PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناخته شدن فلش یو اس بی (USB Flash 16GB Silicon Power Secure G10)

فربد
25-09-2014, 09:02
یه فلش ۱۶ گیگی سیلیکون پاور خریدم که مدلی‌ئه که قفل می‌شه روش گذاشت (یعنی روی خودش فلش نرم‌افزار مخصوص وجود داره و می‌شه باهاش یه پارتیشن درست کرد و روش رمز گذاشت).
به لپ‌تاپ‌م زدم و کار کردم، یعد خواستم safely remove کنم و گفت که از روش داره فایلی اجرا می‌شه (من البته نمی‌تونستم فایلی رو ببینم) همین‌جوری کشیدم‌ش و دیگه توی اون لپ‌تاپ نمی‌شناسدش و می‌گه باید format کنی. در حالی‌که توی کامپیوتر و لپ‌تاپ‌های دیگه‌ای که امتحان کردم، هیچ مشکلی نداره.
ترجیحن نمی‌خوام فرمت‌ش کنم چون یه نرم‌افزاری رو خریدم و روی فلش‌م نصب کردم و کلی هم پول قفل اون نرم‌افزارئه.
چه کاری باید بکنم و اصلن مشکل کجاست؟ آیا به ویندوز مربوط‌ئه یانه؟
با خود شرکت متین که حرف زدم، راهی بلد نبودن و می‌گفتن اولین بارئه همچین چیزی می‌شنون. از راهنمای چت آنلاین خود سیلکون پاور هم استفاده کردم، اون هم نتونست کمکی کنه. همه می‌گن فرمت‌ش کن.
کسی می‌تونه کمکی کنه؟

faraname
25-09-2014, 11:02
مشکل ات از لحاظ تئوری نرم افزاری هس و سخت افزاری نیست واسه همینه همه بهت پیشنهاد فرمت رو میدن
شما از نرم افزار نصب شده روش بک آپ نداری که در صورت لزوم اون رو دوباره نصب کنی ؟

فربد
25-09-2014, 11:18
ممنون از جوابی که دادین.
راستش تعجب‌م از این‌ئه که توی سیستم‌های دیگه دیده می‌شه و به‌خوبی کار می‌کنه.
نرم‌افزار رو دارم ولی چون قابلیت نصب روی فلش داشته و برای من هم که با چند سیستم به‌صورت متغیر کار می‌کنم، این قابلیت خیلی مهم‌ئه، روی این فلش نصب‌ش کردم و اگه قیمت قفل‌ش برام مهم نبود، یکی دیگه می‌خریدم.
نمی‌دونم می‌شه از نرم‌افزار نصب‌شده روی فلش بک‌آپ گرفته یا نه، تا حالا همچین کاری نکردم. می‌شه اصلن؟
پس تنها راه فرمت است و لاغیر؟ (یا تعویض ویندوز اون لپ‌تاپ؟)

EXTREME
25-09-2014, 11:28
فلش رو به سیستم زدین از disk managment عکس بدید

فربد
26-09-2014, 13:18
خدمت شما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(متأسفانه نمی‌دونم چرا برای من گزینه‌ای برای اضافه کردن عکس به پست فعال نیست)