PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر انتفاعی یا علمی کاربردی ؟؟

roya.rashidi
21-09-2014, 21:12
سلام
طراحی صفحات وب علمی کاربردی در تهران یا مهندسی نرم افزار موسسه غیر انتفاعی قزوین

حالا میشه بگین کدومو برم معایب و مزایا رو بگین مرسی

HAMEDMAKER
21-09-2014, 21:48
سلام
طراحی صفحات وب علمی کاربردی در تهران یا مهندسی نرم افزار موسسه غیر انتفاعی قزوین

حالا میشه بگین کدومو برم معایب و مزایا رو بگین مرسی
سلام
دقیقا توی همون موقعیتی هستی که پارسال منو دوستم قرار گرفته بودیم یکیمون رفت علمی کاربردی تهران اونیکی مهندسی نرم افزار موسسه غیر انتفاعی نتیجه این که توی هیچکدوم چیز خاصی یاد نمیگیری :n13: دنبال یاد گرفتن تو دانشگاه نباش:n09:
اما علمی کاربردی کلاس ها رو راحت تر میشه پیچوند و واحد پاس کرد اما اگه قصد ادامه تحصیل داری غیر انتفاعی بهتره

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارزش ثانیه را کسی می داند که در مسابقه ای نقره گرفته است...
طراحی سایت=بهترین طراحی + کمترین زمان * قیمت مناسب

گروه طراحی دهکده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roya.rashidi
21-09-2014, 23:00
مرسی بابت جواب .
ممنون میشم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه شماره ای دی لاین یا یاهوشو برام پیغام خصوصی کنه .
نیاز فوری به جواب دارم مرسی

Web30
21-09-2014, 23:08
مهندسی نرم افزار موسسه غیر انتفاعی قزوین برو بهتره ولی ای کاش همین رشته رو تهران قبول میشدی

roya.rashidi
21-09-2014, 23:13
مهندسی نرم افزار موسسه غیر انتفاعی قزوین برو بهتره ولی ای کاش همین رشته رو تهران قبول میشدی
من نمیتونم شب خابگاه بخابم. کلاساش اگه هرروز باشه بازم میشه هر روز اومدو رفت ؟؟

Web30
21-09-2014, 23:15
من نمیتونم شب خابگاه بخابم. کلاساش اگه هرروز باشه بازم میشه هر روز اومدو رفت ؟؟

هر روز بری بیای که نمیشه آدم خسته میشه اگه جای سکونت ندارین همون تهران باشین بهتره

roya.rashidi
21-09-2014, 23:18
هر روز بری بیای که نمیشه آدم خسته میشه اگه جای سکونت ندارین همون تهران باشین بهتره
ببخشید متوجه نمیشم یعنی چی تهران باشیم ؟؟ الان تهرانیم دیگه

راستی ممنون بابت جواب

Web30
21-09-2014, 23:26
ببخشید متوجه نمیشم یعنی چی تهران باشیم ؟؟ الان تهرانیم دیگه

راستی ممنون بابت جواب

منظور من این بود اگه در قزوین محل سکونت ندارین و نمیتونین تنها باشین نرین . پیام من به شما اول سکونت و ارامش دانشجو بعد درس

roya.rashidi
21-09-2014, 23:33
منظور من این بود اگه در قزوین محل سکونت ندارین و نمیتونین تنها باشین نرین . پیام من به شما اول سکونت و ارامش دانشجو بعد درس
بله کاملا درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخصوصا من چون با بابام میرم دور باشه اینقد غر میزنه که دیگه دانشگاه از سرم میپره :n02:
ممنون بابت راهنمایی مفیدتون

iAmirr
24-09-2014, 14:42
علمي كاربردي نرو برو غير انتفاعي اگه بيشتر خواستي توضيح بدم تماس بگيرين يا تو وايبر و... مسيج بدين
موقق باشين