PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیبورد فراسو 2244 خریدم که کلید M رو 0 تایپ میکنه!

Arash-Farvardin
25-09-2014, 22:35
سلام.امروز یه کیبورد فراسوی 2244 خریدم که با اینکه کلید M رو داره ولی این حرفو تایپ نمیکنه و 0 میزنه (کپس لاک هم تاثیری نداره)! کسی میدونه مشکل چیه؟ ممنون میشم کمک کنید

behbod1
25-09-2014, 23:12
داداش فکر نمیکنم ربطی به کیبورد داشته باشه احتمالا بخاطر فونتای ویندوزته
روی یه سیستم دیگه تست کن یا اینکه سیستمتو با یه کیبورد دیگه تست کن
اگر مشکل از کیبورد بود( که خیلی عجیبه اگه باشه) ببر کیبورد رو پس بده.

hamidchi
25-09-2014, 23:17
منم یه مشکل مشابه اینو دارم البته کیبورد فراسو نیست
گاهی وقتا حروف قسمت سمت راست کیبورد رو که میزنم به جاش عدد و علامت های مثه /*- میزنه
که با جدا کردن و وصل کردن دوباره USB حل میشه مشکل
ولی اساسا هنوز مشکل رو پیدا نکردم ک از کجاس ؟

Doublex
26-09-2014, 00:21
گارانتی داره ؟

Arash-Farvardin
26-09-2014, 01:46
ممنون از جواباتون
با چند کیبورد تست کردم.فقط این کیبورد جدید اینطوره...نه اشکال نمیتونه از فونت باشه چون من بخاطر کارم (گرافیستم) بانک فونت دارم...حقیقتش موقع تایپ فارسی مشکلی نداره! بله 2 سال گارانتی داره ولی به نظرم کیبورد سالمه و انگار جایی دکمه ای باید باشه که حالت چند تنظیمه به کیبورد میده (یه سری از کلیدا 3 منظوره هستن که همین M هم جزوشونه.اونای دیگه کارشونو درست انجام میدن فقط این مشکل داره و فقط 0 تایپ میکنه!

behbod1
26-09-2014, 17:57
جلل خالق:n04: آدم هر روز در زمینه کامپیوتر یه چیز عجیب غریب میبینه تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم
خوب داداش برو پیش فروشنده بگو برات عوض کنه یا تستش کنه شاید این یکی خراب از آب در اومده
البته از اینجایی که میگی یه سری کلیدا چند منظوره هستن شاید تنظیماتی داره
البته بازم بعید میدونم چون M چه ربطی به 0 داره کیبورد کلا اعداد اسکی رو میفرسته به سیستم عامل
عدد دسیماله M میشه 109 که باید آلت رو نگه داری و بزنی 109 کیبورد هم دقیقا همین کارو میکنه
مشکل حل شد حتما خبر بده...موفق باشی.

Arash-Farvardin
26-09-2014, 21:40
یه سری از کلیدها علامتاشون به رنگ آبی زده شده مثل همین M و بعد از اینکه کلی گشتم متوجه شدم یه کلید هست که خیلی ریز زیرش به رنگ آبی نوشته pn که وقتی اینو نگه میدارم اون کلیدهای دیگه نوشته های اصلیشونو (مثلا M ) صحیح تایپ میکنن... اما اینطوری تایپ کردن آدمو بیچاره میکنه مخصوصا که بخوایم به دو زبان تایپ کنیم (نگهداشتن شیفت برای حروف کوچیک و بزرگ و همزمان این pn !!!)... بله ناچارم فردا ببرم عوضش کنم.ولی خیلی حیف شد چون فوق العاده جمع و جور و خوش دسته... دم شما همگی گرم که جواب دادین