PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد mms

saeidperak1
13-10-2014, 15:33
سلام و خسته نباشید
بکب از دوستان من گوشی سونی اریکسون ویواس داره vivaz
ایشون تو اس ام اس میاد با افزودن عکس ب طرف ب هرکی میخواد ارسال میکنه و از شارژش 20 تومن کم میشه هیچ شبکه دیتایی هم روشن نمیکنه گوشیش سیمبین
و منم از گوشی خودم بهش ام ام اس کردم باز بدون اینکه کاری کنه خود عکس میاد تو گوشیش هیچ دانلودی نمیکنه ولی از گوشی اندرویدی من باید شبکه دیتارو روشن کنم بفرستم و وقتی هم ک چیزی میاد باز باید دیتا رو روشن کنم و دانلودش کنم
این واقعا ب دردری نمیخوره چون تقریبا کار از اینترنت انجام میشه از لاین بفرسیم ازین بهتره
من میخواسم بدونم میشه همچین کاری کرد؟ منم مثل گوشی دوسم برای ام ام اس نیازی ب دیتا نداشته باشم ؟

Atghia
13-10-2014, 20:51
سلام و خسته نباشید
بکب از دوستان من گوشی سونی اریکسون ویواس داره vivaz
ایشون تو اس ام اس میاد با افزودن عکس ب طرف ب هرکی میخواد ارسال میکنه و از شارژش 20 تومن کم میشه هیچ شبکه دیتایی هم روشن نمیکنه گوشیش سیمبین
و منم از گوشی خودم بهش ام ام اس کردم باز بدون اینکه کاری کنه خود عکس میاد تو گوشیش هیچ دانلودی نمیکنه ولی از گوشی اندرویدی من باید شبکه دیتارو روشن کنم بفرستم و وقتی هم ک چیزی میاد باز باید دیتا رو روشن کنم و دانلودش کنم
این واقعا ب دردری نمیخوره چون تقریبا کار از اینترنت انجام میشه از لاین بفرسیم ازین بهتره
من میخواسم بدونم میشه همچین کاری کرد؟ منم مثل گوشی دوسم برای ام ام اس نیازی ب دیتا نداشته باشم ؟

من فکر میکنم که در گوشی ایشون تنظیمات ام ام اس از قبل که ذخیره هست گوشیش هم سیمبین هستش وقتی پیامو میخواد ارسال کنه خودبخود چند ثانیه دیتا فعال میشه و سندینگ انجام میشه و موقع دریافت هم برای چندثانیه اتصال صورت میگیره
در واقع ایشون هم از نت استفاده میکنه منتهی مثل اندروید نیازی به کانکت و دیسکانکت نداره و خودبخود انجام میگیره:n17:

saeidperak1
13-10-2014, 21:54
اها بله اینم میشه ولی خوب این خیلی به صرفه هس من حتی چند ثانیه بخوام این کاو کنم لاینو .... 100 تومن کم میشه و دیدی نرفته
راهکاری واسه این مشکل وجود نداره ؟

saeidperak1
14-10-2014, 20:03
بالا باش..................