PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی پس از نصب ویندوز7

hilton_lord
22-09-2014, 16:01
درود خدمت دوستان عزیز

بنده مجبور به نصب ویندوز شدم

پس از اینکه ویندوز7 رو نصب کردم lan - usb - camera - bluetooth - wifi و خیلی دیگه از امکانات لپ تاپ رو شناسایی نمیکنه :n13:

هرکاری هم که کردم به جایی نرسید این در حالیه که ویندوز8 رو که نصب میکنم همه چی اوکی هست:n28:

میشه راهنماییم کنید که مشکل از کجاست و چجوری میشه حلش کرد ؟

shayan0o21
22-09-2014, 16:03
درود خدمت دوستان عزیز

پس از اینکه ویندوز7 رو نصب کردم lan - usb - camera - bluetooth - wifi و خیلی دیگه از امکانات لپ تاپ رو شناسایی نمیکنه :n13:

هرکاری هم که کردم به جایی نرسید این در حالیه که ویندوز8 رو که نصب میکنم همه چی اوکی هست:n28:

خوب درایور هاشون رو نصب کنید دیگه :n29:

hilton_lord
22-09-2014, 16:20
خوب درایور هاشون رو نصب کنید دیگه :n29:

نرم افزاری نیست که به صورت اتوماتیک درایور های سخت افزار ها رو شناسایی و نصب کنه ؟

ali_mohandes
22-09-2014, 16:24
نرم افزاری نیست که به صورت اتوماتیک درایور های سخت افزار ها رو شناسایی و نصب کنه ؟

شما درایور هارو نصب کن مگه سی دی درایور هارو رو نداری؟

SETIZEN
22-09-2014, 16:28
اگه درایور ها رو ندارید باید دانلود و نصب کنید.

مدل لپ تاپتون چی هست؟

hilton_lord
22-09-2014, 16:32
شما درایور هارو نصب کن مگه سی دی درایور هارو رو نداری؟

نه ندارم :(

hilton_lord
22-09-2014, 16:33
اگه درایور ها رو ندارید باید دانلود و نصب کنید.

مدل لپ تاپتون چی هست؟

Dell vostro3560

ali_mohandes
22-09-2014, 16:39
Dell vostro3560

خوب تو اینترنت دنبال درایور هاش بگردید البته دونه دونه

faraname
22-09-2014, 16:47
درود خدمت دوستان عزیز

دی وی دی های درایور پک سلوشن driver pack solution رو تهیه کنید و نصب کنید .
هم درایور ها رو داره و یکجا نصب میکنه

SETIZEN
22-09-2014, 17:02
Dell vostro3560

از اینجا میتونی بگیری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sky1sky
26-09-2014, 09:26
سلام ویندوز سون نصب کردم 64 بیتی و درایورها هم یک سریش که اتومات نصب نشده بود خودم نصب کردم اما طبق عکس مشاهده می کنید یک ازدرایور ها که متعلق به اتصال به دستگاه های بلوتوث دار علامت زرد کنارش هست و کار نمی کنه اما وایرلس سیستم کار می کنه و ازطریق وایرلس به اینترنت وصل میشه و یعنی وایرلس سیستم مشکلی نداره و کار می کنه اما بلوتوث سیستم غیرفعاله

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-درایور مورد نظر کاملا نصب هست چون وقتی update میزنم و مسیر فایل موردنظر رو می دم ویندوز پیام میده
درایور کاملا نصب و up date هست
2-چندین بار Disable Enable اش کردم اما باز هم همین طوری هست
3-درایور رو uninstall زدم و مجدد نصب کردم
4- طی این مدت در مواقغ مختلف سییتم رو ریستارت کردم و مجددد اقدامات شماره 1 تا 3 رو انجام دادم بازم همین علامت کنارشه و سیستم هنوز بلوتئوث نداره

5- در properties درایور که عکسش رو گذاشتم میرم پیا نوشته شده
Winows stopped this driver because of the Error

6-قسمت سرویس های ویندوز می رم و چندین سرویس متعلق به blutooth اونحا بود همگی در وضعیت automtic va started بودند

7-قسمت contol panel , add edevice رفتم فقط پرینتر و چند سخت افزار دیفالت اونجا بود و گزینه add غیر فعال بود که بخوام چیزی رو اضافه کنم البته اگر هم فعال بود نمی دونستم چی رو اضافه کنم !!!!
الان من چه کار کنم که بتونم مویایلم رو به سیستم ازطریق بلوتوث وصل کنمو بشه ازبلوتوث دستگاه استفاده کرد؟؟
در سیستم مورد نطر قبلا برای بلوتوث ، هیچ مشکلی نداشتم و بعد از اضافه کردن دستگاه های مورد نظر روی فایل مورد نظر که کلیک راست می کردم گزینه send to blutooth میزدم و اوکی بود اما الان هیچ نشانه ای ازبلوتوث در سیستم نیست

خواهشا کمک کنید چهکنم ؟؟ مرسی:n16: