PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کارت گرافیک HD 4600 برای استفاده در نرم افزارهای مهندسی کفایت می کنه؟

salehi.com
26-09-2014, 18:49
با سلام
قصد ارتقا سیستم رو دارم. می خوام CPU Corei5 4430 رو بخرم. می خواستم بدونم که گرافیک همراه این مدل چقدر توانایی داره؟ آیا جوابگوی نرم افزارهای CSI برای مثال ETABS و یا نرم افزار Tekla Structure هست یا نه؟
اهل بازی کردن هم اصلا نیستم! فقط می خوام نیازهای نرم افزارهای مختلف(مهندسی) برطرف بشه، همین.

kaveh-gh
27-09-2014, 14:07
با سلام
قصد ارتقا سیستم رو دارم. می خوام CPU Corei5 4430 رو بخرم. می خواستم بدونم که گرافیک همراه این مدل چقدر توانایی داره؟ آیا جوابگوی نرم افزارهای CSI برای مثال ETABS و یا نرم افزار Tekla Structure هست یا نه؟
اهل بازی کردن هم اصلا نیستم! فقط می خوام نیازهای نرم افزارهای مختلف(مهندسی) برطرف بشه، همین.

برای CSI ETABS و Tekla Structure به کارت گرافیک جداگانه با پیشتیبانی از دایرکت ایکس 11 و 1 تا 2 گیگ رم و نیاز خواهید داشت.
برای اینکه سیستم شما بازدهی خوبی در اجرای این دو برنامه داشته باشه حداقل به یک کارت GT 740 یا بهتر نیاز دارید.
GIGABYTE GT 740 OC 2GB GDDR5 به قیمت حدودی 450 پیشنهاد میشه. اگه بودجه رو تا حدود 600 بالا ببرید GTX 750 هم میتونید تهیه کنید.
انتخاب به بودجه بستگی داره.

mohammad_f29
28-09-2014, 12:43
دوستان برای کار با این نرم افزارهایی ک دوستمون گفتن cpu i3 جوابگو هست؟
چه مقدار رم کفایت می‌کنه؟

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

salehi.com
29-09-2014, 10:51
دوستان برای کار با این نرم افزارهایی ک دوستمون گفتن cpu i3 جوابگو هست؟
چه مقدار رم کفایت می‌کنه؟

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

سلام
برای هر دو شرکت تو سایت رسمی سیستم مورد نیاز رو نوشته، من چون نمی دونستم قدرت این گرافیک به نسبت بقیه چقدره ، اینجا سوال پرسیدم.

این هم خدمت شما
1. لینک تکلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. لینک etabs
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] etabs%2Fsystem-requirements&ei=7AYpVJzNNsXMyAPjnIKQDg&usg=AFQjCNHyF3YN-_U2dEHj5Yu3pWtDqdRB2Q&sig2=XOssF7gICi3cbzDY4nfJzA