PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Super Screen Recorder

roohoravan
05-09-2006, 00:51
با سلام.من با برنامه Super Screen Recorder كليپهاي تصويري و....را ضبط ميكنم ولي هر چه تلاش ميكنم صدارا با تصوير ضبط نميكنه وفقط تصوير را ضبط ميكنه.تنظيمات را هم انجام دادم ولي درست نشد.لطفا مرا راهنمايي فرماييد.با تشكر

sinasignal
06-09-2006, 01:37
با سلام.من با برنامه Super Screen Recorder كليپهاي تصويري و....را ضبط ميكنم ولي هر چه تلاش ميكنم صدارا با تصوير ضبط نميكنه وفقط تصوير را ضبط ميكنه.تنظيمات را هم انجام دادم ولي درست نشد.لطفا مرا راهنمايي فرماييد.با تشكر

در Control Panel گزینه Sounds And Audio Devices بعد تب Audio بعد در قسمت Sound recording گزینه volume را زده بعد Stereo Mix رو انتخاب کن. احتمالا درست شه (در ضمن تب Voice قسمت Voice recording گزینه volume رو نیز چک کن که Stereo Mix تیک خورده باشه)

اگه بازم نشد تو تنظیمات خود برنامه بیشتر دقت کن در قسمت ضبط صدا باید چیزی مثل line in یا Stereo Mix یا Mono mix فعال باشه نه چیزهایی مثل microphone و phone و ...

اگه به نتیجه نرسیدی بازم خبر بده برنامه رو گیر میارم امتحانش می کنم

roohoravan
06-09-2006, 12:28
سلام.آقا سينا دمت گرم.خيلي آقايي.بالاخره يكي جواب داد.از راهنمايت ممنونم.مشكل حل شد.دقيق و كامل بود.اميدوارم كه موفق وپيروز باشي.يا علي

sinasignal
06-09-2006, 13:50
سلام.آقا سينا دمت گرم.خيلي آقايي.بالاخره يكي جواب داد.از راهنمايت ممنونم.مشكل حل شد.دقيق و كامل بود.اميدوارم كه موفق وپيروز باشي.يا علي

خواهش می کنم. قالبی نداشت . پاینده باشی.