PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن مغازه موبایل فروشی

MohoMo
25-09-2014, 20:38
سلام دوستان

من میخوام یک مغازه موبایل فروشی بزنم و از نظر کرایه قضیه اش اوکیه و من 10 تومن میتونم سرمایه بزارم ،

تجربه ی فروش نداشتم ولی خیلی به این کار واردم ( از انواع گوشی ها سر در میارم و در بحث نرم افزار مشکلی ندارم ) فقط نمیدونم با این سرمایه میشه خوب کار کرد ؟

مغازه یه جای تقریبا خوبه که تقریبا خیلی ها در صنف موبایل فروشی ان ....

ممنونم اگه تجربه در این کار و شرایط مجوزاش و کلا هر چی که فک میکنید به کار میاد رو بهم بگید ...

ممنون .

MohoMo
26-09-2014, 16:41
کسی راهنمایی نمیکنه ؟ :n13::n14:

ملا نصرالدین
27-09-2014, 12:14
سلام دوستان

من میخوام یک مغازه موبایل فروشی بزنم و از نظر کرایه قضیه اش اوکیه و من 10 تومن میتونم سرمایه بزارم ،

تجربه ی فروش نداشتم ولی خیلی به این کار واردم ( از انواع گوشی ها سر در میارم و در بحث نرم افزار مشکلی ندارم ) فقط نمیدونم با این سرمایه میشه خوب کار کرد ؟

مغازه یه جای تقریبا خوبه که تقریبا خیلی ها در صنف موبایل فروشی ان ....

ممنونم اگه تجربه در این کار و شرایط مجوزاش و کلا هر چی که فک میکنید به کار میاد رو بهم بگید ...

ممنون .

به نظر من توی این جایی که اکثرا توی همین صنف هستند مغازه نزنید
درسته که شما سر رشته دارید ولی تجربه و مشتری ثابت ندارید
همین باعث میشه خیلی لطمه بخورید.اولا به احتمال زیاد کسانی هستند انجا که چند برابر شما سرمایه ریخته اند و طبعا دارن ازش استفاده میکنند و مشتری های بیشتری دارند همین موضوع باعث میشه شما که اول کار هستید دلسرد و مایوس بشوید
از طرفی تجربه نشان داده توی هر صنفی که باشی یه سری افراد هستند که چشم ندارند موفقیت شما را ببینند و کارشکنی میکنند.به قول معروف برای شما میزنند.

در ضمن شما تجربه ی برخورد با مشتری را ندارید.شما نمیدانید مردم بیشتر چه گوشی هایی را میخرند.نحوه ی برخورد با ادم های مختلف را نمیدانید.

پس به نظر من بهتره توی یک محله که انجا این صنف وجود نداره مغازه بزنید تا هم برای خودتان مشتری جذب کنید هم تجربه و سرمایه شما بیشتر بشود و بعد در این قسمتی که مدنظرتان هست مغازه بزنید

MohoMo
29-09-2014, 05:46
به نظر من توی این جایی که اکثرا توی همین صنف هستند مغازه نزنید درسته که شما سر رشته دارید ولی تجربه و مشتری ثابت ندارید همین باعث میشه خیلی لطمه بخورید.اولا به احتمال زیاد کسانی هستند انجا که چند برابر شما سرمایه ریخته اند و طبعا دارن ازش استفاده میکنند و مشتری های بیشتری دارند همین موضوع باعث میشه شما که اول کار هستید دلسرد و مایوس بشوید از طرفی تجربه نشان داده توی هر صنفی که باشی یه سری افراد هستند که چشم ندارند موفقیت شما را ببینند و کارشکنی میکنند.به قول معروف برای شما میزنند. در ضمن شما تجربه ی برخورد با مشتری را ندارید.شما نمیدانید مردم بیشتر چه گوشی هایی را میخرند.نحوه ی برخورد با ادم های مختلف را نمیدانید. پس به نظر من بهتره توی یک محله که انجا این صنف وجود نداره مغازه بزنید تا هم برای خودتان مشتری جذب کنید هم تجربه و سرمایه شما بیشتر بشود و بعد در این قسمتی که مدنظرتان هست مغازه بزنید

ممنونم از نظرتون .:n12: