PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ تا 4 تومن

mh_rayaneh
14-10-2014, 04:26
سلام دوستان
یه لپ تلپ اچ پی pavillion dv6-6121 دارم(ال سی دیش خود بخود ترکیدوتیکه تیکه سیاه شده-هزینه ی تعمیرش چقدره؟ارزش داره؟)
اما الان میخوام یه به روز رسانی ای بکنم :D
و نیاز به کمکتون دارم
حداکثر بودجه م 4 تومنه.اما خب هرچی کمتر بهتر :)
میخوام کلا راهنماییم کنید
خودم با گشتی که زدم به این مدلا رسیدم asus n550jk with leap motion-without motion
asus g56 jk
asus n56 jn
عمران میخونم با اتوکد و sap , safe و 3d max و... سروکتر دارم
صفحه نمایش مات و براق چقدر تفاوت دارن؟
اینکه لمسی باشه کمک کنندس واقعا؟
leap motion ارزش 500هزار هزینه بیشترو داره؟

ودر مورد اینکه موقع خرید باید به جه نکاتی توجه کنم و تفاوت های ریزی که پسوندا تو کانفیگ و... لپ تاپ تاثیر میذارن.هم توضیح بدید
پیشاپیش دمتون گرم :n01:

faraname
14-10-2014, 09:19
سلام . مدل لپ تاپ HP ات خوبه و اگر پردازنده I7 یا I5 روش داری ارزش تعمییر داره 100 % . اما اگر بخوای بروز رسانی بکنی , به این نکات توجه کن
-پردازنده ات پسوند U نداشته باشه ( M خوبه )
-رم ات زیر 8 نباشه
-هارد زیر 1TB بر ندار
-جنس بدنه آلومینیم باشه عالیه
-صفحه کلید ات BACKLED داشته باشه

HOJ-JAT
14-10-2014, 12:26
سلام دوستان
یه لپ تلپ اچ پی pavillion dv6-6121 دارم(ال سی دیش خود بخود ترکیدوتیکه تیکه سیاه شده-هزینه ی تعمیرش چقدره؟ارزش داره؟)
اما الان میخوام یه به روز رسانی ای بکنم :D
و نیاز به کمکتون دارم
حداکثر بودجه م 4 تومنه.اما خب هرچی کمتر بهتر :)
میخوام کلا راهنماییم کنید
خودم با گشتی که زدم به این مدلا رسیدم asus n550jk with leap motion-without motion
asus g56 jk
asus n56 jn
عمران میخونم با اتوکد و sap , safe و 3d max و... سروکتر دارم
صفحه نمایش مات و براق چقدر تفاوت دارن؟
اینکه لمسی باشه کمک کنندس واقعا؟
leap motion ارزش 500هزار هزینه بیشترو داره؟

ودر مورد اینکه موقع خرید باید به جه نکاتی توجه کنم و تفاوت های ریزی که پسوندا تو کانفیگ و... لپ تاپ تاثیر میذارن.هم توضیح بدید
پیشاپیش دمتون گرم :n01:
سلام سري g كه مال گيم هست با ظاهر خفن!!
n56jr هم كه توي بازار نيست
پس ميمونه همون n550jk قيمت پايه اش ٣٧٠٠ هست با توجه اپشن هاي خاصش قيمتش بالاتره ميره
این تاپیک را مطاله کن برای تفاوت نمایشگر
صفحه براق یا مات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لیپ موشن دستگاه هست که با اشاره دست میتوانید به لپتاپ فرمان بدهید فقط هم در نرم افزار های خاص..بسته ب نیاز شما داره نکته ای که هست شما بعدا هم میتونید بخریدش..
صفحع لمسی هم فقط در نرم افزار های مخصوص بدرد میخوره(محیط مترو) در سایر نرم افراز ها زیاد چنگی بدل نمیزه
در هنگام خرید هم دقت کنید که پلمپ باشه...بهنر هست وین اورجینال روش نصب نباشه..چون وین ۱۰ داره میاد و معلوم نیست که ۸ به ۱۰ مجانی اپ بشه یا خیر؟؟

mh_rayaneh
14-10-2014, 13:03
مرسییییییییییییی
راهنمایی ها غالی بود
خودتون پیشنهادی ندارین؟
هزینهی تعویض ال سی دی اچ پی چقدره؟؟؟

a_bayan
14-10-2014, 15:10
سلام دوست عزیز.
یکی از دوستام چند روز پیشا لپتاپش از ارتفاع یه متری افتاد صفحش شیکست.لپتاپش l502 dell هستش رفت صفحرو عوض کرد حدود فک کنم 490 خرجش افتاد

moosh2
14-10-2014, 16:27
مسلما کار با صفحه نمایش لمسی بسیار لذت بخش است و صفحه لمسی باکیفیت n550jk بسیار کاربردی میباشد. نوع بدون لیپ دارای هارد ۱.۵ ترا و cpu قویتر نسبت به مدل با لیپ میباشد .(مدل موجود در سایت دیجی کالا) . n550jk با صفحه لمسی گزینه خوبی میباشد.

keymaker
14-10-2014, 17:05
نظر من MSI GE60 Apache SSD هست واقعا کار فوق العاده ای هست فقط مشکلش عدم استفاده از صفحه نمایش IPS هست.

امیر تتلو
14-10-2014, 22:01
من نظرم g56jk هست چرا چون که از لب تاب های هم قسمت خودش حتی کمی بیشتر چیزی کم نداره و کیف و موس و هدفون اوریجینال هم همراهش هست که خیلی وسایل جالبی هستند و صد البته کارا ..... من بنظرم اینو بگیری عالیه و همه ی نرم افزار ها و بازی های روز دنیا رو به راحتی با کیفیت قابل قبول اجرا میکنه و قیافه ی خفنی هم داره و من بنظرم لیپ نگیری بهتره دوستم گرفت یک بار استفاده کرد میخواد بفروشتش .....موفق باشی

mh_rayaneh
15-10-2014, 02:01
leap رو بیخیال شدم
امروز رفتم پاساژ ایران،n550jk مدل تاچشو خیلی خوشم اومد
msi رو با شکلو فرمش حال نکردم(حاشیه های قرمز)
فروشنده هم میگفت n56jn بردار،چون n550 هم باتریش 4 cell ِهم اینکه باتری داخلی و مشکلان خودشو داره

ترجیح دادم بیام از شما بزرگوارا در رابزه با باتری این 2تا مدل سوال کنم،باتری n550چقدر شارژدهی داره؟و عمر باتری چقدره؟
این لپ تاپو برای حداقل 3 سال میخوام،کدوم مدل رو با توجه به موارد استفادم،با توجه به اختلاف قیمت 500 تومنی پیشنهاد میکنید؟

mg_mahyar
15-10-2014, 02:15
leap رو بیخیال شدم
امروز رفتم پاساژ ایران،n550jk مدل تاچشو خیلی خوشم اومد
msi رو با شکلو فرمش حال نکردم(حاشیه های قرمز)
فروشنده هم میگفت n56jn بردار،چون n550 هم باتریش 4 cell ِهم اینکه باتری داخلی و مشکلان خودشو داره

ترجیح دادم بیام از شما بزرگوارا در رابزه با باتری این 2تا مدل سوال کنم،باتری n550چقدر شارژدهی داره؟و عمر باتری چقدره؟
این لپ تاپو برای حداقل 3 سال میخوام،کدوم مدل رو با توجه به موارد استفادم،با توجه به اختلاف قیمت 500 تومنی پیشنهاد میکنید؟

من تفاوت N56 و n550 رو خلاصه میگم.
گرافیک n550 بالارته و برای گیم بهتره
خنک کنندگی n550 دوگانه هست یعنی یک سیستم برای گرافیک و یکی برای پردازنده هست. یعنی خنک تره توی کارکردن تحت فشار. البته چون بدنه الومینیومی هست توی هر دو مدل ممکنه یک گرما رو حس کنی. ضمنا n56 رو اگر برای رندر طولانی میخوای حتما خنک کننده رای زیرش فراموش نکن.
نمایشگر n56 به نظرم بهتره چون ماته
من خودم در مقام انتخاب n56 خریدم.چون نمایشگر برام مهم بود.

MRG66
16-10-2014, 13:20
سری N56JN اصلا نخر. چون گرافیکش سری GT840 هست و از نوع 64 بیتی که واسه گیم اصلا جالب نیست. به نظرم صبر کن چون قراره بزودی سری N56JK وارد بازار بشه با گرافیک GTX850

MOSTAFA_ABBASI
16-10-2014, 14:50
سلام دوست عزیز
من n550jk با لیپ دارم.
تو وبگردی با بالاترین نور صفحه نمایش حدود ۴ ساعت دووم میاره و با نور پاییین هم حدود ۵.۵ ساعت.
لپ تاپ خیلی خوبیه کرایسیس ۳ و بتلفیلد ۴ و ..... رو الترا اجرا میشه فقط یکم افت فریم داره.
در کل برای گیم هم عالیه.
صفحه لمسیش تو محیط مترو خیلی کاربرد داره تو وبگردی هم همینطور اما کمتر.
در کل عالیه.
البته لیپ در یک کلام بیخوده.
اگر کسی ۴۵۰ اونو بخره حتما می فروشمش.
اگر سوالی داشتید در خدمتم.
موفق باشید.

Sent from my HTC One using Tapatalk

mh_rayaneh
17-10-2014, 13:53
mostafa abbasi جان<اینکه میگن صفحش براقه و اذیت میکنه درسته؟؟؟

MOSTAFA_ABBASI
17-10-2014, 14:56
mostafa abbasi جان<اینکه میگن صفحش براقه و اذیت میکنه درسته؟؟؟
خیر من مشکلی باهاش ندارم.:n06:
البته یک هفته اول چشم رو اذیت می کرد ولی بعد از اون درست شد و چشمم بهش عادت کرد.
همچنین براق بودن باعث میشه که رنگ ها زنده تر نمایش داده بشن و اینکه برای لمسی بودن هم باید صفحه نمایش براق باشه.
هر وقت هم دلتون خواست می تونید یه محافظ صفحه نمایش مات براش بخرید و اون رو به یه صفحه نمایش نیمه مات تبدیل کنید.:n06:

pooya777
18-10-2014, 00:51
شما همون لپتاپ اچ پیتون تنها مشکلش صفحه نمایششه؟ اگه اینجوره و تا 4 میلیون هم میتونید هزینه کنید من جاتون بودم یه سرفیس پرو 3 میخریدم و صفحه نمایش لپتاپ hp رو تعویض میکرم :n01:

اونجوری هم از صفحه لمسی سرفیس و ویندوز 8.1 که میتونید بعدا به 10 آپدیت کنید لذت میبردم با خصوصیات یک لپتاپ و تبلت همزمان و هم از اون لپ تاپ hp برای کارای خیلی سنگین.واقعا میتونی با سرفیس پرو 3 حالشو ببری:n06:

MOSTAFA_ABBASI
18-10-2014, 00:59
البته پویا جان سرفیس پرو ۳ مدل ۳.۵ میلیونش قدرتش بسیار کمه و شاید تا ۳ سال دیگع فقط جواب بده اونم شاید.

pooya777
18-10-2014, 01:23
مصطفی جان اگه منظورت مدل core i3 باشه درسته که ممکنه یه خورده ضعیف باشه ولی با توجه به هاسول بودنشون بیشتر کارهارو راه میندازه ولی منظور من مدل core i5 هستش که مثلا تو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1)قیمت 3.700 زده.تو بازار شاید بشه کمتر هم پیدا کرد و بقیه پول رو گذاشت واسه تعویض صفحه نمایش اچ پی.بهر حال هرجور صلاح میدونه دوستمون.:»

mh_rayaneh
18-10-2014, 02:23
mjostafa abbasi ممنون بابت راهنمایی دقیقت
pouya 777 پیشنهادت خیلی جالبه و وترد فاز جدی تحقیق و بررسی شدم :)