PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزینه های PersianGIG از کجا تامین میشه؟

sorset
05-09-2006, 00:51
سلام
میخواستم بدونم که هزینه های PersianGIG از کجا تامین میشه
چون هیچ گونه تبلیغی در سایت دیده نمیشه و سرویس های اونم که مجانیه!!

soleares
05-09-2006, 00:57
حتما از يه جاهاي ديگه تامين ميشه ديگه ! شما به اونا چي كار داري ؟

در ضمن شما فكر كردي هزينه هاي گوگل از كجا تامين ميشه ؟ اونم توي سايتش تبليغ نيست !

chovalier
05-09-2006, 01:07
حتما از يه جاهاي ديگه تامين ميشه ديگه ! شما به اونا چي كار داري ؟

در ضمن شما فكر كردي هزينه هاي گوگل از كجا تامين ميشه ؟ اونم توي سايتش تبليغ نيست !
سلام
اینو تاییدش می کنم برای این که دو مدیر گوگل پس از بیل گیتس یزرگترین سوپر میلیاردر های جهان و جوان هستند !
بازم اگه جواب این سوالاو بدونیم خیلی جالبه
ممنونم
موفق باشید...

soleares
05-09-2006, 01:09
خود sorset بايد بياد و بگه .

AK1
05-09-2006, 01:16
خوب همينكه بدون اسم پرشين گيگ رو بسشه مي دوني اين فضاي رايگان تبليغش هست يعني معرفي مي شه چون كار اصليش پوليه با امكانت بيشتر و بهتر
راستي گوگل تبليغات ميزاره ولي نه بصورت عكس بلكه به صورت نوشته
بغل سمت چپ جستجو رو كه ديدين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
05-09-2006, 01:21
امير جان اونا مهم هستند ولي بخش عظيمش رو بهت ميگم :

شما برو توي گوگل بنويس دو غوز آباد چند تا سايت رو برات سرچ مي كنه و ليستشون رو قرار ميده مي دوني چي شد ؟
شما به هدفت رسيدي نرسيدي 12 سنت معادل تقريبا 100 تومان وارد حساب بانكي گوگل شد !

خيلي جالبه نه ؟ فكرشو بكنيد در روز چند تا كلمه و چند بار در گوگل جستجو انجام ميشه !

Mohammad Modarresi
05-09-2006, 01:28
رو چه حسابي با سرچ ما اين پول ميره به حساب گوگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرنس
05-09-2006, 01:28
البته اون 12 سنت را براي سزچ نمي گيره.اگه شما روي تبليغاتش كليك كني ميگيره و ميره به حسابش

AK1
05-09-2006, 01:29
امير جان اونا مهم هستند ولي بخش عظيمش رو بهت ميگم :

شما برو توي گوگل بنويس دو غوز آباد چند تا سايت رو برات سرچ مي كنه و ليستشون رو قرار ميده مي دوني چي شد ؟
شما به هدفت رسيدي نرسيدي 12 سنت معادل تقريبا 100 تومان وارد حساب بانكي گوگل شد !

خيلي جالبه نه ؟ فكرشو بكنيد در روز چند تا كلمه و چند بار در گوگل جستجو انجام ميشه !

كي اين پول رو مي ده
:blink:

soleares
05-09-2006, 01:33
بله سوال اينه كه كي اين پولو ميده يه نفر نميده تمام سايت هايي كه سايتشو رو ثبت كردن اين پول رو ميدن !

...

نه عزيز اين پول براي كليك نيست براي سرچ هست من مطمئنم ... شما توي خبر گذاري هاي بزرگ هم سرچ كني ..

پرنس
05-09-2006, 01:35
سايتشونو كجا ثبت كردن؟
اينم از اون حرفها بودها!!!!!!!!

soleares
05-09-2006, 01:39
شما اگر سايت داشتي ميرفتي و توي گوگل ثبث مي كردي ولي حالا كه نداري به من نگو عزيز ...

Diego
05-09-2006, 01:42
google خیلی حرفه ای و بدون اینکه تو ذوق بزنه تبلیغ میکنه.در ضمن شرگت گوگل اینقدر اعتبار داره که لازم نیست تمام صفحه رو پر از تبلیغات رنگارنگ فلش بکنه....اگه یه دونه لینک ناقابل هم به اسپانسر های مالیش بده کافیه....
سایت پرشین گیگ هم همونطور که گفتن با گذاشتن اسم خودش توی دومین کاربرها واسه خودش تبلیغ میکنه.(البته من از فعالیت های دیگه ی این سایت خبر ندارم.شاید host هم میفروشه) ولی دو نکته هست:
1_سایت پرشین گیگ سعی میکنه ابتدا خودش رو حسابی جا بیندازه بعد حسابی تبلیغ بگیره.(واسه همین داره یه سری امکانات خوب به سایت اضافه میکنه.)
2_نکته ی دوم اینه که با این پهنای باند فوق العلاده مزخرفی که میده و همینطور فضای ناقابلش خرج کلانی رو دست مدیراش نمیذاره. (مقایسه کنید با بعضی از سایتهای خارجی که 600 هفتصد مگابایت فضا و بیش از 20 گیگا بایت !!!! :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: پهنای باند میدن )

AK1
05-09-2006, 01:43
نه ببين فكر كنم فقط سايتي هاي كه تبليغاتشون رو گذاشتن پول مي دين اخهئ خوب كمنم وبلاگم رو ثبت كردم
ولي از سرچ پپسي به من سودي نمي رسه پس من پول نمي دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرنس
05-09-2006, 01:43
اولا كي گفته من سايت ندارم؟ چرا الكي قضاوت مي كنيد
من سايت دارم
محض اطلاع:
ثبت كردن سايت توي گوگل هيچ هزينه اي نداره در واقع خيلي از سايتها اصلا ثبت هم نمي كنن عنكبوتهاي گوگل خيلي از سايتها را خودشون پيدا مي كنن
حالا اگه ميگيد كه گوگل اين پول را بدون اطلاع ويمسترها مي گيره فاين ديگه يه مساله ديگه است

soleares
05-09-2006, 02:05
عزيز منم خودم وبلاگ دارم تو گوگل ثبت ...ولي

اگر مثلا شما و من دو سايت داريم با نام هاي pcworld.com و p30world.com اگر من يك مطلبي رو عينا شبيه شما داشته باشم اون وقت در جستجوي گوگل ما با هم نمايش داده ميشيم حالا اگر 100000 تا سايت ديگه هم باشن از كجا معلوم اسم ما اولي يا آخري باشه ؟ ولي اونايي كه پول دادن و ثبت كردن در رده ي اول قرار خواهند گرفت ..

Mohammad Modarresi
05-09-2006, 02:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif چه جالب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
05-09-2006, 02:11
بله جالبه چون 1000000 تا سايت با يك مطلب يكسان ! ولي ورودي از موتور جستجو كاملا متفاوت ..

عزيز حالا فهميدي چرا پول ميدن براي اينكه مثلا ممكنه در روز 25000 بار كلمه عشق سرچ بشه حالا اگه هميشه شما اول باشيد چي ميشه ؟ روزي 25000 بازديد خالصو مفيد به بازديداتون اضافه ميشه اين خوبه ... البته هوب نيست عاليه ...

soooot
05-09-2006, 02:16
سلام :happy:
پرشین گیگ رو که نمیدونم ولی یکی از راه های درآمد گوگل ( البته فقط یکی از راه هاش ) چیزیه که توی عکس زیر میبینید :rolleye:
لیست سمت چپ سایتهایی هستند که به صورت رایگان در موتور جستجو ثبت شده و رتبه اونها در موتور جستجو به طراحی سایت و کلمات کلیدی و ... ربط داره :)
و لیست سمت راست سایتهایی هستند که به عنوان اسپانسر گوگل هستند و سایتهایی که در این لیست هستند هر چقدر پول بیشتری بدن رتبه بالاتری در این لیست نصیبشون میشه :blush:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نگاهی هم به این بندازید بد نیست ها ( اینم رقیب جدید پرشین گیگ ) :eh:

نخستین فضای رایگان ایرانی با ظرفیت یک گیگابایت
سایت اینترنتی ParsSpace به عنوان نخستین ارائه دهنده فضای رایگان (Free FTP) جهت استفاده کاربران فارسی زبان آغاز به کار نمود.

ParsSpace که تحت پشتیبانی شرکت پارسا گستر فعالیت خود را شروع کرده است علاوه بر ارائه یک گیگابیت فضای اختصاصی رایگان به تمام مشترکان خود، امکان مدیریت فایل ها بوسیله File Manager را نیز در محیطی جذاب و به زبان فارسی فراهم می آورد.

از دیگر امکانات این سایت می توان به موارد زیر اشاره داشت:

- اختصاص يک آدرس اينترنتی ParsaSpace.com/You
- پهنای باند نامحدود و سرعت بالا

در حال حاضر امکان اشتراک در این سایت تنها از طریق "دریافت دعوتنامه" ممکن می باشد.

لازم به یادآوری است پیش از نیز سایت PersianGig اقدام به ارائه فضای رایگان به میزان 250 مگابایت نموده بود و اکنون خود را در برابر رقیب جدیدی می بیند.

Diego
05-09-2006, 02:16
خط مشی اقتصادی شرکت های بزرگی مثل گوگل اینقدر ساده نیست که بتونیم اینقدر راحت تفسیرش کنیم.ولی وقتی در مورد کلمه ای سرچ میکنیم لینکهای مرتبط با اون کلمه رو (که مال اسپانسر ها هستند رو )توی همون صفحه کنار نتایج نشون میده.

soleares
05-09-2006, 02:28
بله عزيز اين نوع سرچ ها كه چيزي نيست گوگل برنامه نويس هايي داره كه يكيشون هم توي ايران نظير ندارن ...

sorset
05-09-2006, 09:25

اگر مثلا شما و من دو سايت داريم با نام هاي pcworld.com و p30world.com اگر من يك مطلبي رو عينا شبيه شما داشته باشم اون وقت در جستجوي گوگل ما با هم نمايش داده ميشيم حالا اگر 100000 تا سايت ديگه هم باشن از كجا معلوم اسم ما اولي يا آخري باشه ؟ ولي اونايي كه پول دادن و ثبت كردن در رده ي اول قرار خواهند گرفت ..

سلام
هر سایتی که در گوگل ثبت میشه چه عنکبوت های گوگل اونو پیدا کرده باشن و چه توسط واسطه های پولی ، گوگل با توجه به معیار های مخصوصی یک Ranking بین 1تا 10 به سایت میده
بنابراین نتایج بوجود آمده بر اساس رنکینگ گوگل برای سایت ها نمایش داده میشه و هیچ ربطی به میزان پول داده شده ی شما به سایت های واسطه نداره
در ضمن اینو بدونید که گوگل برای ثبت معمولی سایت هیچ پولی نمیگیره ولی در عوض ممکنه سایت شما یک ماه بعد در لیست قرار بگیره ولی اگه بخواین سریع در لیست گوگل قرار بگیره سایت هایی برای این منظور درست شده اند که به ازای خدمات پول ناچیزی از شما میگیرن
البته اینم بگم که اگه به گوگل به عنوان پشتیبان مالی پول زیادی بدین سایت شما با یک رنگ دیگه و جدا از سایت های دیگه در بالای بالا قرار مگیره
همین عکسی که soooot آپلود کرده رو نگاه کنین
سایتی که در بالا میبینید پول زیادی به گوگل داده و در بالا و جدا از دیگران نمایش داده میشه
سایت های راست هم همین طور

در ضمن بحث رو عوض نکنین پول درآوردن گوگل چیز معلومیه و احتیاج به بحث نداده.
در واقع هر کاربر جدیدی که یک بار به گوگل سر بزنه برای گوگل منبع درآمده
برای همین هر روز یک سرویس جدید ایجاد میکنه چون هدف گوگل بالا بردن بازدیدکننده های سایت Google.com و در نتیجه جذب تبلیغ هست.

بله عزيز اين نوع سرچ ها كه چيزي نيست گوگل برنامه نويس هايي داره كه يكيشون هم توي ايران نظير ندارن ...

اینو بدونید که در ایران خودمون برنامه نویسایی وجود دارن که صد برابر برنامه نویسای گوگل استعداد و دانش دارن ولی هیچ کس در ایران در صنعت نرم افزار و وب سرمایه گزاری کلان نمیکنه.

sascovach
05-09-2006, 12:16
اصلی ترین منبع درامد گوگل این 2 تا سرویس هستن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش کار هم به این صورت که شما میری تو Google AdWords تبلیغ میدی، یعنی مثلا به اندازه 100 دلار و بعدش تعیین میکنی که به ازای هر بازدید که گوگل برات میاره چقدر ار این 100 دلار کم بشه که البته همه فکر میکنن که کمترین حد رو بزنن که دیر تر تموم شه پولشون ولی اینطور نیست ، گوگل اولویت نمایش رو به تبلیغات گرون تر میده و به همین خاطره که به دلیل رقابت قیمت یک کلیلک گاهی به 100 دلار هم ممکنه برسه!
سرویس Google AdSense هم مکمل سرویس قبلیه، به این صورت که هر کسی که سایت داره و مایله که از سایتش پول در بیاره میره و تو Google AdSense ثبت نام میکنه (البته قوانینه زیادی داره و سایت های فارسی رو هم قبول نمیکنه! ایران رو هم همینجور) و بعد یک اکانت باز میکنه، گوگل کد آگهی ها رو بهش میده و اون میزاره تو سایتش و به این ترتیب آگهی های Google AdWords توی Google AdSense به نمایش درمیاد و از هر کلیکی که بشه یه سهمی رو خود گوگل بر میداره و یه سهمی رو هم به صاحب سایت میده

soleares
06-09-2006, 01:28
مرسی بابا شماها که لالایی بلدین چرا این قدر دیر می خوابید ؟!

chovalier
06-09-2006, 01:33
مرسی بابا شماها که لالایی بلدین چرا این قدر دیر می خوابید ؟!
سولارس چرا اینقدر به خواب گیر می دی؟
بابا لابد کیف داره دیگه
بعدم از نظر شما لالایی هست
از نظر دوستان کاملا جدی هست تا حدی که وقت گزاشتن که تایپش کنن
از این حرفا ممنوع!

soleares
06-09-2006, 01:35
شرمنده آخه هیچکس به عنوان تاپیک نگاه نکرد این همه تایپ کرد ؟ گوگل نه پرشین گیگ گل من .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
06-09-2006, 01:51
شرمنده آخه هیچکس به عنوان تاپیک نگاه نکرد این همه تایپ کرد ؟ گوگل نه پرشین گیگ گل من .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها سولارس راست می گه در مورد پرشین گیگ بگید!
ممنونم

Babak
06-09-2006, 02:09

وب لاگ من معمولاً جز اولين پاسخ های گوگل هست تو موضوع خودش و من 1 ريال هم پول ندادم

soleares
06-09-2006, 02:30
مي دوني چرا ! چون اون موضوعي شما سرچ مي كني در صد ربطش بالاست مثلا درصد ربط : پيانو به كلمه پيانيست بيشتره يا به بتهوون !؟

در مورد اين هم بايد بگم وبلاگ من هم همين طوره ولي ممكنه در سال يا ماه فقط يك نفر اون كلمه رو سرچ كنه ! دوم ممكنه ديگر سايت ها هم مانند شما پولي نداده باشند و شما بنا به درصد ربط در صفحه اول قرار مي گيريد..

soooot
08-09-2006, 23:10
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم جواب شرکت پارسا گستر در رابطه با منبع درآمد سایتهایی مثل پرشین گیگ و پارسا گستر و ... که یک گیگا بایت فضای رایگان ( البته با دعوت نامه ) به کاربرانش میده و رقیب جدید پرشین گیگ هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با یه عالمه تشکر به خاطر پاسخگویی سریع مسئولین شرکت پارسا گستر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال در Fri, 08 Sep 2006 10:09:04 فرستاده شد و جواب در Fri, 08 Sep 2006 10:29:01 به دست من رسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام

به دليل تاخير در پاسخ به شما متاسفم . تعداد ايميل ها خيلي زياد است و پاسخ به آنها زمان مي برد .

از چند ماه پيش ما قصد راه اندازي سرويس هاي جالب و پركاربرد هاستينگ ارزان براي كاربران ايراني را داشتيم البته معني هاستينگ شايد جالب نباشد هدف ما محلي براي نگهداري فايل هايي بود كه بتوان به آن همه جا دسترسي داشت . به طور خلاصه داريوي روي اينترنت.

ما به لطف خدا كار را شروع كرديم . اما هنوز تقريبا هيچ كدام از امكاناتي كه هدف ما مي باشد راه اندازي نشده است. طبيعتا چنين سايت هايي خيلي بازديد كننده پيدا مي كند و سايتي كه بازديدكننده زياد داشته باشد ارزش زيادي دارد . فكر ما به هيچ عنوان كسب درآمد از اين سايت نيست و فقط به دليل علاقه زياد به اين سرويس ها و كمبود آن به اين شكل براي ايرانيان اين سايت را راه اندازي كرديم .

ولي از طرف ديگر هزينه اجاره ماهيانه سرور براي اين سايت حداقل 200 دلار مي باشد و ما بايد اين هزينه را از تبليغات در سايت كسب كنيم . اگر فقط هزينه اجاره سرور از طريق تبليغات در سايت كسب شود سرويس هاي مورد نظر ما براي اولين بار راه اندازي خواهد شد و مطمئنا تمامي كاربران از سايت ParsaSpace لذت خواهند برد . البته اگر كاربران سايت از ما پشتيباني كنند ما هم لطف آنها را بي پاسخ نخواهيم گذاشت .

نكته اي كه بايد ذكر كنم اين است كه كسب درآمد ماهيانه حدود 200 هزار تومان براي هزينه هاي سايت اگر شما دوستان گرامي ما را ياري كنيد ممكن خواهد بود . ( به عنوان مثال نمايش تبليغ 5 سايت در ماه )

با تشكر از شما

علي حاج شفيعيها

AK1
08-09-2006, 23:17
مر30 soooot جان
اينم جواب تموم شد دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرنس
08-09-2006, 23:31
آر ممنون
ولي من هنوزم ميگم گوگل براي اينكه نتيجه اي را توي جستجوهاش اولويت بده هيچ پولي نميگيره
توي خبرها داشتيم چند وقت پيش كه ار اوجا كه يكي از شركتهاي معروف ماشين سازي مي خواسته اسمش بياد بالا از روشهاي مصنوعي استفاده كرده و گوگلم وقتي فهميده اسمشو كلا حذف كرده
تعجيب مي كنم كهش ما همچين چيزي مييگيد
كاملا مغاير سياستهاي گوگله

soooot
09-09-2006, 00:07
مر30 soooot جان
اينم جواب تموم شد دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون akmfad1 جان :happy:

آر ممنون
ولي من هنوزم ميگم گوگل براي اينكه نتيجه اي را توي جستجوهاش اولويت بده هيچ پولي نميگيره
توي خبرها داشتيم چند وقت پيش كه ار اوجا كه يكي از شركتهاي معروف ماشين سازي مي خواسته اسمش بياد بالا از روشهاي مصنوعي استفاده كرده و گوگلم وقتي فهميده اسمشو كلا حذف كرده
تعجيب مي كنم كهش ما همچين چيزي مييگيد
كاملا مغاير سياستهاي گوگله
پرنس جان پست شماره 19 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو که خودم نوشتم و پست شماره 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو که sascovach جان زحمتش رو کشیدن رو مطالعه کن :blush:

پرنس
09-09-2006, 15:21
عزیزم منم همینو گفتم (به صفحه اول مراجعه کن)
ولی ÷ست قبلمو برای ÷ست 29 دادم

chovalier
09-09-2006, 16:08
ممنون از پیگیری دقیقت soooot جــــــــان
موفق باشی...

Diego
10-09-2006, 14:20
ببینید دوستان .....شرکت گوگل روشهای خاص خودش رو واسه ی ارزش دادن به سایتها داره.همه چیز در ان دخیل هست...تعداد سایتهایی که به سایت شما لینک دادن....تعداد کلمات مرتبط....و خیلی چیزهای دیگه....

chovalier
10-09-2006, 14:25
ببینید دوستان .....شرکت گوگل روشهای خاص خودش رو واسه ی ارزش دادن به سایتها داره.همه چیز در ان دخیل هست...تعداد سایتهایی که به سایت شما لینک دادن....تعداد کلمات مرتبط....و خیلی چیزهای دیگه....
عزیــــــــــــــــــــــ ــــز;
عنوان تاپیک رو هم می خوندی بد نبود;)

Diego
10-09-2006, 15:22
عزیــــــــــــــــــــــ ــــز;
عنوان تاپیک رو هم می خوندی بد نبود;)
خوندم عزیزم
این جواب من برای موضوع اصلی تاپیک:
پست شماره ی 13

سایت پرشین گیگ هم همونطور که گفتن با گذاشتن اسم خودش توی دومین کاربرها واسه خودش تبلیغ میکنه.(البته من از فعالیت های دیگه ی این سایت خبر ندارم.شاید host هم میفروشه) ولی دو نکته هست:
1_سایت پرشین گیگ سعی میکنه ابتدا خودش رو حسابی جا بیندازه بعد حسابی تبلیغ بگیره.(واسه همین داره یه سری امکانات خوب به سایت اضافه میکنه.)
2_نکته ی دوم اینه که با این پهنای باند فوق العلاده مزخرفی که میده و همینطور فضای ناقابلش خرج کلانی رو دست مدیراش نمیذاره. (مقایسه کنید با بعضی از سایتهای خارجی که 600 هفتصد مگابایت فضا و بیش از 20 گیگا بایت !!!! :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: پهنای باند میدن )

این هم جواب من برای موضوع انحرافی تاپیک:
پست شماره ی 36

ok?

chovalier
10-09-2006, 15:25
مر30
ممنونم
موفق باشی...

sorset
20-09-2006, 19:45
soooot جان
همان طور میدونید در پارسا اسپیس تبلیغاتی وجود داره که در آمد سایت از اوناست ولی در persiangig هیچ تبلیغی دیده نمیشه
بعضی از دوستان میگن که پرشین گیگ قصد داره بازدید کننده ها رو زیاد کنه تا بعداً تبلیغ بزاره
بر فرض هم اگر چنین قصدی داشته باشه ، این سایت مدت زیادی است که در اینترنت وجود داره پس باید یک ضرر مالی بزرگ تاحالا کرده باشه دیگه

soleares
20-09-2006, 19:51
بچه ها بريد توي تاپيك گوگل اين بحث ها رو بكنيد نه توي تامين هزينه هاي پرشين گيگ !

chovalier
20-09-2006, 20:07
بچه ها بريد توي تاپيك گوگل اين بحث ها رو بكنيد نه توي تامين هزينه هاي پرشين گيگ !
بالاخره یکی از حرفای سولارس رو تایید کردم
راس می گه دیگه به عنوان تاپیک نگاه کنید و بعد پست بزنید

soooot
20-09-2006, 21:18
soooot جان
همان طور میدونید در پارسا اسپیس تبلیغاتی وجود داره که در آمد سایت از اوناست ولی در persiangig هیچ تبلیغی دیده نمیشه
بعضی از دوستان میگن که پرشین گیگ قصد داره بازدید کننده ها رو زیاد کنه تا بعداً تبلیغ بزاره
بر فرض هم اگر چنین قصدی داشته باشه ، این سایت مدت زیادی است که در اینترنت وجود داره پس باید یک ضرر مالی بزرگ تاحالا کرده باشه دیگه
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضرر مالی بزرگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون جوری که شما فکر میکنید هم نیست این شرکتها اغلب یکی دو تا سرور بیشتر برای فضای رایگانی که ارئه میدن ندارن ، میدونید برای فقط یک دقیقه پیام بازرگانی توی صدا و سیما چه مبلغ هنگفتی رو باید داد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما آیا پرشین گیگ با دادن مبالغ هنگفت برای تبلیغات تلوزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی و ... و ... و ... میتونست به این شهرتی برسه که فقط با دادن حدود 100 هزار تومن در ماه برای هر سرور بدست آورده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید هزینه چند دقیقه پیام بازرگانی برای پرشین گیگ در صدا و سیما برابر باشه با ده سال هزینه سروری که این شرکت برای فضای رایگان استفاده میکنه و البته هرگز اون پیام بازرگانی نمیتونه پرشین گیگ رو به این شهرتی برسونه که ارائه 250 مگابایت فضای رایگان رسونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمئن باشید پرشین گیگ هم به موقع دست به کار میشه و از شهرتش برای درآمد زائی استفاده میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anarchist60
21-09-2006, 12:32
آقا امروز داشتم ویژه نامه کلیک جام جم رو میخوندم
توقسمت سوالات در جواب یارو نوشته بود که شما نمیتونین از پرشین گیگ بعنوان وب سایت استفاده کنی و فقط قابلیت download و upload رو بهتون میده
اجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟