PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز 8/1

یگی
03-10-2014, 18:39
سلام دوستای گلم
ممنون میشم کمکم کنید
ویندوز 7 نصب بود رو سیستمم بعد ویندوز 8/1 نصب کردم-مصرف باتری ام خیلی زیاد شده ممکنه از ویندوز باشه؟قبلا 5 ساعت بود ولی الان 3 ساعت !!!
نور صفحه رو چطور تنظیم کنم؟
اگه دوباره ویندوز 7 نصب کنم که مشکلی بوجود نمی اد ؟نه؟
msi core i5-cx61

یگی
03-10-2014, 18:40
کمتر از یک ساله که لپ تاپو گرفتم

توروخدا کمک کنید

MOSTAFA_ABBASI
03-10-2014, 19:20
درایور ها بروز هستن؟
نگران نباشید مشکل سخت افزاری نیس هر چی باشه.:n01:

یگی
03-10-2014, 23:08
درایور ها بروز هستن؟
نگران نباشید مشکل سخت افزاری نیس هر چی باشه.:n01:

مشکل سخت افزاری نیست یعنی چی ؟؟نگرانی اصلی سر باطریمه
مرسی اژ توجهتتون

یگی
03-10-2014, 23:09
درایور؟؟؟چی هس اصلا؟؟همون 7بهتر نبود؟؟

MOSTAFA_ABBASI
04-10-2014, 00:59
خب پس احتمالا درایور ها رو بد نصب کردید یا بروز نیستن.
منظورم اینه که باطری خراب نیس.
خب شما ۲ راه دارید:
۱- همون ویندوز ۷ رو نصب کنید.
۲-به سایت سازنده لپ تاپ و صفحه مشخصات لپ تاپ خودتون برید و از قسمت ساپورت درایور های ویندوز ۸.۱ رو دانلود و نصب کنید.
خواهش می کنم.
موفق باشید. :)

send by my HTC one m9 :)

Captain
04-10-2014, 01:04
سلام دوستای گلم
ممنون میشم کمکم کنید
ویندوز 7 نصب بود رو سیستمم بعد ویندوز 8/1 نصب کردم-مصرف باتری ام خیلی زیاد شده ممکنه از ویندوز باشه؟قبلا 5 ساعت بود ولی الان 3 ساعت !!!
نور صفحه رو چطور تنظیم کنم؟
اگه دوباره ویندوز 7 نصب کنم که مشکلی بوجود نمی اد ؟نه؟
msi core i5-cx61

کمتر از یک ساله که لپ تاپو گرفتم

توروخدا کمک کنید

درایور؟؟؟چی هس اصلا؟؟همون 7بهتر نبود؟؟

شما تمام درایورهای لپ تاپ رو نصب کردین؟
درایور یک برنامه برای راه اندازی هر قسمتی از سخت افزار هستش.
مثلا درایور گرافیک برای راه اندازی کارت گرافیک و بهبود آن برای تصاویر و فیلم ها و بازی ها
درایور بلوتوث و شبکه بی سیم برای اجرا کردن صحیح این سخت افزار ها و ...
شما ویندوز رو نصب کنید و در صورتی که نمیدونید چه درایوری استفاده کنید، از برنامه ی Auto Driver که یک DVD هست و در بازار موجود است استفاده کنید. نسخه ی جدید 14.8 و 14.9 میباشد.
روش کار آسان هست. بعد از نصب ویندوز، Auto Driver را در درایو نوری خود قرار دهید و اجرا کنید و بر روی Install Driver کلیک کنید تا نصب شوند. در این مدت با سیستم کار نکنید.
اگر پیغام ریست کردن سیستم آمد آن را تایید کنید
سوالی بود با پیغام خصوصی مطرح نمایید.
با تشکر

Mehdi Tamimi
05-10-2014, 10:05
سلام وقت به خیر قبل از اینکه ویندوز هشت ویک را نصب کنید میبایست به آدرس سایت سازنده مدل لپتاپ قسمت ساپورت میرفتید ودرصورتی که لپتاب شما درایورهای این ویندوز رو داشته باشه البته نگران نباشید نرم افزارهایی هست که به شکل آنلاین وآفلاین درایورها را نصب میکنن ولی یک سری نرم افزارهایی هست که بعدا از نصب ویندوز باتری را کالیبره میکنن البته لپتاپ من msi این نرم افزار رو قرار داده بود شما هم نگرن نباشید مشکل سخت افزاریست ومیتونید در بخش تکس منیجر چک کنید کدام قسمت cpu gpu و.... رو در گیر خودش کرده که اینطورباتری خالی میشه

Sent from my HTC Butterfly s

یگی
05-10-2014, 13:21
سلام وقت به خیر قبل از اینکه ویندوز هشت ویک را نصب کنید میبایست به آدرس سایت سازنده مدل لپتاپ قسمت ساپورت میرفتید ودرصورتی که لپتاب شما درایورهای این ویندوز رو داشته باشه البته نگران نباشید نرم افزارهایی هست که به شکل آنلاین وآفلاین درایورها را نصب میکنن ولی یک سری نرم افزارهایی هست که بعدا از نصب ویندوز باتری را کالیبره میکنن البته لپتاپ من msi این نرم افزار رو قرار داده بود شما هم نگرن نباشید مشکل سخت افزاریست ومیتونید در بخش تکس منیجر چک کنید کدام قسمت cpu gpu و.... رو در گیر خودش کرده که اینطورباتری خالی میشه

Sent from my HTC Butterfly s
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدبن؟من الان دقیقا چه کنم؟ببخشین من خیلی ناواردم

milad.xp
05-10-2014, 14:04
سلام
اول به لینک زیر مراجعه کنین و بسته به مدل لپ تاپ یکی رو انتخاب کنین.(امیدوارم اشتباهی انتخاب نکنین.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا تو صفحه ی جدید رو تب Driver کلیک کنین و ویندوز 8 رو انتخاب کنین(.فقط ورژن 64 بیتی رو داره.اگه ویندوز 32 بیتی ریختین نمیشه.)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نهایتا شروع به دانلود درایور ها کنین.
موفق باشین.یاعلی