PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوت کشیدن شارژر لب تاب

alyy
04-10-2014, 14:16
سلام خدمت دوستان
من یه لب تاب اچ پی دارم .شارژرش سوخت و مجبور شدم برم یه شارژر دیگه بگیرم.ولی شارژرش همون بار اول که زدم به برق و به لب تاب متصل کردم بعد یه چهل دقیقه ای سوت میکشه .همین الان هم همینطوریه ولی الان یه صدای جیر جیر ازش میاد.شارژر هم اصلی گرفتم .ممنون میشم راهنمایی کنید ایا این صدا طبیعیه یا مشکل شارژر هستش

HOJ-JAT
04-10-2014, 20:00
سلام
اگر گوشتون رو ميچسپونيد بهش و صدا میده عادي هست ولي اگر صدا خيلي زياد هست طوری که از دور هم شنیده میشه مشکل داره
دلیلش هم میتونه هم سان نبود امپر دستگاه با امپر شارژ باشه

alyy
04-10-2014, 23:39
سلام
اگر گوشتون رو ميچسپونيد بهش و صدا میده عادي هست ولي اگر صدا خيلي زياد هست طوری که از دور هم شنیده میشه مشکل داره
دلیلش هم میتونه هم سان نبود امپر دستگاه با امپر شارژ باشه
صداش از یه متری شنیده میشه.بعد اینکه داغ میکنه سوت میکشه.از کجا بفهمم امپر یکی هست یا نه.اخه شارژر خود لب تاب کلا گم شده بود بعد یه شارژر معمولی گرفتم براش خیلی داغ میکرد ولی یه سال و نیم کار کرد.بعد سوخت رو اون نوشته بود 19v.4.74a از رو اون این شارژر رو گرفتم.یعنی شارژر خود لب تاب همون اولی رو نمیدونم چه ولتاژ با چ امپری داشت.
مدل لب تاب هم
hp pavilion g6 1320sx
i5
500gb
vga 1gb
ram4

HOJ-JAT
05-10-2014, 00:03
وقتي باطري رو هم در مياريد سوت ميكشه؟؟

alyy
05-10-2014, 00:21
وقتي باطري رو هم در مياريد سوت ميكشه؟؟

دیشب که باطری رو زدم شارژر کنه اولش ساکت بود بعد چهل دقیقه شروع کرد به سوت کشیدن.منم گفتم خراب نشه کشیدم از برق.وقتی باطری روش نیست بعد اینکه داغ میشه یه صدای جیر جیر ازش میاد

HOJ-JAT
05-10-2014, 09:11
احتمالا شارز تو حرارت بالا مقاوم نيست و بهمين دليل صدا ميده
راستي مقدار امپر و ولتاژ دستكاه زير باطري يا پشت دستكاه يا داخل دفترچه هست
اكر يكي بودند مشكلي نيست و اختمالا مشكل از جنس بد شارز هست و به دستكاه صدمه نميزنه(احتمال ميدم )

alyy
06-10-2014, 19:05
احتمالا شارز تو حرارت بالا مقاوم نيست و بهمين دليل صدا ميده
راستي مقدار امپر و ولتاژ دستكاه زير باطري يا پشت دستكاه يا داخل دفترچه هست
اكر يكي بودند مشكلي نيست و اختمالا مشكل از جنس بد شارز هست و به دستكاه صدمه نميزنه(احتمال ميدم )

از فروشگاه که خریدم بهترین جنس شارژرشو داد .110 تومن قیمتش با یه سال گارانتی.میشه ایا مشکل شارژر باشه.
و اینکه از لب تاب فقط یه کارتونشو من دارم دفترچه و ایناشو نمیدونم کجاست.حتی دی وی دیهای نرم افزاریشم ندارم .روی کارتن هم ننوشته بود.رو لب تاب هم ننوشته بود رو باطری هم زده بود 10 ولت یعنی همچین چیزی میشه؟
از نت نمیشه از جایی فهمید چه امپری هست؟پست بعدی یه عکس از باطری میزارم براتون خودتون ببینید مشخص میشه چه ولتاژ با چ امپری هست

alyy
06-10-2014, 19:15
ایم لینک عکس از باطری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOJ-JAT
06-10-2014, 20:10
باطري شما ١٠.٨ ولت و ٤٠٩٠ ميلي امپر هست حالا ببين مشخصات شارزت جي هست؟؟

alyy
06-10-2014, 20:47
باطري شما ١٠.٨ ولت و ٤٠٩٠ ميلي امپر هست حالا ببين مشخصات شارزت جي هست؟؟

شارژر
19v.4.74a
عکسو ببینید

salmanmirzaeii
09-10-2014, 23:31
اون شارژر داره میسوزه.من سه تا شارژر داشتم که سوختن قبل سوختن همشون صدای جیک جیک میدادن

HOJ-JAT
09-10-2014, 23:36
شارژر
19v.4.74a
عکسو ببینید
الان من نگاه کردم شارز لپ تاپ من با خود لپتاپم یک مشخاصتی دارند و مشکلی ندارم
ولی شما شارزتان ۹ ولت اضافی دارد مه احتمالا مشکل از همونجا ناشی میشه