PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترکیب Intel HD 4400 و Nvidia 640 GT

farshidnaji
12-10-2014, 20:33
سلام خدمت همه

من سه ماهی میشه سیستمم رو ارتقاع دادم

یه بورد h81 Asus و Cpu Haswell 4130

گارت گرافیکم که ماله 2 سال پیش بود 640 GT

من امروز از سر کنجکاوی 640 رو diabled کردم و درایور intel hd رو نصب کردم و مانتور رو از کارت گرافیک درآوردم و به پورت cpu که روی مادربورد هست نصب کردم

باورم نمیشد watch dogd روی کیفیت Ultra گیر داشت ولی روی High خیلی عالی بود البته کیفیت صدا هم نسبت به موقع استفاده از 640 پایین تر بود

در کل فکر میکنم 80 درصد قدرت 640 رو داشت

Vram گرافیک مربوط به Cpu روی 64 مگابایت بود که تو تنظیمات بورد روی یک گیگ گذاشتم

سول من اینه میشه گیم رو همزمان با دو تا گرافیک لود کرد یعنی با Nvidia اجرا بشه به عنوان Core اصلی و Intel Hd هم به کمکش بیاد

چون قبلنا ما فقط Switch میکردیم مخصوصا تو لپتاب ها

ولی الان تو تنظمات بورد دیدم Multi Gpu هست ولی نتونستم راش بندازم Enabled کردم ولی وقتی روی درایور intel hd کلیک میکنم چون مانیتور به nvidia وصل شده چیزی نشون نمیده

اگر میشد خیلی عالی میشد

تو دنیایی که SLI یا CrossFire هست چرا نشه این کار رو کرد ؟

V i r u s e r
12-10-2014, 20:56
سلام
نمیشه
خداحافظ

EXTREME
12-10-2014, 21:01
سلام خدمت همه

من سه ماهی میشه سیستمم رو ارتقاع دادم

یه بورد h81 Asus و Cpu Haswell 4130

گارت گرافیکم که ماله 2 سال پیش بود 640 GT

من امروز از سر کنجکاوی 640 رو diabled کردم و درایور intel hd رو نصب کردم و مانتور رو از کارت گرافیک درآوردم و به پورت cpu که روی مادربورد هست نصب کردم

باورم نمیشد watch dogd روی کیفیت Ultra گیر داشت ولی روی High خیلی عالی بود البته کیفیت صدا هم نسبت به موقع استفاده از 640 پایین تر بود

در کل فکر میکنم 80 درصد قدرت 640 رو داشت

Vram گرافیک مربوط به Cpu روی 64 مگابایت بود که تو تنظیمات بورد روی یک گیگ گذاشتم

سول من اینه میشه گیم رو همزمان با دو تا گرافیک لود کرد یعنی با Nvidia اجرا بشه به عنوان Core اصلی و Intel Hd هم به کمکش بیاد

چون قبلنا ما فقط Switch میکردیم مخصوصا تو لپتاب ها

ولی الان تو تنظمات بورد دیدم Multi Gpu هست ولی نتونستم راش بندازم Enabled کردم ولی وقتی روی درایور intel hd کلیک میکنم چون مانیتور به nvidia وصل شده چیزی نشون نمیده

اگر میشد خیلی عالی میشد

تو دنیایی که SLI یا CrossFire هست چرا نشه این کار رو کرد ؟

اگه برد قابلیت virtu mvp داشته باشه میتونید گرافیک مجتمع و گرافیک اصلی رو با هم ترکیب کنید برای اینکار نرم افزارشو دانلود میکنید و بازی که میخواین رو باید بدید به نرم افزار البته بازی مورد نظر هم باید این قابلیت رو حمایت کنه

farshidnaji
14-10-2014, 19:04
اگه برد قابلیت virtu mvp داشته باشه میتونید گرافیک مجتمع و گرافیک اصلی رو با هم ترکیب کنید برای اینکار نرم افزارشو دانلود میکنید و بازی که میخواین رو باید بدید به نرم افزار البته بازی مورد نظر هم باید این قابلیت رو حمایت کنه

آقا دمت گرم راه حلش همین بود