PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کردن و فریز شدن لپتاپ Dell - Inspiron 1564

*LionHeart*
05-10-2014, 18:25
با سلام خدمت تمامی دوستان گلم

حدود یک ماهی هست من لپ تاپم وسط کار هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه بکنی و فقط باید دکمه پاورش رو نگه دارم که خاموش شه تا مجددا روشنش کنم

موس USB ام سیمش قطعی داشت هی قطع و وصل میشد وسط کار گاهی اوقات بخاطر موس هم هنگ میکرد ولی جدیدا دیگه با این که از اون موس استفاده نمیکنم بازم هنگ میکنه

علتشم اصلا نمیدونم که چی هست

پ.ن: لپتاپ هم اصلا زیاد داغ نمیکنه

------------------------
روی سیستم هم آنتی ویروس NOD32 نصب هست
یکبار ویندوز عوض کردم و از ویندوز سون به ویندوز 8.1 مهاجرت کردم اما کماکان مشکل پابرجاست
حدود 5 ماه پیش هم هارد لپتاپ رو به SSD ارتقا دادم (به علت بدسکتور دادن هارد قبلی)
دوستان ممنون میشم که راهنمایی ام بفرمایید چون این لپتاپ عصای دستمه :n18::n16:

HOJ-JAT
05-10-2014, 18:34
این چنین مشکلی میتونه خیلی علت داشته باشه از خرابی ویندوز تا سخت افزار بخصوص هارد دیسک
ابتدا شما یک ویندوز جدید و سالم و از همه مهمنر دستکاری نشده .. بگیر و نصب کن(از سایت پی سی دانلود )
اگر مشکلات هنوز پابرجا بودن بگو تا راه حل های بعدی رو بگم

*LionHeart*
05-10-2014, 18:36
پست بالا رو یک ادیتی کردم

از پک King Parand ویندوز سون و پک گردو جدیده ویندوز 8.1 رو ریختم که متاسفانه این داستان واسم ایجاد شده

احتمال خیلی کمی میدم که از ویندوز باشه ولی چشم الان یک ویندوز دیگه میریزم :n01:

7 بریزم یا 8 یا 8.1 ؟

HOJ-JAT
05-10-2014, 20:48
بستگي داره كدوم درايور ها براي مدل شما موجود باشند
٧ يا ٨ يا ٨٠١؟؟
اكر هرسه موجود بودند ٨٠١ پيشنهاد ميشه درضمن بعد از نصب ويندوز هيج جي روش نصب نكنيد و جند ساعتي بطور عادي باهاش كار كنيد ببنيد مشكل هست يا خير؟؟

*LionHeart*
05-10-2014, 21:57
من در حال دانلود آخرین نسخه ویندوز 7 از سایت p30 دانلود هستم

چون احتمال این قضیه رو کم میدم

به نظرتون اگه از ویندوز نبود اون موقع چی ؟

HOJ-JAT
06-10-2014, 09:42
معمولا تو تمیرگاه ها اگر از ویندوز نیاشه پشت لپ تاپ را باز میکنند و دونه دونه قطعات را تعویض میکنند مثلا رم شما را برمیدارند با یک رم سالم امنحان میکنند اگر مشکل پا برحا بود میرند سراغ هارد و...
کاری که از دست شما برمیاد همین ویندوز عوض کردن هست
راسی اگر مشکل از رم و هارد و... باشه باید تو ویندوز نصب کردن هم هنگ کنه!!!!

*LionHeart*
08-10-2014, 18:22
با سلام مجدد

من ویندوز 7 رو از سایت خود P30world دانلود کردم آخرین نسخه + مجددا درایورها رو هم دانلود کردم

دقیقا داشتم وبگردی میکردم که دوباره گیر کرد و مجبور شدم دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش بشه

دوستان یک راهکار خوب بفرمایند تا من سیستمم را یک تستی بکنم ببینم مشکل از کجاست ؟

ممنون از همتون :n16:

*LionHeart*
08-10-2014, 20:00
توی ویندوز سون پیغام BulePage میاد روی صفحه و مشکلی داریم اساسی

Physical memory Dump و نمیدونم مشکل از کجاست دوستان ممنونتون میشم