PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوختن لامپ.....

hossein blak
13-10-2014, 16:21
سلام....../.
دوستان چند وقتی هرچی لامپ خریداری میکنیم سریع میسوزه......./!
مشکل از کجاست؟؟؟

MOSTAFA_ABBASI
13-10-2014, 16:27
چه جنسی می خرین:n01:
از این کم مصرف ها یا چیز دیگه؟
ولی این لامپ هم چیز داره ها.....(گرفتی چی گفتم که:n02:)

hossein blak
13-10-2014, 16:32
چه جنسی می خرین:n01:
از این کم مصرف ها یا چیز دیگه؟
ولی این لامپ هم چیز داره ها.....(گرفتی چی گفتم که:n02:)
هم کم مصرف هم 200

+
نگرفتم

MOSTAFA_ABBASI
13-10-2014, 16:35
احتمال می دم که برق اون قسمت اتصالی داره یا مشکل داره.
سرچ کن تو گوگل (لامپ) می گیری :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

namgo
13-10-2014, 23:44
سرپیچ همونی که لامپ توش بسته میشه رو عوض کن

ساوه الکتریک
22-05-2021, 22:56
خخخ دوست عزیز اینجور که درست نمیشه. تو پست بعدی دلیلشو به صورت مفصل خدمتت عرض میکنم تا متوجه قضیه بشی عزیز

ساوه الکتریک
22-05-2021, 23:06
دلیل اینکه لامپ خرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میکنید و میسوزه نه بخاطر سرپیچ و نه کلید هستش ! مهمترین دلایلی که لامپ میخرید و میسوزه

کیفیت ساخت پایین محصولات لامپ و روشنایی
مواد تشکیل دهنده نامرغوب و بی کیفیت
برند تولید کننده نامعتبر
تکنولوژی ساخت نسبتا قدیمی

و.. هستش. لامپ های ارزون در بازار به هیچ عنوان نمیتونن گزینه خوبی برای خرید باشند مخصوصا اونم به صورت اینترنی چونکه بعد از خرید محصولات ممکنه بلافاصله دچار سوختگی و خرابی بشن به قول انگلیسی ها: "ما اونقدر پولدار نیستیم که از محصولات ارزون قیمت خریداری کنیم!"
به همین خاطر راهکاری که بظرم میتونه موثر و کاربردی باشه خرید لامپ با کیفیت و مطابق با استاندارد های ملی و بین الملی هستش، یکی از بهترین لامپ های موجود در بازار ،لامپ پارس شهاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که با 51 سال سابقه فعال در تولید لامپ یکی از قدیمی و اولین شرکت های تولید کننده لامپ در کشور هستش و محصولاتی که میده با گارانتی و خدمات پس از فروشه که خیالتو میتونه موقع خرید راحت کنه.بدون هیچ شبه و شکی لامپ پارس شهاب روشنایی بخش خانه و زندگی هستش!
بهتون پیشنهاد میکنم با سرچ کردن تو گوگل محصولات + ویدئوهای با کیفیتی رو میتونید از قیمت لامپ ال ای دی پارس شهاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده کنید. همواره سعی ما بر این بوده تا متناسب با نیازتان بتوانیم بهترین ها رو به شما پبشنهاد کنیم.
امیدوارم براتون مفید و کاربردی بوده باشه تموم اونچه که فک میکنم کاربردی بوده باشه براتون و بقیه دوستان شرح کردم اگر که نظر،انتقاد و پیشنهادی دارید میتونید ریپلای کنید و برام کامنت کنید تا تو کمتر از 1 روز با هم در ارتباط باشیم و اطلاعات ارزمشند مفید بیشتری رو در کنار هم کسب نماییم

yasin.motahari
23-05-2021, 08:07
سلام دوست عزیز
عوامل متفاوتی می‌تونن باعث سوختن لامپ باشن.
قبل از هر چیز مطمئن بشید جنسی که دارید می‌خرید برند معتبریه و جنس بدی نداره. (میتونید یه برند دیگه بخرید و اون رو هم تست کنید.)
اگر ایراد از خودِ لامپ شما نباشه ایراد از اتصالات ساختمان هست که باید متخصص فنی برق بیارید تا یه نگاهی بندازه.
ممکنه اتصالی مربوط به سیم‌های تو کار باشه و ممکن هم هست که ربطی به کنتر داشته باشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-05-2021, 13:30
سلام....../.
دوستان چند وقتی هرچی لامپ خریداری میکنیم سریع میسوزه......./!
مشکل از کجاست؟؟؟

سلام

◼️ لامپهای ال ای دی همگی گارانتی داره . از یک سال تا ۱۸ ماه

پس قدم اول اینه که هرگز لامپ بدون گارانتی نخرید .

◼️ گارانتی باید روی بدنه ی خود لامپ چاپ شده باشه .

◼️ بعضی از الکتریکی ها لامپهای سوخته ی مردم رو می‌گیرند و تعمیر میکنند و با قیمت کمتر می‌فروشند که کلی هم سود داره براشون .

بعضیهاشون هم موقع فروش لامپ تعمیری به مشتری میگن گارانتیش تمام شده ولی خیالت راحت باشه . ببر . اگه سوخت بیار عوض کنم برات .

◼️ بعضیهاشون هم لامپهای احتکار شده ی سالهای قبل رو می‌فروشند که در انبارها خوابانده بودند تا گرانتر بفروشند و گارانتیش تمام شده

◼️ ضمناً بعضی از الکتریکی ها لامپهای ال ای دیِ سوخته رو تعمیر میکنند که حدود ۵ تومن اجرت داره و برای لامپهای ۱۵ وات به بالا اقتصادی هست و ارزشِ یک بار امتحان کردن رو داره

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

بامدادنیکنفس
23-05-2021, 17:56
تکنو تل بخرید . دیر تر میسو.زه

دیجی کالا LED آ ا گ آلمان میفروشه . تکنولوژی آلمان ، ساخت چین

من یه جفت آ اگ AEG دارم . نزدیک 4 ساله داره کار میکنه . تو بعضی لوستر های چینی میسوزه ولی تکی نه

ساوه الکتریک
07-06-2021, 02:08
ممنون از جواب خوب و کاردبردی تون بنظرم اگر که از همون اول از لامچ با کیغیت و استاندارد خوب خریداری و استفاده کنند میتونن خیالشون رو برای جند سال راحت و اسوده خاطر کنند.

ساوه الکتریک
07-06-2021, 02:11
سلام

◼️ لامپهای ال ای دی همگی گارانتی داره . از یک سال تا ۱۸ ماه

پس قدم اول اینه که هرگز لامپ بدون گارانتی نخرید .

◼️ گارانتی باید روی بدنه ی خود لامپ چاپ شده باشه .

◼️ بعضی از الکتریکی ها لامپهای سوخته ی مردم رو می‌گیرند و تعمیر میکنند و با قیمت کمتر می‌فروشند که کلی هم سود داره براشون .

بعضیهاشون هم موقع فروش لامپ تعمیری به مشتری میگن گارانتیش تمام شده ولی خیالت راحت باشه . ببر . اگه سوخت بیار عوض کنم برات .

◼️ بعضیهاشون هم لامپهای احتکار شده ی سالهای قبل رو می‌فروشند که در انبارها خوابانده بودند تا گرانتر بفروشند و گارانتیش تمام شده

◼️ ضمناً بعضی از الکتریکی ها لامپهای ال ای دیِ سوخته رو تعمیر میکنند که حدود ۵ تومن اجرت داره و برای لامپهای ۱۵ وات به بالا اقتصادی هست و ارزشِ یک بار امتحان کردن رو داره

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

ممنون از جواب و مفید و با ارزشتون ولی بنظرم از همون اول لامپ با کیفیت و استاندارد خریداری کنند میتونن خیالشون رو برای چند سالی از بابت کیفیت لامپ راحت کنند و کمتر دچار سوختگی و خرابی لامپ بشن

ساوه الکتریک
07-06-2021, 02:14
تکنو تل بخرید . دیر تر میسو.زه

دیجی کالا LED آ ا گ آلمان میفروشه . تکنولوژی آلمان ، ساخت چین

من یه جفت آ اگ AEG دارم . نزدیک 4 ساله داره کار میکنه . تو بعضی لوستر های چینی میسوزه ولی تکی نه

بدی محصولات A.e.g در خارجی بودن اون ها هستش یعنی خیلی سخت خدمات پس از فروش و سوختگی و خرابی رو میشه مرجوع کرد یا اصلا شاید این امکانش نباشه بری همینش کمی سخت میکنه کار رو برای پرداخت هزینه های هنگفت اون هم ب دلار و نداشتن پشتیبانی محصولات...

بامدادنیکنفس
07-06-2021, 18:59
بدی محصولات A.e.g در خارجی بودن اون ها هستش یعنی خیلی سخت خدمات پس از فروش و سوختگی و خرابی رو میشه مرجوع کرد یا اصلا شاید این امکانش نباشه بری همینش کمی سخت میکنه کار رو برای پرداخت هزینه های هنگفت اون هم ب دلار و نداشتن پشتیبانی محصولات...

ولی اینی که من گرفتنم فقط یه لامپ ساده ال ای دی هست . یعنی یخچال نیست و تا حالا 4 سال کارکرده