PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرای The Sims 4

mk367
10-10-2014, 13:15
سلام
ابم تایپک رو برای رفع مشکل بازی سیمز 4 درست کردم امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.اول هم از مشکل خودم شروع میکنیم:
من این بازی رو گرفتن اکسترکت کردم وفایل اپدیت و کرک رو هم اجرا کردم از origin هم اکانت دارم هم انلاین وهم افلاین خواستم بازی رو اجرا بدم ولی نمیشه!
وقتی روی TS4.exe کلیک می کنم پنجره ای باز میشه و میگه دوباره نصبش کنید و وقتی هم که روی The.Sims.4.Launcher.exe کلیک می کنم بازی رو نمی تونه بیاره وارور انیبل تو استارت میده چیکار کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali-u
10-10-2014, 22:32
سلام
ابم تایپک رو برای رفع مشکل بازی سیمز 4 درست کردم امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.اول هم از مشکل خودم شروع میکنیم:
من این بازی رو گرفتن اکسترکت کردم وفایل اپدیت و کرک رو هم اجرا کردم از origin هم اکانت دارم هم انلاین وهم افلاین خواستم بازی رو اجرا بدم ولی نمیشه!
وقتی روی TS4.exe کلیک می کنم پنجره ای باز میشه و میگه دوباره نصبش کنید و وقتی هم که روی The.Sims.4.Launcher.exe کلیک می کنم بازی رو نمی تونه بیاره وارور انیبل تو استارت میده چیکار کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینترنت رو غیر فعال کن

origin را کامل ببند_

بصورت افلاین اجراش کن

mk367
11-10-2014, 01:19
اینترنت رو غیر فعال کن

origin را کامل ببند_

بصورت افلاین اجراش کن

ممنونم ولی جواب نداد

ali-u
11-10-2014, 19:06
ممنونم ولی جواب نداد

روش لینک زیر رو امتحان کن

unable to start ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mk367
12-10-2014, 01:52
روش لینک زیر رو امتحان کن

unable to start ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انجام دادم نتیجه نداد

mk367
15-10-2014, 03:16
با هزار مشکل بازی رو اجرا دادم بعد از اینکه کلی با همه چیزش ور رفتم منتهی یه عیب دیگه داره و اون هم اینکه بازی سیو نمیشه؟!!
نمی دونم چیکار باید بکنم؟
موقع شروع بازی پیام میده ورژن سیواپدیت بازی با ورژن خودبازی هماهنگ نیست؟!!یه چیزی تو همین مایه ها!!!!!

saeedss
31-12-2014, 19:41
الان جدیدترین کرکی که برای sims 4 اومده چیه؟
کرکی اومده که بدون اورجین باشه و مشکلات گذشته رو نداشته باشه؟

niloofargh
21-10-2015, 14:14
منم دقیقا همین مشکلارو دارم، لطفا راهنمایی کنید