PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود با استفاده از تلویزیون ؟

M E H R D A D
09-10-2014, 13:29
من 48H6390 سامسونگ دارم. وقتی در صفحات وی روی لینک دانلود کلیلک می کنم پیفام میده: دانلود امکان پذیر نیست. می خواستم بدونم راهی هست که بشه امکان دانلود را فعال کرد تا بتونه روی فلش یواس بی دانلود کنه؟

MOSTAFA_ABBASI
09-10-2014, 13:34
خیر تا جایی که می دونم متاسفانه نمی شه:n06:

matinpour
09-10-2014, 15:20
من 48H6390 سامسونگ دارم. وقتی در صفحات وی روی لینک دانلود کلیلک می کنم پیفام میده: دانلود امکان پذیر نیست. می خواستم بدونم راهی هست که بشه امکان دانلود را فعال کرد تا بتونه روی فلش یواس بی دانلود کنه؟

دوست عزیز
اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد نیاز به آبدیت نیست . و در صورت نیازاز طریق کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت کنید. و یا از این سایت فریمورتان را دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H R D A D
09-10-2014, 20:35
دوست عزیز
اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد نیاز به آبدیت نیست . و در صورت نیازاز طریق کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت کنید. و یا از این سایت فریمورتان را دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تلویزیون مشگلی نداره و من هم نمی خوام آپدیت کنم. منظورم این بود که آیا راهی هست که بشه به وسیله مرورگر تلویزیون از اینترنت فایل دانلود کرد؟ (استفاده از تلویزیون به جای کامپیوتر!)

matinpour
09-10-2014, 21:11
تلویزیون مشگلی نداره و من هم نمی خوام آپدیت کنم. منظورم این بود که آیا راهی هست که بشه به وسیله مرورگر تلویزیون از اینترنت فایل دانلود کرد؟ (استفاده از تلویزیون به جای کامپیوتر!)

دوست عزیز
خیر با مرورگر تلویزیون نمی شود دانلود کرد چون محدودیت دارد برای دانلود هر نرم افزاری باید به وسیله کامپیوتر انجام دهید بجز فریمور و ویجدت های خود تلویزیون