PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اینترنت اکسپلورر در ویندوز 7 اورجینال

amir_2013
04-10-2014, 17:46
با سلام خدمت دوستان
من مدتی است که به مشکل برای آوردن IE برخوردم.. حذف و نصب مجدد هم آن هم مشکل را برطرف نکرد..
سیستم عامل 7 ام اورجیناله و بعد از نصب برنامه ای که نمیدانم چی بود این مشکل به وجود آمد..(البته فک کنم Visual Stadio 2010)
لطفا عزیزان راهنمایی بفرمایید..

roya.rashidi
05-10-2014, 08:25
مشکلش چیه یعنی ؟؟؟
تنظیماتشو کلا ریست کنید.
اگه درس نشد. پاکش کنید دباره نصب کنید. اپدیت هم صدردصد کنید .

amir_2013
06-10-2014, 02:29
مشکلش چیه یعنی ؟؟؟
تنظیماتشو کلا ریست کنید.
اگه درس نشد. پاکش کنید دباره نصب کنید. اپدیت هم صدردصد کنید .

اگه ایمیلتونو بدبد براتون پبغامی رو که میده میدم ..شاید متوجه بشید..بعد از بازکردنش ی پیغامی میده ک فقط ی گزینه کنسل داره..همینطور وقتی مدتی میگذره پیغام دیگه ای میاد که یکی از گزینه هاش debug هستش..
این نوشته های اون اروره:
Internet Explorer has stopped working
a problem casued the program to stop working correctly.
Windows will close the program and notify you if a solution is available.
Debug Close Program

کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ..اما نشد..

ی ارروری هم هست ک موقع بالا اومدن ویندوز بهم میده:
DTAgent.exe - Application Error
The application was unable to start correctly (0xc0000005).Click OK to close the application
OK

راستی مشکل از Add Ones ها نمیتونه باشه؟؟؟؟مثلا شاید یکیشونو غیر فعال کرده باشم؟؟؟

واقعا گیج شدم ، ی سری از کارام حتما باید با IE انجامش بدم و اینطوری مجبورم گاهی اوقات کافی نت برم و اذیت میشم..لطفا راهنمایی کنید..

vissoto
06-10-2014, 08:16
سلام

از مرورگر زیر به جای IE استفاده کنید. ببینید اجرا می شود؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_RNT
06-10-2014, 18:28
شاید مشکل از Daemon tools باشه.این دو مشکل (IE و DTAgent ) همزمان به وجود اومدن؟Daeomon tools رو اگه نصب کردید پاک کنید و سیتمتون رو هم اسکن کنید...

bngol1
10-11-2014, 00:06
تشکر - خیلی مفید بود استفاده کردم

sky1sky
13-05-2015, 10:58
شاید مشکل از Daemon tools باشه.این دو مشکل (IE و DTAgent ) همزمان به وجود اومدن؟Daeomon tools رو اگه نصب کردید پاک کنید و سیتمتون رو هم اسکن کنید...

یه سییستمی بود ویندوز 7 و deamon tool هم روش نصب بود ، این سیستم هیچ مشکلی نداشت برنامه هایی هم که روش نصب بود خوب اجرا میشد یعنی هیچ مشکلی نداشتا اما به دفعه cdeamon tool رو حذف کردم !! از همون روز اصلا اینترنتش دیگه وصل نمیشد و یک سری مشکلات جزئی در اجرای بعضی برنامه های ساده به وجود اومد ، این که شما در مشکل کاربر بالایی گفتین deemon tool رو حذف کنه شاید مشکل برطرف شه ، برای من که حذف اون مشکل به بار اورد و مجبور شدم ویندوزش رو عوض کنم !!! حالا باز اگه دوستان تجربه ای نظری دارن یا علت رو می دونن بگن ! مرسی