PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Administrator Tools Windows XP

Mr.Mohamad
28-04-2005, 14:47
سلام و خسته نباشيد مي خواستم بدونم كسي هست تا در مورد Administrator Tools توضيحاتي بده تا ما هم بهتر بتونيم با اين قسمت از ويدوز آشنا بشيم دوستان محترم اگه بتونند به صورت دقيق توضيح بدند كه خيلي عالي ميشه البته من بيشتر دوست دارم درباره محدوديت هايي كه كاربر ادمين مي تونه براي ديگر كار بران ايجاد كنه بدونم مرسي همتون رو دوست ارم :D

M.R.M
28-04-2005, 22:21
سلام محمد جان.
سوال شما بسيار گسترده است و پاسخ دادن به آن نيازمند يك سري آموزشهاي كامل و طبقه بندي شده دارد. چون هر يك از اين ابزارها براي منظور خاصي در آنجا قرار دارند و استفاده نادرست از آنها صدمات جدي را به ويندوز وارد ميكند.
در هر حال من به شما قول ميدم به زودي يك سري آموزش در خصوص ابزارهاي اين قسمت تهيه كنم و در وبلاگ ويندوز قرار بدم.
اما در مورد سوال دومتان هم بايد بگم كه كاربر ادمين هر محدوديتي را ميتواند براي ساير كاربران ايجاد كند.
اين كار به سه طريق امكان پذير است كه در واقع هر سه روي يك قسمت اثر ميكنند.
روش اول ايجاد تغييرات از طريق Group Policy است كه مستقيم رو ي رجيستري اثر ميكند.
روش دوم هم استفاده مستقيم تر رجيستري است كه كمي نياز به مهارت دارد و پيچيده است.
روش سوم استفاده از نرم افزارهايي است كه براي اين كار طراحي شده اند كه بازهم رجيستري را تغيير ميدهند.
موفق باشيد.

sadegh138
28-04-2005, 23:04
ايول منم مي خواستم . دمت گرم

Mr.Mohamad
29-04-2005, 18:24
M.R.M, مدير محترم از اين كه هواي ما رو هم داري واقعا ممنونم ولي خيلي خوب ميشد كه لااقل يه مورد رو توضيح مي داديد تا مبحث كمي هيجاني تر بشه در هر صورت دوستدارم كه اون قسمتي رو كه قولش رو داديد اگه راه افتاد حتما به من خبر بدين قبلا از شما تشكر مي كنم مرسي