PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا نیومدن ویندوز

a.hiva
15-10-2014, 13:24
با سلام

من بعد چند هفته اومدم کامپیوتر رو روشن کنم که دیگه گفتم بزار ویندوز رو عوض کنم که 50% نصب شد و بعد یه پیام خطا داد و مجبور شدم کامپیوتر رو ریستارت کنم
یه کم هم با تنظیمات boot ور رفتم
و بعدش موقع بالا اومدن ویندوز با این پیام روبه رو شدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینو بگم کامپیوتر 2تا ویندوز داره و وقتی بالا میاد اول یه پیام میده که درایوها حذف شدن یا یه همچین چیزی

roya.rashidi
15-10-2014, 18:39
واسه اینکه بوتتون بهم خورده . کابل ساتای هارد رو هی جاشو عوض کنید و دباره کامپیوتر رو روشن کنید و تست کنید.
از بایوس دیگه دست نزنید.
هر بار که جای کابل ساتا رو عوض میکنید حتما مطمعن شید که هاردتون شناخته شده.

Ali_RNT
15-10-2014, 19:11
مشکل از هارد نیست.فایل بوت منیجر که ویندوز رو بوت میکنه (بوت لودر) مشکل داره در عین حال که ویندوز هم ناقص نصب شده.

اگه مطمپنید که ویندوز باید بالا بیاد (که مطمينا ویندوز ناقص بالا نمیاد) از روی دی وی دی ویندوز بوت کنید و بعد از بوت شدن کلید های شیفت و F10 رو فشار بدید و بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید...

roya.rashidi
15-10-2014, 19:17
مشکل از هارد نیست.فایل بوت منیجر که ویندوز رو بوت میکنه (بوت لودر) مشکل داره در عین حال که ویندوز هم ناقص نصب شده.

اگه مطمپنید که ویندوز باید بالا بیاد (که مطمينا ویندوز ناقص بالا نمیاد) از روی دی وی دی ویندوز بوت کنید و بعد از بوت شدن کلید های شیفت و F10 رو فشار بدید و بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید...
منم نگفتم هارد مشکل داره .
مشکل دقیقا از بوت شدنه که ممکنه بوت ویندوزم خراب شده باشه ولی احتمالش خیلی کمه
.من دقیقا همین مشکلو داشتم که با تعویض جای کابل ساتا رو مادربرد درس شد . من چون چند تا هارد داشتم از این دسته مشکلات خیلی داشتم.