PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید 2 سیم کارته تا 1 میلیون

privatedlove
24-09-2014, 21:53
سلام دوستان عزیز
شدیدا برای خرید یک گوشی 2 سیم کارت گیج شدم :n13:

یه سری گوشی رو دیدم و در موردشون تحقیق کردم، ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید

البته قبلش بگم که انتظاراتم از گوشی اینه که کیفیت صدای خوبی داشته باشه، هم واسه مکالمه و هم بلندگو. صفحه نمایشش حداقل 250 ppi باشه دیگه، بهتره که رمش 2 باشه. از لحاظ سخت افزاری میخوام که مثلا بازی مثل اسفالت 8 رو روی بالاترین کیفیت بدون لگ اجرا کنه، باطریش هم منطقی باشه. سایز بالای 4.8 اینچ

SONY M2

HTC Desire 816

Huawei 3x

Samsung S3 neo 2 sim

Lg g2 Mini

Xiaomi RedmiNote

Asus Zenfone 5

خلاصه بگم که موندم، البته از Note3 neo dual هم خوشم اومده اما بالای 1 هستش.

بنظرتون این شیائومی، ایسوس و هواوی ارزش خرید دارن؟ خودم اس 3 داشتم بنظرم قدیمی شد و بنچمارک هاش دیگه رمقی ندارند.

سونی m2 هم دوال کال هستش یعنی وقتی با یکی از سیم ها مشغولیم اون یکی از دسترس خارج نمیشه.

GOLDFINCH
24-09-2014, 22:21
سلام

در این رنج، Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim، انتخاب بسیار خوبیست. کیفیت صفحه نمایش فوق العاده، سخت افزار خوب، کیفیت دوربین عالی،
از ویژگی های این مدل می باشد.

اما پشنهاد بعدی من، گوشی LG G3 Beat Dual SIM می باشد. لازم به ذکر است که سخت افزار مشابه ـی با مدل قبلی خود دارد. اما از هر
لحاظ، انتخاب خوبیست. این گوشی، توانایی اجرای بی نقص بازی هایی نظیر Asphalt 8 ،Modern Combat 4 یا و حتی بازی گرافیکی و فوق العاده
Modern Combat 5 با کیفیت متوسط را دارد.. بدلیل رم 1، بازی هایی نظیر Walking Dead، بر روی این مدل، به راحتی اجرا نمی شود و باید مدل
S3 Neo را در داشتن رم 1.5، تحسین کرد.

shayan0o21
24-09-2014, 22:38
پیشنهاد من

سونی Xperia T2 Ultra dual هست :n12: