PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب net faramework 3.5.

h_mohamadi
14-10-2014, 14:24
سلام دوستان
من ویندوز 8.1 پرو با مدیا سنتر را دارم و برروی سسیتم نصب است
حالا برای نصب برنامه ای نیاز به نصب net faramework 3.5. را دارم از هر روش که استفاده می کنم جواب نمی دهد و ارور زیر را می دهد
ممنون می شوم کمکم کنید
من حتی یوز ادمین را فعال کردم و رفتم در آنجا نصب کنم ولی نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yoseffaraji
14-10-2014, 14:34
برای ویندوز ایکس پی .net 3.5لازمه که نصبش کنید.رو ویندوزهای بعد از xp خودش نصبه.شاید با نصب ورژن 4 یا 4.5مشکلتون حل بشه.برای کدوم برنامه لازمه؟

h_mohamadi
14-10-2014, 15:45
برای ویندوز ایکس پی .net 3.5لازمه که نصبش کنید.رو ویندوزهای بعد از xp خودش نصبه.شاید با نصب ورژن 4 یا 4.5مشکلتون حل بشه.برای کدوم برنامه لازمه؟
برای دلفی xe7 می خواهم خواهش می کنم کمک کنید

faraname
14-10-2014, 17:30
شما دیسک ویندوز 8.1 رو بزارید تو درایو بعد دستور زیر رو توی cmd تایپ کنید . البته cmd باید به صورت admin ران شده باشه

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:X:\sources\sxs

کافیه به جای x اسم درایوی که دیسک توش هس رو بزارید مثلا اگه دیسک توی درایو F هس این جوری باید تایپ بشه

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:F:\sources\sxs

h_mohamadi
14-10-2014, 17:35
شما دیسک ویندوز 8.1 رو بزارید تو درایو بعد دستور زیر رو توی cmd تایپ کنید . البته cmd باید به صورت admin ران شده باشه

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:X:\sources\sxs

کافیه به جای x اسم درایوی که دیسک توش هس رو بزارید مثلا اگه دیسک توی درایو F هس این جوری باید تایپ بشه

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:F:\sources\sxs

انجام دادم ولی نشد و ارور عکس اول را می دهد و تا حدود 65 دردصد می رود و ارور می دهد

x_boy
22-11-2014, 00:40
انجام دادم ولی نشد و ارور عکس اول را می دهد و تا حدود 65 دردصد می رود و ارور می دهد

سلام دوست عزیز
دلیلش اینه که تو دی وی دی ویندوز شما این برنامه و اون پوشه موجود نیست

اینجا رو ببین تا مشکلت حل بشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])