PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با موهاى صورت

A/|\IR
27-09-2014, 12:10
سلام

دوستان من با موهاى صورتم مشکل دارم
صورتم رو با تيغ اصلاح ميکنم و نميزارم ريش زياد رشد کنه بعد از اصلاح صورتم خيلى تابلو ميشه چون تقريبا همه صورتم مو داره
زير چشم و بالاى ريش هام مو در مياد که معلوم ميشه ميترسم اونجا ها رو هم با تيغ يا ماشين بزنم کلفت شه و بيشتر تابلو!:(
راهى هست کارى کنم اين نواحى موهاش کمتر بشه و دستشون راحت بشم؟ با اصلاح کردن امکان داره سياه تر و کلفت تر بشن؟

S0R3N4
02-10-2014, 16:15
اصلاح مو های زائد با استفاده از تیغ ؛ بر خلاف اشتباهِ باور اکثریت مردم؛باعث ازدیاد موها در اون ناحیه نمیشه؛
فقط سرعت و نحوه ی رویش موها تغییر میکنه....

با این حال به نظر بنده بهترین کار برای خلاص شدن از دست مو های اون ناحیه استفاده از لیزر هستش که اگه به دست یه متخصص مجرب این کار صورت بگیره و تمامیه مراحل درمانی رو به طور تمام و کمال برید؛میتونید واسه همیشه از دست موهای اون ناحیه خلاص شید...

shabnam1986
28-10-2014, 14:56
اصلاح مو های زائد با استفاده از تیغ ؛ بر خلاف اشتباهِ باور اکثریت مردم؛باعث ازدیاد موها در اون ناحیه نمیشه؛
فقط سرعت و نحوه ی رویش موها تغییر میکنه....

با این حال به نظر بنده بهترین کار برای خلاص شدن از دست مو های اون ناحیه استفاده از لیزر هستش که اگه به دست یه متخصص مجرب این کار صورت بگیره و تمامیه مراحل درمانی رو به طور تمام و کمال برید؛میتونید واسه همیشه از دست موهای اون ناحیه خلاص شید...

دکترهایی هستن که هنوز از الکترولیز استفاده کنن؟

Alireza SM
28-10-2014, 20:21
تنها راهش لیزر هست

جواد مقدم
09-11-2014, 16:16
دوستان من دچا کم مویی صورت هستم چی کار کنم ؟چند وقت پیش از محلول ررزماری استفده میکردم بعد از یک ماه و پونزده روز دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم:n27::n27::n27: