PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی lg g3

milad n
27-09-2014, 14:00
سلام دوستان من قصد خرید گوشی تا نهاتا یه ماه دیگه دارم به نظر شما این گوشی چطوره؟؟ گوشی دیگه ای هم تو این رنج قیمت با همین کیفیت در نظر دارید معایب و خوبی های گوشی رو هم بگید با تشکر

لطفا افراد متعصب توی این بحث شرکت نکنند و برای حرف هاتون هم دلیل بیارید

کاربرد های من هم عکاسی و بازی هایی نظیر اسفالت و مدرن کمبت هست به نظر شما نسخه 16 انتخاب خوبی هست؟؟ شایعاتی نظیر ترک یا سیاهی دوربین و خاموش شدن ناگهانی گوشی واقعیت دارد؟؟؟؟ با تشکر

GOLDFINCH
27-09-2014, 16:00
سلام

در این رنج، این مدل و مدل S5 از برند Samsung، با نام تجاری Galaxy، بهترین انتخاب ها هستند.

اما مشکل عمده این مدل، باطری ضعیف، به دلیل استفاده از رزولوشن بی جهت و بسیار بالا، در صفحه
نمایش می باشد. مشکل بعدی، داغ شدن صفحه نمایش است. بیشتر مشکل های این گوشی، به
دلیل استفاده از رزولوشن نسنجیده و تبلیغاتی در آن می باشد.

گوشی Galaxy S5، از کیفیت صفحه نمایش و رابط کاربری فوق العاده ای برخوردار است. از مزایای اون، نسبت به
G3، می توان به وجود حسگر های مختلف (اثر انگشت، ضربان و...)، کیفیت صفحه نمایش فوق العاده با عملکر
مناسب زیر نور خورشید، رزولوشن بیشتر دوربین، برنامه بهینه سازی باطریِ خارق العاده
و عدم استفاده از رزولوشن زیادی، اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است، در مدل G3، به دلیل استفاده از فکوس لیزری، عکس ها، خیلی سریع تر گرفته می شوند و
به دلیل پشتیبانی خوب ال جی، از لحاظ آپدیت ها آسوده خاطر هستید.

به هر حال، بین این دو گوشی، اختلاف نظر های زیادی وجود دارد. اما اگر قرار باشد من تصمیم بگیرم، بنا به دلایل فوق
Samsung Galaxy S5، را انتخاب می کردم.