PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توانایی ها و محدودیت های قالب در Drupal و Joomla ؟

niegrau
09-10-2014, 23:07
بچه ها
من سایت های drupal و joomla نمونه کارهایی رو دیدم.
بنظر میاد joomla از نظر توانایی مانور روی قالب بسیار قوی تر هست و گرافیکی تر هستش. آیا این نتیجه گیری درسته؟

و اینکه میشه بعدا خودمون قالب drupal طراحی کنیم؟ آیا شامل محدودیت هست در طراحی قالب؟

با تشکر

tabriz-info
10-10-2014, 00:15
بچه ها
من سایت های drupal و joomla نمونه کارهایی رو دیدم.
بنظر میاد joomla از نظر توانایی مانور روی قالب بسیار قوی تر هست و گرافیکی تر هستش. آیا این نتیجه گیری درسته؟

و اینکه میشه بعدا خودمون قالب drupal طراحی کنیم؟ آیا شامل محدودیت هست در طراحی قالب؟

با تشکر

به نظر من درست نیست

هیچ محدودیتی برای طراحی قالب روی سیستم مدیریت محتوا هایی که فرمودید وجود نداره

niegrau
12-10-2014, 09:45
برای طراحی قالب چه زبان هایی لازمه؟
این ها برای قالب همه بکار میرن؟
Html / css
Javascript (برای طراحی هم بکار میره؟ )
JQuery
Html 5

tabriz-info
12-10-2014, 10:48
برای طراحی قالب چه زبان هایی لازمه؟
این ها برای قالب همه بکار میرن؟
Html / css
Javascript (برای طراحی هم بکار میره؟ )
JQuery
Html 5

قالب تشکیل شده از یک سری اشکال گرافیکی که با استفاده از کد بر روی وب پیاده سازی می شن

مثلا شما یک قالب رو توی فتوشاپ طراحی میکنید

اون رو با استفاده از کد های html یا html5 بر روی سیستم مدیریت محتوا یا سایتتون پیاده میکنید

ممکنه تو قالب شما بعضی قسمت ها باشه که با استفاده از کد های css بشه اونارو طراحی کرد
یا اینکه یک سری حرکات به منظور جون دادن به قالب باشه که اون ها رو میشه با استفاده از javascript یا jquery پیاده میکنن

html که ضروریه ولی بقیه رو میشه صرف نظر کرد اما واقعا نمیشه گفت که اختیاریه چون الان دیگه بدون اونا واقعا قالب خوب نمیشه طراحی کرد

niegrau
12-10-2014, 15:41
این پنج تا رو به نظر شما، به ترتیب اهمیت کدوم هارو اول و کدوم هارو بعد و آخر، یاد بگیرم؟

tabriz-info
13-10-2014, 00:59
این پنج تا رو به نظر شما، به ترتیب اهمیت کدوم هارو اول و کدوم هارو بعد و آخر، یاد بگیرم؟

html css javascript

به صورت موازی یاد بگیرید بهتره