PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : my picture

niaz
05-09-2006, 15:52
سلام دوستان

هیچ کدوم از عکسهای مای پیکچرم باز نمیشه؟

برای back ground هم نمیتونم هیچ تصویری بزارم میشه بگید چرا تا حالا اینطوری نشده بود

Tornado2800
05-09-2006, 22:25
یکی از سیستم های کارگاه کامپیوتر مدرسمون همینطور شده بود ! ولی ویندوز اون 1 سال تمام عوض نشده بود که هیچ ! دستکاری تا دلت بخواد هم شده بود

snow chem
06-09-2006, 01:32
سلام دوستان

هیچ کدوم از عکسهای مای پیکچرم باز نمیشه؟

برای back ground هم نمیتونم هیچ تصویری بزارم میشه بگید چرا تا حالا اینطوری نشده بود

ميشه بگ يعنى چى كه باز نميشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

snow chem
06-09-2006, 02:07
ببين با اين كار باز ميشن!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روى يكى از عكسهات رايت كليك كن.وارد سر برگ Properties شده ، روى‌ گزينه Chenge كليك كن .
بعد گزينه Windows Picture and Fax Viewer يا گزينه Microsoft Office Picture Manager رو انتخاب كرده OK كن.
و دوباره OK كن .
اميدوارم همينجورى مشكلت حل شه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

niaz
06-09-2006, 22:03
من همه این کارها رو کردم ولی با هیچ کدوم باز نشد راستی منم فکر کنم یه سال میشه که ویندوزم رو عوض نکردم

snow chem
08-09-2006, 01:54
فکر کنم یه سال میشه که ویندوزم رو عوض نکردم

پس شايد با عوض كردن ويندوز مشكلت حل شه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه كامپيوترتم يه نفسى نازه ميكنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]