنن ولی در کشور ما اهمیت نداره.
در مورد 4جی برعکس هست چون کم کم داره راه میافته و بسیار کاربردیه ، سرعت اینترنتی که میده بیشتر از ADSL هست، پس مهمه.
گوشی هایی که 4جی دارن توی حدود 900 تومن
HTC Desire 816 مدل تک سیم
moto g 4g هست که حدود 700 قیمت داره
گلگسی مگا 6.3
دیزایر 610
وان مینی
و ........

PLAΨMID
19-10-2014, 21:45
تازگیا دیدم سیستم های صوتی اومدن که با NFC به گوشی متصل میشن . اکثر گوشی های جدید مجهز شدن به این سیستم . ضروری نیست . . . باشه بهتره !
اگه دوربین خوب میخوای من سونی رو پیشنهاد نمی کنم . خودم یه Xperia Z دارم . تا حالا یه بار هم از NFC استفاده نکردم !!
ولی مثلا دوربینش نسبت به Grand II سامسونگ (که اون موقع هم قیمت بودن) چنگی به دل نمیزنه .
با این قیمت گوشی سامسونگ گالکسی گرند 2 انتخاب خوبیه . میتونید با samsung apps به راحتی و با کارت شتاب از google play نرم افزار قانونی بخرید . درسته میگن صفحه نمایشش AMOLED نیست ولی بازم از سونی بهتره . اتفاقا دوربینش هم بسیار خوب از آب در اومده . قیمتش فک کنم حدود 900 باشه . مطمئن نیستم .

greena
20-10-2014, 00:35
ممنون از دوستان

کلی وقت گذاشتم یه اندروید خوب و یه سامسونگ پیدا کنم اما الان تو شک بین اندروید و ویندوز فون هستم شما اگه کار کردید با این دو تا بفرمایید کدوم بهتره ؟

در ضمن من زیاد اهل بازی نیستم

برام دوربین و فیلمبرداری برنامه های کاربردی و البته جی پی اس خیلی مهمه (بتونم تو سفر ازش استفاده کنم)

awz2
20-10-2014, 01:21
اگه انگلیسیت خوبه و کارکردن با گوشی رو زود یاد میگیری و یه گوشی با کلاس میخوای که زیادم باهاش بازی نمیکنی به نظرم ویندوز فون بگیر.

PLAΨMID
20-10-2014, 11:20
گوشی های سری لومیا (نوکیا) دوربین های خیلی خوبی داشتن .
ویندوز فون بدک نیست . . . اندروید از لحاظ اپلیکیشن و بروز رسانی خیلی خوبه .
وین فون هم مزیت های خاص خودش رو داره . داداشم قدیما یه سامسونگ امنیا داشت( ویندوز فون) . میگفت سر کار گوشیم رو قفل نمیکنم . چون میدونم هیچ کس ازش سر در نمیاره !!!

greena
21-10-2014, 20:46
میخوام بدونم ویندوز فون نرم افزارهاش و نحوه نصبشون برای استفاده از گوشی کلا راضی کننده هست....؟

درسته میگن سامسونگ (s 3 )ظریفه و تو ضربه سریع تاچش میشکنه ....؟

Hidden-Hunter
22-10-2014, 10:25
میخوام بدونم ویندوز فون نرم افزارهاش و نحوه نصبشون برای استفاده از گوشی کلا راضی کننده هست....؟

درسته میگن سامسونگ (s 3 )ظریفه و تو ضربه سریع تاچش میشکنه ....؟

سلام

از نظر نرم افزاری اندروید بیشتر هست و هر نرم افزار یکه فکر بکنی برای این سیستم عامل وجود داره.

اس3من داشتم و گوشی عالیه +اینکه یک گارد IFACE برای تهیه بکنی محکم میشه ولی الان اس 3 در بازار نسخه رفرش هست

greena
24-10-2014, 09:45
با تشکر از همه دوستان

ولی به سوال مهم منرو جواب ندادید

من میخوام بدونم GpS کدوم گوشی یا سیستم عامل بهتر و پر سرعت تره چون میخوام ازش خیلی استفاده کنم وتو ایران تحریم نباشه ....؟

اگه میشه بهترین GPS رو تو یه گوشی اندروید و وینفون معرفی کنید ..؟

pooya777
24-10-2014, 09:56
تو ویندوز فونی ها لومیا 925 خیلی خوبه.هم از نظر شیک بودن و هم امکاناتش.دوربینش هم که پیور ویو هست و تو گوشیها نمونه است.قیمتش حدودای 900 تومانه و نقشه های نوکیا هیر و جی پی اسش هم خیلی خوبه.ولی اگه میتونی صبر کنی لومیا 830 هم قیمتش پایینتر بیاد و بیشتر بشه تو بازار اونم خیلی خوبه با صفحه نمایش بزرگتر و cpu قویتر.بنظرم ویندوزفون سیستم عامل آینده است و خیلی جای رشد داره.

مديريت
25-10-2014, 18:07
هیچکدوم در ایران تا 2 سال آینده بدرد نمیخوره الان 3g اومده اما وقتی سرعت بالاتر از 512 براحتی نمیره یا نمیشه تماس تصویری گرفت نسل 4 با 2 فرقی نمیکنه دوست عزیز که نگران فورجی بودن باشی
تکنولوژی nfc هم برای کسایی خوبه که زندگی ایده آل دارن و لوازم منزل و ماشین ایده آل برای من و شما که صبح کار میکنیم که شب نون بخوریم و شب نون میخوریم که صبح بتونیم کار کنیم اینا فایده نداره

ulsss
26-10-2014, 15:33
گوشیهای سامسونگ و اچ تی سی gps خوبی دارن

greena
26-10-2014, 19:30
معلوم نیست تو سایتهای ایرانی اطلاعات از کجا میاد که امکانات یه گوشی با یه مشخصات تو دو تا سایت با هم فرق میکنن؟

تو یه سایت میگن 4g داره تو یه سایت دیگه میگن 3g هستش ؟

من سه تا گوشی انتحاب کردم :
Samsung I9195 Galaxy S4 mini

Sony Xperia V

Nokia Lumia 830

قصدم expria v هستش چون همه امکاناتی که میخوام داره فقط تو سایت ها زدن هم تری جی و هم فور جی من موندم ؟

Iloveu-ALL
26-10-2014, 22:44
معلوم نیست تو سایتهای ارانی اطلاعات از کجا میاد که امکانات یه گوشی با یه مشخصات تو دو تا سایت با هم فرق میکنن؟

تو یه سایت میگن 4g داره تو یه سایت دیگه میگن 3g هستش ؟

من سه تا گوشی انتحاب کردم :
Samsung I9195 Galaxy S4 mini

Sony Xperia V

Nokia Lumia 830

قصدم expria v هستش چون همه امکاناتی که میخوام داره فقط تو سایت ها زدن هم تری جی و هم فور جی من موندم ؟

ایکسپریا وی 4g داره (و گوشی های که 4g دارن 3g رو هم ساپورت میکنن)

Hamed-M1
26-10-2014, 23:01
4G که زیاد مهم نیست چون اصلا تازه تو ایران 3G اومده حالا کو تا 4G بعدشم حدکثر سرعت 3G فکرک نم کفاف کارهای روزمره رو بخوبی بده . در مورد NFC هم چیز خیلی خوبیه به شرطی که تو خونه وسایلی که NFC رو ساپورت کنه داشته باشه .

greena
27-10-2014, 10:46

منظورم این بود که بعضی سایتها زدن 3g بعضی ها زدند 4G....

mostafa.a.m
27-10-2014, 23:43
به گزارش مهر، مدیرعامل ایرانسل از بهره برداری از نسل چهارم موبایل از آذرماه خبر داد و افزود: هم اکنون شبکه 4G LTE در برخی شهرها در حال تست و آماده بهره بردازی است که با رفع برخی محدودیتها در زمینه دیوایس ها، پیش بینی می شود از آذرماه این شبکه در برخی استانها راه اندازی شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]