PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترین چشم پزشک ایران ؟

bushido
15-10-2014, 12:17
سلام
من 4 سال پیش بیماریه قوز قرنیه یا کراتوکونوس گرفتم ازونجا که بیماری چشمیه من در حال پیشرفته میخوام بدونم بهترین دکتر کیه که پیشش مراجعه کنم تو شهر خودم کرمان پیش دکترای متفاوتی رفتم و یه دفعه عمل CXL روی یکی از چشمام انجام دادم ولی دکتر عملشو موفقیت آمیز انجام نداده و به خاطر همین نتیجه بخش نبوده این دفعه نمیخوام ریسک کنم و پیش هر دکتری برم که مجبور شم بعدا عمل قرنیه پام به جاهای باریکتر برسه

san_felip
15-10-2014, 12:50
بدون شک یکی از بهترین دکترای چشم ایران وزیر بهداشت فعلی هستش و بهترین مرکز چشم پزشکی هم متعلق به گروه ایشونهستش. بیمارستان نور. میتونید اونجا مراجعه کنید که یکی از دوستای من عمل پیوند قرنیه رو بخوبی در این بسمارستان انجام داده

laxer
15-10-2014, 12:55
سلام
من 4 سال پیش بیماریه قوز قرنیه یا کراتوکونوس گرفتم ازونجا که بیماری چشمیه من در حال پیشرفته میخوام بدونم بهترین دکتر کیه که پیشش مراجعه کنم تو شهر خودم کرمان پیش دکترای متفاوتی رفتم و یه دفعه عمل
CXL روی یکی از چشمام انجام دادم ولی دکتر عملشو موفقیت آمیز انجام نداده و به خاطر همین نتیجه بخش نبوده این دفعه نمیخوام ریسک کنم و پیش هر دکتری برم که مجبور شم بعدا عمل قرنیه پام به جاهای باریکتر برسه

بیمارستان نور فعلا" در سطح ایران پیشتاز.

بهترین درمان برای کراتوکونوس همون پیوند قرنیست.
با وجود مشکلات فراوانی که رینگ های حلقه ای برای بیماران ایجاد میکنند برام جالبه که چرا بسیاری از چشم پزشکان بر این عمل اسرار دارند.

brad pitt
20-10-2014, 20:00
دکتر خدادوست
دکتر صلوتی

شیراز

mykamran
20-10-2014, 21:48
دکتر اخلاقی و مرادی اصفهان

Sent from my D5503 using Tapatalk

sdfssdfs
20-10-2014, 21:52
منم نظرم وزیر بهداشت و بیمارستان هاش هستش