PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Media Player11

'POP'
04-09-2006, 21:07
شركت "مايكروسافت" دومين نسخه آزمايشي(‪ (Beta2‬از نگارش يازدهم نرم‌افزار چند رسانه‌اي "مدياپلير" خود را منتشر كرد.

به گزارش سايت اينترنتي "پي‌سي‌ورلد"، نگارش آزمايشي فعلي اين نرم‌افزار ويژه نصب و اجرا در سيستم‌عامل "ويندوز اكس‌پي" طراحي شده و در مقايسه با نگارش آزمايشي قبلي، قابليت خريد موسيقي از فروشگاه‌هاي اينترنتي متنوع و امكان ارسال موسيقي از رايانه به تجهيزات الكترونيكي ديگر، بدان افزوده شده‌است.

كاربران اين نرم‌افزار جديد مي‌توانند از ‪ ۱۴‬فروشگاه اينترنتي مختلف از جمله "ارج" متعلق به شبكه "ام‌تي‌وي"، "يي ميوزيك"، "ويد زون" و "موزيك جاينتز" به خريداري و دانلود فايلهاي ام‌پي‌تري اقدام كنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
23.5MB

نرم‌افزار "مديا پلير ‪ "۱۱‬به ويژگي جديدي به نام "ويندوز مديا كانتنت" مجهز شده كه كاربران به كمك آن مي‌توانند فايلهاي موسيقي را از رايانه به ساير تجهيزات الكترونيكي كه به شبكه داخلي خانه متصلند، از جمله دستگاه "اكس‌باكس‪ ،"۳۶۰‬ارسال كنند.

شركت "مايكروسافت" هنوز اعلام نكرده‌است كه آيا تا پيش از عرضه نهايي "مديا پلير ‪ "۱۱‬نگارش آزمايشي ديگري از اين نرم‌افزار منتشر خواهد كرد يا اينكه چنين كاري نمي‌كند.

"مايكروسافت" نرم‌افزار "مدياپلير ‪ "۱۱‬را در اصل براي استفاده در سيستم عامل در حال توليد "ويندوز ويستا" طراحي كرده‌است. نگارش نهايي "ويندوز ويستا" كه در ابتداي سال ‪ ۲۰۰۷‬به بازار عرضه مي‌شود به نسخه نهايي اين نرم‌افزار مجهز خواهد بود.
;)
irna.ir

kkain-blood
01-04-2007, 13:54
من یه مشکل مسخره با این ورژن دارم از وقتی نصبش کردم iconموزیکها تبدیل شد ه به iconورهنهای 7و8 راهی نداره دوباری این iconها رو عوض کرد بشه مثل قبل!

satttanism
01-04-2007, 14:17
باید اینجا مطرح کنی دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]