PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات روی sd نمیره

ali.351
22-09-2014, 20:53
زمان جابجایی از رو کامپیوتر اطلاعات میره روی اس دی اما نصب برنامه عکس و فیلم و هرچی فکر کنید میره روی حافظه تلفن یا حافظه داخلی که باعث میشه اونا زود پر بشن و اس دی خالی بمونه کمک فوری ممنون میشم

faraname
22-09-2014, 21:55
زمان جابجایی از رو کامپیوتر اطلاعات میره روی اس دی اما نصب برنامه عکس و فیلم و هرچی فکر کنید میره روی حافظه تلفن یا حافظه داخلی که باعث میشه اونا زود پر بشن و اس دی خالی بمونه کمک فوری ممنون میشم

از برنامه هایی که کار انتقال داده از حافظه داخلی به رم رو دارن استفاده کن . یه سرچی بزنی تو گوگل خیلی برنامه پیدا میکنی . البته خیلی ها شون در صورتی که دستگاه روت شده باشه کار می کنن .

saeed_sg1
23-09-2014, 00:59
سلام. اگه از اندروید ۴.۴کیت کت پیشفرض کارخانه استفاده میکنید. منهای تنظیماتی که شما پیدا نکردی یا گوشیتون نداره یا وجود مشکل.
درکل برخی دسترسی ها به کارت اس دی در ۴.۴اندروید محدود شدن.
امیدوارم مشکلتون رو درست فهمیدم باشم.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

ali.351
23-09-2014, 17:03
برنامه ریختم جواب نمیده در این حد سرچ شدم مگرنه مزاحم نمیشدم گوشی چینه بازم لطفا راهنمایی کنید

ali.351
23-09-2014, 17:04
سلام اندروید4.2 لطفا بازم راهنمایی کنید

ARTEIN
24-09-2014, 12:53
سلام منم تبلت لنوو A3000 دارم که حافظه داخلی اون ۴ گیگه و فقط ۲ گیگ رم در اختیار کاربر میذاره، یک مموری ۱۶ گیگ خریدم و اندروید ۴.۲ هم استفاده میکنم تبلت رو هم روت کردم ولی بهیچ عنوان نمیشه نرمافزارها و بازی ها رو به کارت sd انتقال داد. از همه برنامه ها هم استفاده کردم ولی بازم موقع انتقال میاد تو قسمت برنامه ها و اونجا هم گزینه انتقال به حافظه خارجی رو نداره! در صورتی که روی گوشی htc هم همین ورژن اندروید رو دارم و در قسمت برنامه ها گزینه انتقال به حافظه خارجی وجود داره! دوستان خواهشا اگه کسی فکری به نظرش میرسه بنده رو راهنمایی کنه؟