PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه quick smile

nima_kiyaniyan
05-09-2006, 17:03
درود بر دوستان

من وقتی در پنجره یاهو مسنجر این برنامه را به کار میگرم به جای شکلک یه مشت کد تحویل میده. منم چیکار کنم؟

AK1
05-09-2006, 22:05
سلام عزيز دل

برنامه quick smile نمي تونه اين شكلكها رو به ياهو مسنجر بزنه مي دوني چرا چون ياهو از تگ ايميج پشايباني نمي كنه

ولي يك سري شكلكهاي خود ياهو كه تو قسمت ياهو هست رو مي توني بزني براي اين كار روي شكلك مورد نظر كليك راست بعد كوپي ياهو كد رو بزن
بعد ههم تو مسنجرت پيستش كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم يه عكس كه بهتر متوجه بشي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
05-09-2006, 22:25
ببين شما بايد در تب Yahoo يعني همونجايي كه شكلكاي ياهو هست،رو انتخاب كني بعد اون شكل مورد نظر رو روش كليك راست كني بعد گزينه Copy Yahoo!Code انتخاب كني.بعد در پنجره چت پيست كني.

nima_kiyaniyan
05-09-2006, 23:03
از شما دوستان سپاسگذارم . خیلی کامل پاسخ دادید. ممنون. ولی من نمیدونم حالا اینا می مردن با یاهو هم سازگاری میدادن.

AK1
05-09-2006, 23:15
گفتم كه باهو با اينا مچ نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني ايميج رو نشون نمي ده ولا كاري نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]