PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به اینترنت

skiboys
10-10-2014, 18:37
سلام خدمت دوستان گرامی لپتاپی داریم به مدل acer aspire E1-570G و ویندوز 8 که جدیدا به اینترنت وصل نمی شد( قبلا وصل می شد) هنگام وصل شدن به مودم چنین می شود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درایورهای مربوط به network را حذف کردم دوباره نصب کردم فرقی نکرد اینم تصویری از محیط device manage

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت Troubleshooting problems هم چنین پیغامی را نمایش می دهد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ل
لطفا راهنمایی کنید موندم چی کار کنم می خوام ویندوز را عوض کنم ولی چون درایورها را پاک کردم و دوباره نصب کردم فرقی نکرده می ترسم با تعویض ویندوز هم فرقی نکنه:n03:

milad.xp
10-10-2014, 19:30
سلام
شاید جوابی که براتون میفرستم خیلی مسخره به نظر بیاد.
ولی برای منم یه مشکلی تو این مایه ها پیش اومد.خیلی بالا و پایین کردم رفع نشد.
آخر سر فهمیدم مشکل از ISP (شرکت خدمات دهنده اینترنت) بوده.
یه تماس با پشتیبانی اینترنتتون بگیرین.بعد اگه حل نشد اقدامات ویندوزی انجام بدین.باتشکر

skiboys
10-10-2014, 22:13
سلام
شاید جوابی که براتون میفرستم خیلی مسخره به نظر بیاد.
ولی برای منم یه مشکلی تو این مایه ها پیش اومد.خیلی بالا و پایین کردم رفع نشد.
آخر سر فهمیدم مشکل از ISP (شرکت خدمات دهنده اینترنت) بوده.
یه تماس با پشتیبانی اینترنتتون بگیرین.بعد اگه حل نشد اقدامات ویندوزی انجام بدین.باتشکر

ممنون دوست عزیز
من با گوشی و سیستم های دیگه به نت دسترسی دارم ولی این لپ تاپ چه بی سیم و چه باسیم به اینترنت وصل نمی شه

starblue7750
11-10-2014, 01:29
سلام
من هم شبیه همین مشکل رو دارم ولی واسه من می نویسه که به اینترنت وصله ولی هیچ اطلاعاتی نمیاد
همه تنظیمات رو به حالت اولیه هم زدم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی نشد

skiboys
11-10-2014, 09:03
سلام
من هم شبیه همین مشکل رو دارم ولی واسه من می نویسه که به اینترنت وصله ولی هیچ اطلاعاتی نمیاد
همه تنظیمات رو به حالت اولیه هم زدم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی نشد
شما با سیستم دیگر یا گوشی به اینترنت می تونید وصل شید؟ احتمالا مشکل از اینترنت شما هست :n06:

faraname
11-10-2014, 12:52
آقا این ارور به isp ربط داره . شما نگران نباش مشکل از شرکت اینترنت ات هست . اگر دائم این پیام رو دیدی و دوستان دیگری که از همون ISP استفاده می کنن مشکل مشابه شما نداشتن اون موقع می تونی به سلامت سیستم عامل خودت شک کنی . تنظیمات ------ رو هم چک کن

skiboys
11-10-2014, 17:16
آقا این ارور به isp ربط داره . شما نگران نباش مشکل از شرکت اینترنت ات هست . اگر دائم این پیام رو دیدی و دوستان دیگری که از همون ISP استفاده می کنن مشکل مشابه شما نداشتن اون موقع می تونی به سلامت سیستم عامل خودت شک کنی . تنظیمات ------ رو هم چک کن

داداش من می گم با سیستم دیگه و با گوشیم می تونم وصل شم ولی با این لپ تاپ نمی شه، با اینترنت جای دیگه هم تست کردم نشد باز می گید ISP مورد داره:n27:

starblue7750
11-10-2014, 18:08
شما با سیستم دیگر یا گوشی به اینترنت می تونید وصل شید؟ احتمالا مشکل از اینترنت شما هست :n06:

سلام
من با گوشی می تونم وصل بشم
الان هم به لینوکس ابن سوسه نصب کردم و با اون دارم اینترنت می چرخم

milad.xp
12-10-2014, 22:06
داداش من می گم با سیستم دیگه و با گوشیم می تونم وصل شم ولی با این لپ تاپ نمی شه، با اینترنت جای دیگه هم تست کردم نشد باز می گید ISP مورد داره:n27:
بهتره بدونین ISP شما می تونه با اعمال محدودیت در آدرس مک امکانی رو ایجاد کنه که شما فقط با یکسری دستگاه خاص به اینترنت وصل بشین و با باقی دستگاه ها نتونین وصل بشین.(البته برای ایجاد امنیت بیشتر برای کاربران جهت جلوگیری از سوء استفاده در صورت لو رفتن پسورد)
ضمنا این فقط یه راه حله.

afshin b
12-10-2014, 22:38
بهتره بدونین ISP شما می تونه با اعمال محدودیت در آدرس مک امکانی رو ایجاد کنه که شما فقط با یکسری دستگاه خاص به اینترنت وصل بشین و با باقی دستگاه ها نتونین وصل بشین.(البته برای ایجاد امنیت بیشتر برای کاربران جهت جلوگیری از سوء استفاده در صورت لو رفتن پسورد)
ضمنا این فقط یه راه حله.

تا جایی که من اطلاع دارم ISP فقط مک آدرس مودم رو میتونه مخدود کنه و روی اعضای شبکه ی داخلی هیچ دسترسی نداره که بخواد مثلا مک آدرس یک لپتاپ رو محدود کنه

Aristar
13-10-2014, 01:07
احتمالا مربوط به ویندوز باشه!سعی کردین ویندوز جدید نصب کنین و امتحان کنین!چون برای یکی از دوستان هم چنین مشکلی بود که از ویندوز بود

Zeitgeist
13-10-2014, 01:55
تمامی درایورهای کارتهای شبکه رو Uninstall کرده و در پنجره ی uninstall driver تیک delete driver files رو هم بزنید.

سیستم رو ریستارت کنید.

روی یه سیستم دیگه، آخرین ورژن درایور کارت شبکه ی سیمی (Ethernet) مورد نظر رو از سایت سازنده ی لپ تاپ (یا سازنده ی کارت شبکه)، با توجه به ورژن سیستم عامل مورد نظر و ساختارش (32 یا 64-بیتی)، دانلود کنید.

فایل رو روی یک دستگاه حافظه ی usb ریخته و به کامپیوتر مورد نظر منتقل کرده و نصب کنید.

سیستم رو ریستارت کنید.

پس از بالا اومدن ویندوز، به این مسیر برید Control Panel\All Control Panel Items\System

از پنل سمت چپ صفحه، Advanced system settings رو زده، در پنجره ی باز شده به تب Hardware، قسمت Device Installation Settings برید.

در پنجره ی جدید، قسمت No, let me choose what to do و سپس Always install the best driver from Windows Update رو انتخاب کرده و در پایان دکمه ی Save Changes رو بزنید. پنجره های باز قبلی رو OK کنید.

حالا در device manager، کارت شبکه ی وایرلس که احتمالاً الان شناخته نشده هست رو روش راست-کلیک کرده، Update Driver Software رو بزنید و مراحل رو دنبال کنید.

به احتمال زیاد درایور مناسب از طریق سرویس Windows Update مایکروسافت براتون دانلود و نصب خواهد شد.

لازم به ذکره که برای انجام چنین عملی باید کارت شبکه ی سیمیتون رو نصب و با کابل به مودم و اینترنت متصل کرده باشید. (یا بالعکس، کارت شبکه ی وایرلس رو نصب کرده و به اینترنت متصل باشید؛ یا به هر روش دیگه ای به اینترنت وصل شده باشید.)

همیشه از آخرین نسخه های بسته های سرویس مایکروسافت برای سیستم عامل های ویندوز استفاده کنید تا به مشکلات و باگ ها برنخورید.

Zeitgeist
13-10-2014, 02:01
اگر با انجام اعمال بالا، باز هم مشکل داشتید، اتصال بیسیم به شبکه های دیگه رو تست کنید.

اگر متصل میشید و به اینترنت دسترسی ندارید، بایستی تنظیمات DHCP داخل router شبکه ی محلی را چک کنید و اگر IP اتوماتیک به شما نمیده، IP دستی به کارت شبکه ـتون بدید.

اگر قادر به اتصال به شبکه ی محلیتون نیستید، باید چک کنید که در مودم/router محلیتون، تنظیمات مربوط به MAC Filter در فایروال یا تنظیمات امنیتی وایرلس فعال نباشه. همچنین چک کنید که روش تأمین امنیت ارتباط با تنظیمات داخل اتصال سیستم عامل، همخوانی داشته باشند.