PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در نصب ویندوز XP 64 Bit (خیلی ضروری)

shahrdartoope
04-09-2006, 17:35
سلام به همه
سی پی یو من AMD Athlon 3800

از توی ویندوز Xp Sp2 میگه نمیشه این وینذوز رو نصب کرد از دوی سی دی بوت کرده و نصب کنید

من میریزمش رو سیدی ولی بوت نمیشه :( سیدی Xp Sp2 رو که میزارم بوت میشه
من میتونم از داس فایلی رو اجرا کنم که شروع کنه به نصب؟؟ یا راه حل دیگه ای هست؟

Nvidia
04-09-2006, 17:41
کاش یه کم واضح تر توضیح می دادی ! ویندوز 64 بیتی رو نمیتونی از داخل 32 بیتی نصب کنی ! تنها راه نصب کردن ویندوز 64 بیتی سرویس پک 1 همون بوت کردن سیستم با سی دی این ویندوزه ! از داخل داس هم نمیتونی با اجرا کردن فایل winnt این ویندوز رو نصب کنی چون با 32 بیتی فرق داره ! اگه سئال دیگ ای بود بپرس
در ضمن ویندوز 64 بیتی سرویس پک 2 نداره و همون سرویس پک 1 آخرین نسخشه.
مرسی

shahrdartoope
05-09-2006, 03:15
سلام
ممنون از توضیحت.. من از روی سی دی بوت میکنم Boot with Cdrom بعد سی دی ویندوز رو میزارم تو دستگاه چه فرمانی رو باید تایپ کنم تا ویندوز شروع به نصب کنه

Mr.Lover
20-06-2007, 19:58
کاش یه کم واضح تر توضیح می دادی ! ویندوز 64 بیتی رو نمیتونی از داخل 32 بیتی نصب کنی ! تنها راه نصب کردن ویندوز 64 بیتی سرویس پک 1 همون بوت کردن سیستم با سی دی این ویندوزه ! از داخل داس هم نمیتونی با اجرا کردن فایل winnt این ویندوز رو نصب کنی چون با 32 بیتی فرق داره ! اگه سئال دیگ ای بود بپرس
در ضمن ویندوز 64 بیتی سرویس پک 2 نداره و همون سرویس پک 1 آخرین نسخشه.
مرسی

سلام
من برای رجیستر کردن ویندوز ایکس پی 64 بیتی احتیاج دارم که از طریق فرمان command تغییراتی ایجاد کنم اما در قسمت RUN هرچی این فرمان رو تایپ می کنم ویندوز پیام میده که همچین چیزی نیست یا اینکه اشتباه تایپ کردید!
چی کارکنم؟
راه دیگه برای رجیستر کردن این ویندوز وجود داره؟
ممنون

hassan_mojtahedi
25-06-2007, 22:14
سلام
ممنون از توضیحت.. من از روی سی دی بوت میکنم Boot with Cdrom بعد سی دی ویندوز رو میزارم تو دستگاه چه فرمانی رو باید تایپ کنم تا ویندوز شروع به نصب کنه
فرمان setup رو وارد كن.

Behroooz
25-06-2007, 23:27
مگه بوت ايبل نيست ؟؟؟