PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منابع درسی کامپیوتر

shaden parsa
16-10-2014, 21:29
به نظرتون واسه درسایه (۱- ساختمان داده ۲- پایگاه داده ها ۳- سیستم عامل ۴- طراحی الگوریتم) چه کتابایی خوبه چون من هر چی می گردم معمولا کتابایه کنکوری پیشنهاد می کنن ولی من نمی خوام کنکور بدم فقط می خوام این درسارو خیلی خوب یاد بگیرم کلاس هم نرفتم به خاطر همین لطف کنید چنتا کتاب که از پایه درس دادن رو معرفی کنید ممنون:n16:

Rossin
17-10-2014, 19:30
به نظرتون واسه درسایه (۱- ساختمان داده ۲- پایگاه داده ها ۳- سیستم عامل ۴- طراحی الگوریتم) چه کتابایی خوبه چون من هر چی می گردم معمولا کتابایه کنکوری پیشنهاد می کنن ولی من نمی خوام کنکور بدم فقط می خوام این درسارو خیلی خوب یاد بگیرم کلاس هم نرفتم به خاطر همین لطف کنید چنتا کتاب که از پایه درس دادن رو معرفی کنید ممنون:n16:

سلام
کتاب های کنکوری عموما کتاب های جامع و کاملی هستند و از ابتدا دقیق براتون توضیح میدن و خیلی مرتبط با اینکه شما بخواید کنکور بدین نیست!
کتاب های آقای حمید رضا مقسمی از انتشارات گسترش علوم پایه کتاب های جامع و خوبی هستند و همین موردایی که گفتین هم داره کتابشونو و با همین کتابا این درسارو پاس کردم.
برای کامپیوتر بیشتر شنیدم که این کتاب تدریس میشه و خوبه همه جا هم مبفروشند

milad_gta
17-10-2014, 19:39
اصول ساختمان داده ها - قلزم
ساختمان داده ها در ++C - قلزم
سطح پایین تر: ساختمان داده پیام نور

پایگاه داده پارسه

سیستم عامل - من مقسمی رو خوندم ولی تعریفی نداشت اگر زبانت خوبه نسخه اصلیش به نظرم بهتره نوشته تننبام - اسلاید های زبان اصلیش رو هم که دیدم خوب بود.